Ogłoszenia sprzedaży, kupna i wynajmu nieruchomości za granicą i w Polsce. Posiadasz dom, mieszkanie, lokal na sprzedaż lub wynajem? Szukasz klientów? Dodaj tutaj swoje ogłoszenie.
#569 przez JAGA76
1 sie 2017, o 15:36
:D SPRZEDAŻ I WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI W TURCJI.... ZAPRASZAMY SERDECZNIE.....TANIO I SPOKOJNIE.... Zmiana systemu zagwarantowała bezpieczeństwo w kraju a przede wszystkim w regionach turystycznych. Atrakcyjne ceny i przepiękne krajobrazy , niskie koszty utrzymania i możliwość dodatkowego dochodu z wynajmu nieruchomości przez okrągły rok, bez zb ednych podatków. Zapraszamy Serdecznie ... agnieszka@elitegroup.com.tr , tel. +905301004311 lub skype: jaga66 :D
https://www.facebook.com/AgnieszkaEliteGroup/ i http://www.elitegroup.com.tr

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.