Jesteś na forum po raz pierwszy? Tutaj możesz napisać kilka słów o sobie. W jakim kraju mieszkasz, co zamierzasz ... A może dopiero planujesz wyjazd z Polski i nie wiesz na jaki kraj się zdecydować? Mieszkasz za granicą od lat? Podziel się z innymi informacjami jak żyje się za granicą. Zapraszamy
#754 przez tomaszmarte
25 lis 2017, o 03:59
Kochani!
Na imię mam Marcin i od kilku lat mieszkam w Peru. Na stałe.
Przez ten czas otworzyłem firmę: http://peruexpedicion.com/ dla wszystkich, którzy chcieliby poznać ten piękny kraj.
Życie w Ameryce Południowej może być piękne, jeżeli zaakceptujecie i polubicie rzeczywistość wokół Was.
Peru to kraj który w niczym nie pomaga (nie ma socjalu), ale też nie przeszkadza w prowadzeniu działalności gospodarczej. Jest to więc kraj dla ludzi przedsiębiorczych i kreatywnych z głową na karku.
Jeżeli chcielibyście poczytać o Peru lub zastanawiacie się nad emigracją, zapraszam na mojego bloga:
http://southamerica.blog.onet.pl/
Wszystkich innych zapraszam do Peru turystycznie. To kraj warty wielu wyrzeczeń, bogaty w historię inków, ruiny dawnych cywilizacji z pyszną kuchnią i wciąż dziką przyrodą.
Dużo o tym na naszym Facebooku: https://www.facebook.com/peruexpedicion/
Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania służę pomocą:
Skype: marcingryf
Tel: +51 945-742-792 (whats up/viber)
Pozdrawiam serdecznie,
Marcin
#927 przez Informator
20 lut 2018, o 18:00
Witaj
Dzięki za informacje. Obejrzałem Twoje strony. Są super.
Oferta też. W tym roku jeszcze się zdecyduję na wyprawę. Od dawna zamierzam odwiedzić Peru. To jedno z moich marzeń do zrealizowania.
Na razie. Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.