Forum nieruchomości na Bermudach. Marzenie wakacji na Bermudach i egzotyczna destynacja nie tylko na zakup nieruchomości wakacyjnej ale również na wycieczkę lub wakacje na tropikalnych wyspach Oceanu Atlantyckiego. To brytyjskie terytorium zamorskie kusi nie tylko samą nazwą, ale i możliwością zakupu nieruchomości za granicą. Bermudy głównie kojarzą się z bogatymi posiadającymi swoje rezydencje na Bermudach i z Trójkątem Bermudzkim. Szczególnie tajemniczymi zaginięciami w obszarze Trójkąta Bermudzkiego.
Mieszkasz i pracujesz na Bermudach? Podziel się z uczestnikami forum jak wygląda życie codzienne na Bermudach. Ile kosztuje mieszkanie lub dom na Bermudach? Jakie miasto na wyspach jest najlepsze? Jak prezentuje się sprawa wynajmu apartamentów na wakacje na Bermudach? Czy obcokrajowiec może kupić nieruchomość na Bermudach bez żadnych ograniczeń. Ile kosztuje metr lub stopa kwadratowa mieszkania na wyspach. Ile kosztuje obsługa prawnika, a ile kosztuje notariusz. Jak znaleźć consulting na Bermudach. Otwarcie konta offshore w banku i życie codzienne na wyspach. Poczytaj opinie o Bermudach, podziel się z czytelnikami swoją wiedzą i doświadczeniem w nieruchomościach na świecie. Forum z największych miast Bermudów: Hamilton, Somerset, oraz St. George's.
#842 przez Natalia88
14 sty 2018, o 15:39
Czy na Bermudy potrzebuję wizy?
Mieszkam i pracuję w Londynie i staram się o paszport angielski, ale nie wiem czy dla Polaków są jakieś ograniczenia co do Bermudów.
Udało mi się kupić tani bilet dla mnie i dla mojej dziewczyny.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.