Forum nieruchomości w Hiszpanii. Polskie forum o nieruchomościach w Hiszpanii. Domy, wille, apartamenty i działki na sprzedaż w Hiszpanii. Przeprowadzka i życie codzienne w Hiszpanii. Wszystkie regiony Hiszpanii, począwszy od popularnej Costa Blanca, Costa Brava, Costa del Sol, oraz nieruchomości na Majorce i na Wyspach Kanaryjskich. Teneryfa i Gran Canaria. Hiszpania od lat - to najpopularniejsza destynacja na zakup nieruchomości wakacyjnej przez Polaków. W tym dziale forum poznasz opinie o życiu w Hiszpanii i procesie zakupu nieruchomości. Jak kupić dom lub mieszkanie w Hiszpanii? Nieruchomości z przejęć bankowych w Hiszpanii, okazje bankowe, oferty deweloperskie, oraz firmy i agencje zajmujące się pośrednictwem nieruchomości w Hiszpanii.
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Hiszpanii? Gdzie warto inwestować a gdzie nie? Polonia w Hiszpanii. Polskie agencje nieruchomości w Hiszpanii. Consulting w Hiszpanii, oraz praktyczna wiedza i opinie o zakupie domu w Hiszpanii. Ile kosztuje prawnik w Hiszpanii, a ile obsługa notarialna. Koszty utrzymania mieszkania wakacyjnego w Hiszpanii. Rezydencja i pobyt stały w Hiszpanii. Numery N.I.E. Podatki i opłaty miesięczne, oraz roczne. Jak sprzedać dom w Hiszpanii, opinie o agencjach nieruchomości w Hiszpanii. Kryzys w Hiszpanii na rynku nieruchomości i najnowsze informacje z hiszpańskiego rynku nieruchomości. Polacy mieszkający na stałe w Hiszpanii. Zapraszamy do dyskusji, zamieszczania opinii i dzielenia się informacjami o Hiszpanii. Viva Espana! Bienvenido en Espana. Sprawdź wątki forum z poszczególnych miast Hiszpanii: Madryt, Barcelona, Malaga, Alicante, Sewilla, Saragossa, Murcja, Las Palmas de Gran Canaria, Palma de Mallorca, Almeria, Marbella, Huelva. Inmuebles en Espana.
#1144 przez pegasus
30 lip 2018, o 19:40
Hiszpania | Costa del Sol | Estepona

Wyposażone apartamenty w systemie Condo.
Apartamenty na polu golfowym w systemie Condo. Apartamenty są w pełni wyposażone i gotowe do wynajmu. Zarządzaniem najmem zajmuje się jedna z największych hiszpańskich grup hotelowych. Jest to inwestycja dla osób, które chciałyby spędzać w Hiszpanii zimę, ale chcą sobie z głowy zdjąć wszelkie problemy związane z zarządzaniem nieruchomością przez cały rok. Operator tego obiektu oferuje kilka opcji, spośród których można wybrać sposób korzystania z apartamentu i jego najmu.
Ogromną zaletą tego projektu jest zwolnienie z VAT. Co oznacza, że przy zakupie koszty transakcyjne zamykają się w 3% ceny, a nie 12% jak to ma miejsce zazwyczaj.
Świetna Inwestycja. Zapraszamy
#1195 przez aleksander
13 paź 2018, o 13:15
Chce kupić nieruchomość w Hiszpanii, ale raczej dom, nie mieszkanie. Zastanawiam się jedynie nad konkretną nieruchomością. Ta agencja nieruchomości w Hiszpanii mnie kusi. Mam już dwa domki na oku :) Jest tu może ktoś, kto ma dom w Hiszpanii lub tam mieszka, i może coś podpowiedzieć, jak się tam żyje, jacy są ludzie na dłuższą metę?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

OBECNIE NA FORUM

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.