Forum nieruchomości w Mjanma. Opinie i ryzyko inwestowania w kraju o dawnej nazwie Birma. Forum dyskusyjne i wymiana doświadczeń z podróży, oraz inwestowaniu w nieruchomości zagraniczne w Mjanma. Stolicą Mjanma jest Naypyidaw, a największe miasto to Rangun, liczący blisko 2,5 mln. mieszkańców! Inne duże miasta w tym kraju to: Myeik, Miktila, Munywa, Sittwe, Taungggyi, Basejn, Pegu, Mulmejn, oraz miasto Mandalaj. Państwo graniczy z Laosem, popularną Tajlandią, Chinami i Indiami. Kraj liczy blisko 52 mln. ludności, a inne źródła podają 65 mln. mieszkańców? Walutą Mjanma jest kiat. Nazwa Birma była używana w czasach kolonialnych jako nazwa angielskiej kolonii w Azji południowo wschodniej. Podobnie jak pobliska Tajlandia, Mjanma cieszy się ogromnym zainteresowaniem inwestorów w zagraniczne nieruchomości, oraz osób poszukujących domów i apartamentów wakacyjnych w Azji południowo wschodniej. Mnóstwo cudzoziemców kupuje tutaj nieruchomości na emeryturę. Spowodowało to wzrost cen nieruchomości w Mjanma jak czytamy w Global Property Guide. Ogromne zainteresowanie nieruchomościami w Mjanmarze, pociągnęło to za sobą wzrost cen nieruchomości w Mjanma. Rząd kraju wprowadził reformy mające za zadanie wzbudzić zainteresowanie inwestycjami w nieruchomości przez obcokrajowców. Aczkolwiek mimo tego obcokrajowiec nie może stać się właścicielem nieruchomości w Birmie. Są restrykcje co do nabywania nieruchomości, podobnie jak kiedyś w Tajlandii, ale obcokrajowiec może uzyskać "long term lease" na nieruchomości, lub kupić nieruchomości z obywatelem Mjanma.
De facto w ten sposób jest nabywana większość mieszkań i domów w Mjana przez cudzoziemców. Jeżeli podróżowałeś do tego kraju, masz doświadczenia z inwestycjami w tym kraju, weź udział w naszym forum "Dom bez Granic", podziel się wiedzą i doświadczeniami z Mjamar. Ryzyko inwestowania i informacje o cenach w Mjanma. Doradztwo i konsulting w nieruchomościach w Azji południowo wschodniej. Polacy w Mjanma i Polonia mieszkająca w tym kraju. Prowadzisz blog turystyczny o Mjanma? Zaprezentuj swój post i zamieść informacje o swoich podróżach po Azji. Ogłoszenia, informacje i porady dla osób planujących podróż do Mjanma.
W tym dziale nie ma żadnych wątków ani postów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.