Forum nieruchomości w Omanie. Obowiązującą walutą w tym kraju jest rial omański. Największe miasta Omanu to: Maskat stolica Omanu, Ar Rustak, Al Chabura, Nizwa, Sur, Al Burajmi, Suhar, Salala, Matrah, Bawszar, oraz miasto As Sib. Nieruchomości w Omanie od lat cieszą się niezwykłą renomą wśród inwestorów w nieruchomości na świecie. Od lat inwestują tutaj swoje pieniądze zamożni obywatele różnych krajów, wśród nich Europejczycy i Polacy. Świadczy o tym obecność największych i najbardziej prestiżowych agencji nieruchomości zajmujących się handlem domami i apartamentami luksusowymi na świecie. Wśród nich są: Engel and Volkers, Savills, oraz Hamptons. Podobnie jak Dubaj, mnóstwo obcokrajowców odwiedza ten kraj w poszukiwaniu dobrych i lukratywnych inwestycji kapitałowych na Półwyspie Arabskim. Na przestrzeni ostatnich lat powstało mnóstwo kompleksów o charakterze luksusowym z przeznaczeniem dla inwestorów z zagranicy, wśród nich, tak sławne ośrodki jak: Muscat Hills Gold and Contry Club, Saraya Bandar Jissah, The Wave i inne. Także polscy inwestorzy w nieruchomości docierają do Omanu. Także niemieckie firmy i agencje nieruchomości sprzedają domy i mieszkania w Omanie dla Polaków. W tym dziale forum "Dom bez Granic" znajdziesz posty od Polaków mieszkających w Omanie i od właścicieli domów i mieszkań w Omanie. Znajdziesz tu informacje o systemie podatkowym w Omanie i systemie nabywania nieruchomości w tej części Półwyspu Arabskiego. Poznasz całkowite koszty zakupu domu w Omanie. Czy są jakiekolwiek obostrzenia co do obcokrajowców w Omanie. Jakie podatki obowiązują od wynajmu nieruchomości. Jakie są ceny w Omanie żywności i podstawowych artykułów. Jak czuje się Polak wśród arabskiej kultury w Omanie. Ryzyko inwestowania w Omanie i doradztwo i konsulting w nieruchomościach w Omanie. Jak wynająć mieszkanie w Omanie i ceny za wynajem. Ogłoszenia od Polonii i od Polaków pracujących w Omanie. Czy można dostać kredyt hipoteczny w Omanie. Prawnik, notariusz i wszystkie aspekty prawne związane z nabywaniem posesji w Omanie.
W tym dziale nie ma żadnych wątków ani postów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.