Forum nieruchomości w Syrii. Dziś kraj kojarzący się bardziej z uchodźcami szturmującymi granice Unii Europejskiej i ludzką tragedią, oraz strachem obywateli Unii Europejskiej przez arabskimi uchodźcami - niż z inwestycjami i nieruchomościami w tym kraju. Tutaj można dyskutować o Syrii i inwestycji w tym kraju na Bliskim Wschodzie. W tym dziale naszego forum znajdziesz posty od Polaków którzy odwiedzili Syrię w swoich wyprawach po świecie lub informacje od inwestorów którzy mieli styczność z syryjskim rynkiem nieruchomości przed wojną w Syrii. Największe miasta tego kraju to: Damaszek - stolica Syrii, Aleppo, Hims, Al-Kamiszli, Al-Hasaka, Dajr az-Zaur, Ar-Rakka, Hama, Latakia, oraz miasto Jablah. Syria liczy ponad 22 mln ludności z czego dziś kilka milionów to uchodźcy syryjscy rozsiani po innych krajach regionu, mieszkający w obozach dla uchodzców w Turcji, Libanie, Jemenie i Egipcie. Jednostką monetarną i walutą tego kraju jest funt syryjski, a niepodległość od Francji Syria uzyskała w roku 1946. Syria graniczy z Jordanią, Libanem, Irakiem, oraz Turcją.
W tym dziale nie ma żadnych wątków ani postów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.