Forum nieruchomości w Turkmenistanie. Sprawdź informacje i dział forum "Dom bez Granic" poświęcony podróżom, doświadczeniom i inwestycjom w Turkmenistanie. Kraj posiada - uwaga! piąte na świecie złoża gazu ziemnego, ale jednocześnie najbardziej skorumpowany i represyjny rząd. Do roku 2006 pod rządami Turkmenbashi Niyazova. Kult jednostki, koncentracja siły i totalitaryzmu, który kontrolował media w Turkmenistanie, zbanował balet narodowy, brody u mężczyzn, długie włosy, oraz odtwarzanie muzyki rozrywkowej na publicznych imprezach. Niewiele nam wiadomo jak wygląda w tej chwili sytuacja w Turkmenistanie i jak prezentuje się podróżowanie po tym kraju. A co tu mówić o inwestowaniu w nieruchomości zagraniczne w Turkmenistanie. Wiemy tylko tyle, iż można wynajmować nieruchomości w Turkmenistanie, natomiast nie ma możliwości zakupu ziemi i nieruchomości przez cudzoziemca w tym kraju. Turkmenistan to była republika ZSRR, wcześniej nazywała się Turkmenia. Leży pomiędzy Morzem Kaspijskim a rzeką Amu-darią. Leży w Azji Środkowej na północ od gór Kopet-Dag. Walutą Turkmenistanu jest manat turkmeński. Większość terytorium kraju pokrywa pustynia Kara-kum. Stolica kraju to Aszhabat, a największe miasta Turkmenistanu to: Abadan, Turkmenbaszy, Tedżen, Serdar, Bayramaly, Balkanabat, Mary, Daszoguz, oraz miasto Turkmenabat. Byłeś w podróży po Turkemnistanie? Wyraź swoje opinie i ryzyko podroży i inwestowania w tym kraju. Jak postrzegani są obcokrajowcy w Turkmenistanie? Czy istnieją polskie ośrodki polonijne i turkmeńska Polonia. Ile trzeba mieć pieniędzy do podroży po tym kraju. Jak wygląda praca i życie codzienne w Turkmenistanie. Forum dyskusyjne o Turkmenistanie w Azji. Czy warto rezerwować pokój w hotelu w Turkmenistanie, czy szukać apartamentów i domów wakacyjnych na wynajem w Turkmenistanie. Opinie o wakacjach i noclegach w Turkmenistanie. Dyskusyjne forum i opinie o Turkmenistanie.
W tym dziale nie ma żadnych wątków ani postów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.