Forum nieruchomości w Uzbekistanie. Była republika radziecka, dziś niepodległe państwo w Azji. Ponad 27 mln mieszkańców posiada ten azjatycki kraj. Uzbekistan leży pomiędzy: Kazachstanem, Turkmenistanem, Kirgistanem i Tadżykistanem. Także posiada granicę z Afganistanem. Stolicą Uzbekistanu jest Taszkent, a inne duże miasta tego kraju to: Fergana, Chirchiq, Kokand, Karszy, Nukus, Buchara, Samarkanda, Andiżan i Namangan. Niewielu inwestorów dociera do tego kraju zainteresowanych inwestycjami w nieruchomości, także niewiele miejsca poświęcają Uzbekistanowi zachodnie portale nieruchomościowe i przewodniki po nieruchomościach na świecie. Z aktualnych informacji wynika iż obcokrajowiec nie może nabywać nieruchomości w Uzbekistanie, można tylko dzierżawić lub wynajmować. Jeżeli to się zmieniło i masz dobre informacje o rynku nieruchomości w Uzbekistanie, weź udział w naszym forum "Nieruchomości Zagranica" podziel się z innymi Polakami wiedzą o uzbeckim rynku nieruchomości. A może byłeś na azjatyckiej wyprawie i dotarłeś do tego kraju? Napisz nam swoje opinie o Uzbekistanie, jak wyglądają hotele, zakwaterowanie i ulice w Uzbekistanie. Jak czuje się Polak w Uzbekistanie. Ile trzeba mieć pieniędzy aby się utrzymać przez miesiąc w Uzbekistanie. Informacje o podatkach w Uzbekistanie, otwarciu firmy w Uzbekistanie i wszelkie aspekty prawne związane z handlem z Uzbekistanem. Ile zarabiają miesięcznie obywatele Uzbekistanu. Polskie ślady w Uzbekistanie, Polonia w tym kraju i Polacy na stałe mieszkający w Uzbekistanie. Ile kosztuje mieszkanie, dom, ale kosztuje wynajem nieruchomości w tym kraju. Życie i praca w Uzbekistanie, możliwości założenia firmy z Polski. Podatki w Uzbekistanie. Doradztwo i konsulting w inwestycjach w Azji i w Uzbekistanie. Jakie istnieje ryzyko inwestycji w Uzbekistanie? W końcu informacje o zakwaterowaniu, hotelach i wakacyjnych wynajmach w Uzbekistanie. Weź udział w forum. Zamieszczaj swoje opinie i doświadczenia z podróży po Uzbekistanie.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Kupno domu w Uzbekistanie w praktyce
przez Informator 12 lut 2018, o 14:23
0 Odpowiedzi
3406 Wyświetlone
przez Informator
12 lut 2018, o 14:23

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.