Forum nieruchomości w Beninie. Przewodnik po inwestycjach w Afryce, opinie o Beninie i wymiana doświadczeń czytelników naszego forum - nieruchomości na świecie. Benin to jedno z najbiedniejszych krajów na świecie. Benin leży w zachodniej Afryce, pomiędzy Togo, Burkina Faso, Nigerem i Nigerią. Stolicą kraju jest miasto Porto Novo, a inne największe miasta Beninu to: Djougou, Bohicon, Abomey-Calavi, Parakou, Godomey, oraz miasto Kotonu. W Beninie nie istnieje żadna kontrola co do nabywania nieruchomości i ziemi przez cudzoziemców. Angielskojęzyczne opracowania co do procesu nabywania nieruchomości w tym kraju podają bardzo skąpe informacje o Beninie. Wyjątek stanowią duże korporacje i przedsiębiorstwa operujące w Beninie. Prawo nieruchomości i przepisy są skomplikowane i niejasne. Jest trudno przenieść prawo własności na inną osobą w Beninie. W przeszłości kraj nazywał się Dahomej, po uzyskaniu niepodległości od Francji w 1960 roku. Jeżeli podróżowałeś po zachodniej Afryce i odwiedziłeś Benin chętnie poczytamy Twoje opinie o tym kraju. Podziel się z nami swoją wiedzą i informacjami o Beninie. Raczej niewiele osób skusi się na pomyślenie choćby o zakupie nieruchomości w Beninie, ale ciekawi jesteśmy informacji o życiu codziennym w tym kraju. Ile kosztuje hotel i zakwaterowanie w Beninie. Co warto zobaczyć w tym kraju i czy obcokrajowiec czuje się bezpiecznie w tym kraju. Ceny w Beninie i jak podróżować po tym afrykańskim kraju. Polskie forum o Beninie.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Benin nieruchomości w Afryce informacje
przez Informator 25 mar 2018, o 09:56
0 Odpowiedzi
3517 Wyświetlone
przez Informator
25 mar 2018, o 09:56

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.