Forum nieruchomości w Botswanie. Niewiele wiemy o tym afrykańskim kraju, ale z ciekawością poczytamy posty i opinie Polaków o Botswanie, podrózy do Botswany i nieruchomościach w tym kraju. W tej byłej angielskiej kolonii czy kupują domy obcokrajowcy, czy można się tam osiedlić, np. kupując ziemię i rozpoczynając nowe życie w Botswanie? Ile kosztują nieruchomości, ziemia, domy i mieszkania w Botswanie. Jak wygląda akt własności nieruchomości w Botswanie? Kraj ze stolicą w Gaborone i leżący pomiędzy Republiką Południowej Afryki, Zimbabwe Angolą, Zambią i Namibią. Pierwsze polskie forum dyskusyjne związane z zagranicznymi nieruchomościami w Botswanie. Informacje od podróżników i osób które mieszkają na stałe w Botswanie. Polonia w Botswanie. Ile zarabia się w Botswanie? Ile kosztują podstawowe artykuły spożywcze. Jak pojechać na Safari do Botswany i parki narodowe Botswany. Wakacyjne apartamenty w Botswanie i dobre miejsca na wakacje w Afryce. Poczytaj opinie i weź udział w dyskusji. Życie i praca w Botswanie. Sprawdź wątki forum z poszczególnych miast Botswany: Gaborone, Serowe, Mogoditshane, Maun, Molepolole, oraz Francistown.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Nieruchomości w Botswanie przewodnik inwestora
przez _admin_ 18 lis 2017, o 07:44
1 Odpowiedzi
4623 Wyświetlone
przez sogdanek
18 lis 2017, o 07:50
Ceny
przez zeta 30 maja 2016, o 17:21
0 Odpowiedzi
4275 Wyświetlone
przez zeta
30 maja 2016, o 17:21

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.