Forum nieruchomości Nauru. To w tej chwili najmniejsze państwo na świecie, położone w zachodniej części Pacyfiku w Mikronezjiu w odległości 42km na południe od równika. Nauru ma zaledwie 21,3 km2 powierzchni. Liczy niecałe 10 tys. ludności. Obowiązującą walutą jest dolar australijski. Nauru nie posiada w ogóle miast, tylko na wyspie są mniejsze i większe osiedla, oraz osady. Nie ma także oficjalnej stolicy Nauru. Największe osady na wyspie to: Anabar, Ewa, Nibok, Meneng, Aiwo, Boe, Yaren, Buada i Anaten. Przez wiele lat Australia eksploatowała fosfor na Nauru. Ustalenie prawa własności na Nauru nawet dla obywateli tego kraju jest problemem, czytamy w Global Property Guide. Nierozwiązane problemy i dysputy o charakterze werbalnym pomiędzy mieszkaniami Nauru zniechęcają inwestorów. Na dodatek wysepka jest tak mała, iż raczej niewielki jest sens kupna jakiejkolwiek nieruchomości na Nauru. Jeżeli miałeś to szczęście odwiedzić Nauru w swoich wojażach po Oceanie Spokojnym, weź udział w naszym forum, podziel się opiniami i doświadczeniami z podróży po Nauru. Doradź gdzie przenocować i w jakim hotelu się zatrzymać na Nauru.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Jak tam dolecieć
przez sogdanek 4 lut 2018, o 10:46
0 Odpowiedzi
3643 Wyświetlone
przez sogdanek
4 lut 2018, o 10:46
Nieruchomości na Nauru
przez Informator 8 sty 2018, o 10:27
0 Odpowiedzi
2083 Wyświetlone
przez Informator
8 sty 2018, o 10:27

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.