Forum nieruchomości w Dżibuti. Nam głównie kojarzy się z francuska Legią Cudzoziemską i walkami najemników w Afryce, jednak to niepodległe i suwerenne państwo w Afryce, położone nad Zatoką Adeńską. Walutą Dżibuti jest frank dżibutyjski, a dawne nazwy tego afrykańskiego państwa, które ciągle figurują na starych mapach regionu to: Somali Francuskie, Francuskie Terytorium Afarów i Lssów. Dżibuti dopiero w roku 1977 uzyskało niepodległość od Francji, jednak do dziś bardzo są widoczne wpływy francuskie. Największe miasta tego kraju to: Dżibuti stolica kraju, Loyada, Galafi, Dorra, Holhol, Arta, Dikhil, Obock, Tadżura, oraz miasto Ali Sabieh. Kraj liczy niewiele ponad 700 tys. mieszkańców. Dżibuti graniczy z Somalią, Etiopią i Erytreą. Na terenie tego kraju w dalszym ciągu stacjonują francuskie i amerykańskie siły zbrojne. Na temat nieruchomości w Dżibuti nie wiadomo nam nic. Jeżeli podróżowałeś do tego kraju, masz doświadczenia z podróży po Dżibuti i chciałbyś podzielić się z nami opiniami o tym kraju, to zapraszamy do wzięcia udziału w naszym forum "Dom bez Granic" - nieruchomości na świecie. A może byłeś na wakacjach w tej części Afryki, korzystałeś z hotelu w Dżibuti lub z mieszkania wakacyjnego? Napisz nam swoje doświadczenia jak wygląda życie codzienne w tym kraju i czy warto tam pojechać. Co do tematu nieruchomości zagranicznych, to chyba jeden z ostatnich krajów na świecie w którym odważyłbyś się zainwestować w dom lub mieszkanie za granicą.
W tym dziale nie ma żadnych wątków ani postów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.