Forum nieruchomości w Bośni i Hercegowinie. Dziś to spora część byłej Jugosławii, do której tłumnie jeździli Polacy, oczywiście tych z trochę większym budżetem na zagraniczne wczasy w tamtych czasach, na terenie krajów bloku sowieckiego. Dziś Bośnia i Hercegowina aspiruje o wejście w struktury europejskie, ale nie ma wyraźnych przesłanek kiedy to nastąpi. Także niewiele nam wiadomo o nieruchomościach w Bośni i Hercegowinie, chętnie poczytamy informacje od Ciebie! Parę portali nieruchomościowych o Chorwacji, widać, iż ma oferty z Bośni i Hercegowiny w swojej ofercie. Ale na tym rynku jest obecny międzynarodowy Remax. Także inne fora internetowe typu "Tam mieszkam" publikują wątki od Polaków mieszkających w Bośni i Hercegowinie. Polacy mieszkający w Bośni i Hercegowinie. Także informacje o prawnikach, notariuszach i wszystkim co związane z tym krajem na Bałkanach. Także wakacyjne apartamenty i najciekawsze miejsca turystyczne w Bośni i Hercegowinie. Ile kosztuje metr kwadratowy w tym kraju? Polskie forum dyskusyjne, doradztwo i consulting w nieruchomościach w Bośni i Hercegowinie. Sprawdź wypowiedzi, opinie i doświadczenia Polaków z następujących miast tego kraju: Sarajewo, Bihac, Prijedor, Bijelijina, Brczko, Mostar, Zenica, Tuzla oraz Banja Luka.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Zakup nieruchomości w Bośni i Hercegowinie
przez Informator 30 sty 2018, o 14:42
1 Odpowiedzi
5368 Wyświetlone
przez kazik
18 sty 2019, o 14:55

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.