Forum nieruchomości w Gabonie. Czyli Republika Gabońska w Afryce - to państwo z blisko 1,7 mln ludnością, leżące w środkowej Afryce. Największe miasta tego kraju to: Libreville - stolica Gabonu, Makokou, Koulamoutou, Tchibanga, Lambarene, Mouila, Moanda, Oyem, Franceville, oraz miasto Port Gentil. Walutą Gabonu jest Frank CFA. Wedle statystyk to jeden z najbogatszych krajów Afryki, gdzie mała liczba ludności i bogate złoża ropy naftowej windują statystyki. Rzeczywistość jednak wygląda trochę inaczej w tym kraju. Od uzyskania niepodległości w 1961 roku państwo posiadało tylko dwóch przywódców, więc trudno tutaj mówić o ustroju demokratycznym. Obcokrajowcy mogą kupować ziemię i nieruchomości w Gabonie bez zezwoleń, ale wszystkie transakcje nieruchomości realizowane przez cudzoziemców muszą zostać zatwierdzone odpowiednimi dokumentami zatwierdzonymi przez rząd. Jeżeli mieszkasz w Gabonie na stałe weź udział w naszym forum "Dom bez Granic" - nieruchomości na świecie. Podziel się z czytelnikami wiedzą i swoimi doświadczeniami jak wygląda życie codzienne w Gabonie i czy warto odwiedzić ten kraj, choćby na wakacjach lub podczas podróży przez Afrykę. Napisz jakie są podatki od nieruchomości w Gabonie, ile kosztuje wynajem w stolicy, a ile w innych miastach Gabonu. W jakim hotelu się zatrzymać? Jakie są ceny w tym kraju i jakie jest ryzyko inwestowania w Gabonie. Polskie doradztwo i konsulting w nieruchomościach na świecie i inwestycjach w Afryce.
W tym dziale nie ma żadnych wątków ani postów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.