Forum nieruchomości w Gwinea. Kraj biedny i skorumpowany. Sąsiadujące kraje: Sierra Leone i Liberia są ciągle w stanie wojny co również ma wpływ na Gwineę i kiepską ekonomię tego kraju. W 1996 roku ustanowione prawo do nabywania nieruchomości między innymi klauzulę dotyczącą nabywanie ziemi przez obcokrajowców w Gwinei, jednak niestabilna sytuacja polityczna w kraju i czyhające niebezpieczeństwa skutecznie wstrzymują zagraniczne inwestycje w tym kraju. Stolicą Gwinei jest miasto Konakry, a największe miasta tego kraju to: Macenta, Mamou, Labe, Kamsar, Kissidougou, Gueckedougou, Kindia, Kankan i miasto Nzerokore. Językiem urzędowym w Gwinei jest język francuski. Kraj liczy blisko 10 mln ludności, walutą jest frank gwinejski. Gwinea leży w Afryce Zachodniej z dostępem do Oceanu Atlantyckiego. Graniczy z Wybrzeżem Kości Słoniowej, Sierra Leone, Liberią, Mali i Senegalem. W tym dziale znajdziesz więcej informacji o tym kraju a także wątki od polskich podróżników którym udało się zobaczyć Gwineę. A może mieszkasz w tym kraju na stałe? Posiadasz tam dom lub mieszkanie. Napisz nam jak żyje się w Gwinei, ile trzeba mieć pieniędzy aby się utrzymać. Jakie miesięczne wydatki trzeba przeznaczyć na czynsz, prąd, wodę i inne media. Jak obcokrajowiec postrzegany jest w tej części Afryki Zachodniej. Bezpieczeństwo podróżowania, transport i noclegi w Gwinea.
W tym dziale nie ma żadnych wątków ani postów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.