Forum nieruchomości w Gwinea Bissau. Dawna portugalska kolonia w Afryce, która uzyskała niepodległość w 1974 roku. Jeden z najbiedniejszych krajów nie tylko Afryki, ale i świata nie zachęca do kupowania tam nieruchomości, a wielu waha się przed podróżą do tego kraju, podczas planowania wyprawy do Afryki. Co za tym idzie, nie ma tutaj wielu chętnych obcokrajowców na inwestowanie w nieruchomości w Gwinea Bissau. Nie ma jasnego prawa co do nieruchomości, a w kraju przeważa tradycyjne dziedziczenie prawa do nieruchomości i ziemi. Gwinea Bissau liczy ponad 1,5 mln ludności, językiem urzędowym jest portugalski a walutą jest frank CFA. W kraju ciągle dochodzi do zamachów stanu i przelewu krwi na tle politycznym. Największe miasta tego kraju to: Bissau stolica kraju, Buba, Mansoa, Catio, Bubaque, Cacheu, Bolama, Bissora, Gabu i miasto Bafata. Gwinea Bissau graniczy z Senegalem i Gwineą, oraz ma dostęp do Oceanu Atlantyckiego. Kraj dzieli się na dziewięć regionów: Tombali, Quintara, Oio, Gabu, Cacheu, Bolama, Bissau, Biombo i Bafata.
Także kilka przybrzeżnych wysepek z Archipelagu Bijagos administracyjnie należą do Gwinea Bissau. W tym dziale forum znajdziesz wypowiedzi osób które odwiedziły Gwinea Bissau w swoich podróżach po Afryce lub mają jakieś powiązania ekonomiczne z krajem. Sprawdź posty o ryzyku inwestowania w tej części Afryki, opinie o Gwinea Bissau, bezpieczeństwie i cenach w tym kraju. Polacy w Gwinea Bissau i Polonia w tym kraju. Opisy noclegów, hoteli i zakwaterowania w Gwinea Bissau. Masz coś ciekawego do powiedzenia o Gwinea Bissau - wypowiedz się na naszym forum o nieruchomościach w Afryce. Ogłoszenia, informacje, doradztwo i wiedza o Afryce.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Polacy w Gwinea Bissau
przez ryszardo1960 11 mar 2023, o 20:06
0 Odpowiedzi
18 Wyświetlone
przez ryszardo1960
11 mar 2023, o 20:06

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.