Forum nieruchomości na Madagaskarze. Niewiele nam wiadomo o nieruchomościach na Madagaskarze, ale chętnie poczytamy Wasze posty zamieszczone przez osoby które odwiedziły Madagaskar na wycieczce lub na wakacjach. W internecie udało mi się znaleźć tylko informacje dotyczące nieruchomości na Madagaskarze głównie na angielskojęzycznych portalach nieruchomościowych. Dział naszego forum dyskusyjnego "Dom bez Granic" dotyczący mieszkań wakacyjnych na Madagaskarze, domów na wynajem, możliwości inwestycyjnych w tym ogromnym kraju. Jakie części wyspy są atrakcyjne, a jakie mniej. Obcokrajowiec w Madagaskarze. Polacy na Madagaskarze.
Jak wygląda życie codzienne na Madagaskarze. Polskie forum dyskusyjne o nieruchomościach na świecie. Doradztwo i consulting w nieruchomościach i inwestycjach, oraz wakacyjne wyjazdy na Madagaskar. Podziel się z nami opiniami o kraju i wakacjami na Magadaskarze. Forum z miast Madagaskaru: Antananarywa, Toamasina, Antsirabe, Antatanifotsy, Toliara, Mahajanga, Antsirabe, i Ambovombe.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Wycieczka na Madagaskar
przez Biskup 12 maja 2018, o 14:47
0 Odpowiedzi
4594 Wyświetlone
przez Biskup
12 maja 2018, o 14:47
Madagaskar czy warto kupić tam dom lub mieszkanie
przez Informator 23 lut 2018, o 10:28
0 Odpowiedzi
9788 Wyświetlone
przez Informator
23 lut 2018, o 10:28

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.