Forum nieruchomości w Malawi. Informacje o tym afrykańskim 4,2 mln ludności kraju i możliwości inwestycji w nieruchomości w tej części Afryki. Republika Malawi wcześniej nazywała się Niasa, to państwo we wschodniej Afryce bez dostępu do oceanu. Malawi graniczy z Zambią, Mozambikiem i Tanzanią. Walutą Malawi jest kwacha. Największe miasta Malawi to: Lilongwe stolica Malawi, Karonga, Zomba, Mzuzu, oraz miasto Blantyre. Państwo leży nad brzegiem jeziora Niasa w Afryce. Niewiele informacji udało mi się zdobyć, jeżeli chodzi o inwestowanie i nieruchomości w Malawi. Malawi to jeden z najbiedniejszych krajów świata, gospodarka kraju opiera się na rolnictwie, a na obszarach wiejskich zamieszkuje ponad 90% populacji Malawi. Uprawia się fasolę, ryż i kukurydzę. Jeżeli znasz ten kraj, byłeś w tej części Afryki, weź udział w naszym forum, wypowiedz się na temat Malawi, nie tylko na temat inwestycji i ryzyku inwestowania w tej części Afryki, ale także o hotelach w Malawi, zakwaterowaniu w tym kraju i możliwości wynajmu na wakacje domów i mieszkań w Malawi. Polskie ślady w Malawi. Informacje, doświadczenia i opisy podróży po Malawi. Doradztwo i konsulting w nieruchomościach w Afryce. Życie i praca w Malawi, ceny podstawowych artykułów w Malawi. Opinie o kraju i podróże po wschodniej Afryce.
W tym dziale nie ma żadnych wątków ani postów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.