Forum nieruchomości w Nigerii. Inwestowanie, sprzedaż, kupno i wynajem nieruchomości w Nigerii. To jeden z najgęściej zaludnionych i najbogatszych krajów Afryki. Bogaty w ropę naftowąi bogactwa mineralne. Polacy w Nigerii. Forum o nieruchomościach w Nigerii po polsku. Jak inwestować w nieruchomości w Nigerii? Czy warto inwestowac w tym kraju? Bezpieczeństwo i wiedza praktyczna o Nigerii. Wypowiedzi Polaków podróżujących do Nigerii.
Ile kosztuje dom w poszczególnych częściach Nigerii? Czy obcokrajowiec może nabyć ziemię w Nigerii? Gdzie kupować, w co inwestować, czy w ogóle nie warto jechać do Nigerii? Polonia w Nigerii. Polskie inwestycje i polskie przedsiębiorstwa w Nigerii. Jak wygląda życie codzienne w Nigerii. Jakie są ceny domów, mieszkań i działek pod budowę domu. Podatki w Nigerii. Bezpieczeństo obcokrajowca w Nigerii. Podatki, opłaty, korupcja i inne aspekty związane z życiem i podróżą do Nigerii.
Wakacyjny wynajem apartamentów i domów w Nigerii. Afrykańskie nieruchomości i praktyczne wypowiedzi osób, które były i podróżują do Nigerii. Nieruchomości na świecie – Lagos, Kano, Aba, Maiduguri, Abudża, Kaduna, Port Harcourt, Kano, Benin oraz Ibadan.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Zakup nieruchomości w Nigerii
przez Informator 18 mar 2018, o 10:26
0 Odpowiedzi
3425 Wyświetlone
przez Informator
18 mar 2018, o 10:26

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.