Forum nieruchomości RPA. Domy, mieszkania, działki i inwestowanie w nieruchomości w Republice Południowej Afryki. Niezwykle ważny kraj i dynamiczny rynek nieruchomości, gdzie co roku mnóstwo Anglików wyjeżdża i szuka swojego zagranicznego domu w południowej Afryce. I nie decydują o tym tylko względy historyczne i byłej angielskiej kolonii w Afryce, ale cudowny klimat RPA. Nieruchomości w RPA, to zaraz po Australii i Nowej Zelandii, nie biorąc pod uwagę Kanady, najbardziej atrakcyjny rynek nieruchomości zagranicznych dla obywateli Wielkiej Brytanii. Również i polskie portale ogłoszeniowe i portale nieruchomości, poświęcają RPA sporo miejsca na swych łamach. Na forum nieruchomości świat - "Dom bez Granic" - znajdziesz posty i opinie o cenach mieszkań w RPA, cenach domów i cenach za metr kwadratowy nieruchomości w Południowej Afryce. Miejmy nadzieję iż wkrótce pojawi się tu mnóstwo postów od Polaków mieszkających w RPA, od agentów nieruchomości w RPA i Polonii mieszkającej w South Afrika. Sprawdź jak i za ile można kupić mieszkanie wakacyjne lub inwestycję w RPA. Ile kosztuje wynajem długoterminowy w Pretorii i Johannesburgu. Jakie są ograniczenia dla obcokrajowców w RPA. W jakich obszarach RPA warto skoncentrować swoje poszukiwania lukratywnej inwestycji. Poznaj ryzyko inwestycji w nieruchomości w RPA, oraz stopę zwrotu z wynajmu. Oferty i ogłoszenia deweloperskie, oraz informacje jak żyje się obcokrajowcom w tym Polakom w RPA. Także opinie o apartamentach wakacyjnych i domach na wynajem w RPA, najlepsze miejsca na wakacje w tym kraju. Praca, życie codzienne i ceny w RPA, oraz consulting w nieruchomościach w RPA. Porady, opisy swoich doświadczeń w tym pięknym kraju. Prawnicy, notariusze, koszty każdej transakcji, opłaty i podatki. Czy jest możliwość zakupu mieszkania w RPA na firmę i odliczenie podatku. Praktyka i teoria. Wolność finansowa poprzez inwestowanie w nieruchomości na świecie. Sprawdź posty z największych miast tego kraju: Kapsztad, Welkom, Bloemfontein, Benoni, Pietermaritzburg, Port, Elizabeth, Pretoria, Soweto, Jahannesburg i Durban. Welcome to South Africa!
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
RPA zakup nieruchomości
przez Informator 12 maja 2018, o 14:43
0 Odpowiedzi
3803 Wyświetlone
przez Informator
12 maja 2018, o 14:43
Zakup nieruchomości w RPA
przez Biskup 10 cze 2015, o 07:37
0 Odpowiedzi
3506 Wyświetlone
przez Biskup
10 cze 2015, o 07:37

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.