Nieruchomości i inwestycje w Republice Środkowoafrykańskiej. Central African Republic z populacją 4 mln 370 tys. ludności to jeden z najbiedniejszych i najsłabiej rozwiniętych krajów w Afryce. Ta była francuska kolonia Ubangi Szari, została włączona do Francuskiej Afryki Równikowej. Niepodległość od Francji uzyskała w 1960 roku. Największe miasta Republiki Środkowoafrykańskiej to: Bangi - stolica kraju, Nola, Bangassou, Bria, Bossangoa, Bouar, Bambari, Carnot, Berberati i miasto o nazwie Bimbo. Językiem urzędowym w Republice Środkowoafrykańskiej jest język francuski, oraz język Sango. Walutą obowiązującą w tym kraju jest frank CFA. Niewiele udało nam się znaleźć aktualnych informacji o inwestycjach i kupowaniu nieruchomości, ale jeżeli masz dostęp do źródła i byłeś w Republice Środkowoafrykańskiej weź udział w naszym forum - nieruchomości zagranica - i podziel się z czytelnikami forum wiedzą i informacjami o tym kraju w samym sercu Afryki. Mnóstwo osób szuka informacji o Afryce a polskie źródła są niezwykle skąpe. Chętnie poczytamy o cenach w tym kraju, hotelach, noclegach, transporcie i życiu codziennym w Republice Środkowoafrykańskiej. Czy mieszkają tam Polacy, czy są ośrodki polonijne czy tylko misjonarze i kościelni wysłannicy kościoła katolickiego docierają do głębokiej Afryki. Czy można tam kupić dom i się osiedlić? Jak widziany jest tam biały człowiek, jak postrzegają Polaków w tej części centralnej Afryki? Ryzyko inwestowania w tej części Afryki i okazje do zrobienia interesów i biznesu w Afryce. Pomysły, porady, wiedza praktyczna i teoretyczna o państwach afrykańskich.
W tym dziale nie ma żadnych wątków ani postów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.