Forum nieruchomości w Rwandzie. Ciągle odbudowująca się po wojnie domowej i ludobójstwie z 1994 roku, pomiędzy plemionami Tutsi i większością Hutu. Około 1 mln ofiar pochłonęła ta okrutna wojna z całkowitej populacji kraju, dziś liczącej około 10 mln. ludności. Pierwsze wybory odbyły się w 2003 roku, które wygrał Paul Kagame, który stał się prezydentem Rwandy. Kagame ma ambitny plan nazywany Vision 2020, który ma za zadanie do 2020 roku uczynić Rwandę tzw. Middle-icome kraj do tego czasu. Ekonomia i bezpieczeństwo w kraju się ustabilizowało. Kraj odwiedzają obcokrajowcy, jednak zagraniczne inwestycje są niewielkie. Ziemia ciągle należy oficjalnie do rządu Rwandy. Akt własności nieruchomości można tylko dostać po wybudowaniu struktury budynku na danej działce. Inwestorzy muszą szukać autoryzacji od lokalnych władz, kiedy chcą budować na wolnych działkach. Największe miasta Rwandy to: Kigali, Gitarama, Butare, Gisenyi, Ruhengeri. Stolica kraju to Kigali. Rwanda to dawna kolonia Belgii i niepodległość od Belgii uzyskała w 1962 roku. Walutą jest frank rwandyjski. Tutaj znajdziesz posty od Polaków którzy odwiedzili ten kraj i od osób które mają zamiar wybrać się do Rwandy. Przydatne i praktyczne informacje nie tylko dla inwestorów w Afryce. Ogłoszenia, praktyczne wiedza w podróżach po Afryce i inwestowaniu na zagranicznych rynkach nieruchomości.
W tym dziale nie ma żadnych wątków ani postów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.