Forum nieruchomości w Sierra Leone. Dawna kolonia brytyjska w zachodniej Afryce dostarczająca niewolników do zamorskich kolonii Wielkiej Brytanii. Dziś kraj rozdarty wojnami domowymi i konfliktami zbrojnymi. Największe miasta Sierra Leone to - Freetown - stolica Sierra Leone. Inne ważne miasta w tym przeszło 5 mln. kraju to: Makeni, Koidu, Kenema, i miasto Bo. Sierra Leone graniczy z Liberia i Gwineą. Obowiązującą walutą w tym kraju jest leone (SLL). Sierra Leone uzyskało niepodległość od Wielkiej Brytanii dopiero w 1961 roku. Wedle Global Property Guide istnieją dwa typy własności nieruchomości w Sierra Leone: Colonial Land, oraz Customary Land. Także leashold land. Obcokrajowcy nie mogą kupować nieruchomości w Sierra Leone, tylko je dzierżawić do 99 lat. Ale w Sierra Leone nie istnieje system rejestrujący nieruchomości, co powoduje trudności z uzyskaniem aktu własności nieruchomości, który de facto nie istnieje w tym kraju. Jeżeli znasz Sierra Leone i masz bardziej adekwatne i bardziej konkretne informacje, jak żyje się i mieszka w Sierra Leone, podziel się nimi z naszymi czytelnikami na forum dyskusyjnym o nieruchomościach na świecie "Dom bez Granic" - nieruchomości w Afryce. Sprawdź w tym dziale informacje, posty i opinie o podróży do zachodniej Afryki, jakie są ceny w Sierra Leone i bezpieczeństwo w podróżowaniu po tym kraju. Praktyczne informacje i wiedza o Afryce. Ryzyko inwestowania w zachodniej Afryce, praktyczne aspekty podróży do Sierra Leone. Noclegi, zakwaterowanie w hotelach i wynajem nieruchomości na dłużej w tym kraju niż tylko na wakacyjny wynajem w Afryce. Ogłoszenia, informacje i Polacy mieszkający w Sierra Leone, także polscy księżą i zakonnicy głoszący wiarę chrześcijańską w Afryce. Misjonarze i kościoły katolickie w Afryce zachodniej. Sprawdź posty, weź udział w dyskusji o Sierra Leone w Afryce.
W tym dziale nie ma żadnych wątków ani postów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.