Forum nieruchomości w Suazi. To jeden z najmniejszych krajów w Afryce, otoczony Republiką Południowej Afryki i Mozambikiem. Oficjalna nazwa kraju to Królestwo Suazi lub Ngwane, Swaziland, Umbuso we Swatini, Kingdom of Swaziland. Państwo leży na wschodnich stokach Gór Smoczych w Afryce. Kraj oczywiście wchodzi w skład Brytyjskiej Wspólnoty Narodów i ma silne związki z brytyjską koroną, jak sporo państw na kontynencie afrykańskim. Spuścizna kolonialna ciągle jest ważna w życiu politycznym tych państw. Stolicą Suazi jest miasto Mbabane, a największe miasta kraju to: Piggs Peak, Siteki, Simunye, Hluthi, Mhlune, Nhlangano, Malkerns, Big Bend i miasto Manzini. W sumie Suazi liczy ponad 1,1 mln ludności, a jednostką monetarną w kraju jest lilangeni. Suazi uzyskała niepodległość od Wielkiej Brytanii w roku 1968. A jak się mają tam nieruchomości? Swaziland jest całkowicie zależny od Republiki Południowej Afryki. Rząd próbuje ściągnąć inwestorów, ale bez sukcesu w związku z korupcją, niefrasobliwością instytucji rządowych, władzy wykonawczej i ogólnym bałaganem w kraju. W roku 2002 kraj doświadczył wielkiej suszy. A Suazi ma najwyższy na świecie wskaźnik chorych na AIDS i nosicieli wirusa HIV! Krajem rządzi król i jest to tzw. monarchia absolutna, ostatnia na świecie.
Jeżeli udało Ci się w swoich podróżach po Afryce dotrzeć do Suazi, napisz na naszym forum o tym kraju. Jak wygląda tam życie, jakie są ceny i jacy są ludzie w stosunki do obcokrajowca. Gdzie się zakwaterować i co zwiedzić w Suazi. Polskie wątki w Suazi w Afryce. Ryzyko podróżowania, niezbędne informacje dla każdego kto wybiera się w podróż po Afryce.
W tym dziale nie ma żadnych wątków ani postów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.