Forum nieruchomości w Sudanie. Z populacją ponad 37 mln ludności i olbrzymią powierzchnią, to ważny kraj w Afryce położony na południe od Egiptu. Aż to lipca 2011 roku Sudan był największym krajem w Afryce pod względem powierzchni, do momentu podziału kraju na Sudan Południowy po referendum. Sudan graniczy z Egiptem, Libią, Czadem, Republiką Środkowoafrykańską, Sudanem Południowym, Etiopią, Erytreą, oraz Egiptem. Stolicą Sudanu jest Chartum, a walutą funt sudański. Największe miasta Sudanu to: Chartum, Al-Fashir, Al-Kadarif, Wad Madani, Kassala, Al-Ubajid, Port Sudan, Nijala, Chartum Północny i miasto Omdurman.
Niewiele istnieje informacji na temat nieruchomości w Sudanie. Nawet angielskojęzyczne portale bardzo skąpe informacje podają o tym kraju. Jednak udało mi się znaleźć kilka portali agencji nieruchomości w Sudanie, kupujących i sprzedających nieruchomości w tym kraju. Więc widać iż istnieje aktywny rynek nieruchomości w tym kraju. Nic nam nie wiadomo na temat podatków w Sudanie i sposobu przeprowadzania zakupu domu lub mieszkania w Sudanie przez cudzoziemca. Wojny cywilne na przestrzeni ostatnich dwóch dekad, niestabilna sytuacja polityczna, nie zachęcają specjalnie inwestorów do zainteresowania się tym krajem i inwestowaniem w tej części Afryki. Ciągłe konflikty na tle religijnym i etnicznym. Jeżeli mieszkasz w Sudanie na stałe lub podróżowałeś do tego kraju weź udział w naszym forum, pochwal się swoimi zdjęciami, opisz swoją podróż lub życie codzienne w Sudanie. Napisz opinie o hotelach w Sudanie i o zakwaterowaniu w tym afrykańskim kraju. Podobnie jak w serwisie "tam Mieszkam" w Bankier.pl. Polacy w Sudanie i polskie ślady w tym kraju. Zapraszamy na największe forum Polaków za granicą i inwestycji w nieruchomości w każdym zakątku świata.
W tym dziale nie ma żadnych wątków ani postów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.