Forum nieruchomości w Sudanie Południowym. Jeden z najnowszych krajów w Afryce. Kraj powstały 9 lipca 2011 roku w wyniku oderwania od Sudanu, na mocy krajowego porozumienia rządu Sudanu z Ludową Armią Wyzwolenia Sudanu, które przypieczętowało zakończenie drugiej wojny domowej w Sudanie i jednocześnie najdłuższą wojnę domową na kontynencie afrykańskim. Stolica Sudanu Południowego to miasto Dżuba, a inne największe ośrodki w Sudanie Południowym to miasta: Kodok, Kapoeta, Bentiu, Aweil, Ar-Rank, Yambio, Yei, Malakal, oraz miasto Wau. Sudan Południowy liczy ponad 10 mln ludności, obowiązującą walutą jest funt południowosudański, a językiem urzędowym jest język angielski. Dominującą religią jest chrześcijaństwo. Sudan południowy graniczy z Etiopią, Kenią, Ugandą, Demokratyczną Republiką Konga, Republiką Środkowoafrykańską, oraz Sudanem. Rzeka Nil przecina ten kraj z południa na północ.
Niewiele informacji o nieruchomościach w Sudanie Południowym udało nam się znaleźć, więc jeżeli byłeś w tym kraju na wycieczce lub na Safari chętnie poczytamy posty na forum o Sudanie Południowym. Zapraszamy do zabrania głosu i udziału w dyskusji o tej części Afryki. Także wypowiedzi o podróżach po Sudanie Południowym, noclegach i zakwaterowaniu podczas pobytu w tym państwie. Ile trzeba kalkulować na każdy dzień pobytu w Sudanie Południowym? Jak drogi jest transport? Ile kosztuje wyżywienie? Ile zapłacimy w restauracji za posiłek, a ile na targu?
W tym dziale nie ma żadnych wątków ani postów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.