Forum nieruchomości w Tanzanii. Niezwykle ważny kraj na mapie ekonomicznej Afryki, przede wszystkim ze względu na bardzo intensywny wzrost ekonomiczny Tanzanii od 2000 do 2014 roku, na poziomie 6,9%. Głównie ze względu na poprawne reformy wprowadzone w kraju i bogactwa naturalne Tanzanii: ropa naftowa i gaz. Sprawdź opinie o Tanzanii, doświadczenia podróżników, inwestorów i Polaków którzy mają do czynienia z Tanzanią i znają ten kraj nie tylko z wycieczek i folderów wakacyjnych.
Podziel się z nami swoją wiedzą, doświadczeniem i przeżyciami z Tajlandii. Jak wygląda tanzański rynek nieruchomości, gdzie należy skoncentrować swoje poszukiwania domu w Afryce, jeżeli chcesz zainwestować w Tanzanii. Podatki, przepisy, notariusz, prawnik i doradztwo w Tajlandii. Polacy mieszkający i pracujący w Tanzanii. Ile kosztuje mieszkanie w Tanzanii, ile wydaje się na życie? Jak funkcjonują agencje nieruchomości w tym afrykańskim kraju. Czy obcokrajowiec bez przeszkód może kupić ziemię lub dom w Tanzanii? Obcokrajowiec w Tanzanii. Ogłoszenia, opinie i wypowiedzi Polaków o Tanzanii. A jak wygląda rynek apartamentów wakacyjnych i domów na wakacje w Tanzanii? A co z safari w Tanzanii ... Chętnie poczytamy Wasze opinie o tym kraju i spostrzeżenia związane z podróżą do Tanzanii. Sprawdź największe miasta Tanzanii: Dar es Salaam stolica Tanzanii, Zanzibar, Tabora, Kahama, Tanga, Morogoro, Mbeya, Dodoma, Arusza i Mwanza.
W tym dziale nie ma żadnych wątków ani postów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.