Forum nieruchomości o Wybrzeżu Kości Słoniowej. Afrykańskie państwo, raczej nie kojarzące się z inwestycjami za granicą i przeprowadzką do obcego kraju, a raczej z egzotyczną przygodą na Czarnym Lądzie i kłusownikami zabijającymi afrykańskie słonie dla zysku z nielegalnego handlu kością słoniową. Wybrzeże Kości Słoniowej zamieszkuje aż 60 różnych grup etnicznych, a państwo liczy blisko 24 mln ludności jak podają oficjalne statystyki. Językiem urzędowym jest język francuski, a obowiązująca walutą jest frank CFA. Wybrzeże Kości Słoniowej leży nad Zatoką Gwinejską w zachodniej Afryce. Graniczy z Ghaną, Burkina Faso, Mali, Gwineą, oraz Liberią. Największe miasta tego kraju to: Jamusukro, obecna stolica administracyjna kraju. Drugim i największym miastem w państwie jest Abidżan, gdzie do dziś znajduje się wiele instytucji rządowych i instytucji państwowych, oraz konsulatów. Pozostałe miasta Wybrzeża Kości Słoniowej to: Anyama, Divo, Gagnoa, Man, San Pedro, Korhogo, Daloa, oraz miasto Bouake. Niezwykle skąpe informacje udało nam się znaleźć co do nieruchomości na Wybrzeżu Kości Słoniowej i jeżeli Tobie udało się podróżować po tym kraju i mieć to szczęście aby zobaczyć tę część Afryki to chętnie poczytamy zamieszczone przez Ciebie opinie o Wybrzeżu Kości Słoniowej i informacje związane z podróżowaniem po tym kraju. Jak postrzegani są obcokrajowcy, czy jest w tej chwili bezpiecznie i czy są szanse na inwestycję i branie tego kraju pod uwagę jako miejsca na zakup domu ew tropikalnym państwie afrykańskim? Jakie podatki obowiązują na Wybrzeżu Kości Słoniowej, jaka część tego kraju jest najciekawsza i czy warto tam w ogóle pojechać ze względu na bezpieczeństwo i tropikalne choroby. Jakie są ceny artykułów spożywczych na Wybrzeżu Kości Słoniowej? Jakie szczepienia są potrzebne dla obcokrajowca i gdzie uzyskać wizę na Wybrzeże Kości Słoniowej w Afryce. Także informacje o hotelach, zakwaterowaniu i wynajmie wakacyjnym w tym kraju. Doradztwo, konsulting i ogłoszenia dla Polaków wybierających się do Wybrzeża Kości Słoniowej lub dla marynarzy dokujących w portach tej części Afryki.
W tym dziale nie ma żadnych wątków ani postów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.