Forum nieruchomości na Arubie. Aruba to holenderskie terytorium zamorskie i niezwykle atrakcyjne miejsce do zakupu domu wakacyjnego na Karaibach, nie tylko przez obywateli Holandii. Na Arubie są obecne największe światowe agencje nieruchomości jak Remax i Century 21, nie wspominając o amerykańskim Coldwell Banker. Aruba to niewielka wyspa, ale posiada kilka ważnych miejscowości na których należy skoncentrować swoje poszukiwania jeżeli myślisz o zakupie domu na Arubie. Największe miast wyspy to: Oranjestad, Noord, San Nicolas, Brasil, Piedra Plat, Santa Cruz, Malmok, Bubali, Cura Cabai, Wayaca, Savaneta, Pos Chiquito, Ponton i Pavia. W tym dziele forum o Karaibach nasi czytelnicy zamieszczają posty o wakacyjnych apartamentach na Arubie, swoich doświadczeniach w wynajmie i kupnie nieruchomości na Arubie. Nie wiemy czy są Polacy na Arubie posiadający swoje nieruchomości, ale znając życie, pewnie tak. Więc jeżeli masz dom lub mieszkanie na Arubie, podziel się z nami swoimi doświadczeniami. A może byłeś tylko na wakacjach na Arubie? Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania na Arubie? Gdzie szukać dobrych agencji nieruchomości na Arubie? Jakim językiem się posługiwać. Ile wynoszą podatki na Arubie, czy można nieruchomość kupić na firmę na Arubie? Doradztwo i consulting w karaibskich nieruchomościach na Arubie. Polskie forum dyskusyjne i opinie o Karaibach i Arubie. Notariusz, prawnik i sposób zakupu nieruchomości na Arubie. Czy można uzyskać niezależność finansową poprzez inwestowanie w nieruchomości na Karaibach w tym na Arubie. Holenderskie prawo na Arubie. Zapraszamy na Arubę!
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Zakup nieruchomości na Arubie
przez nowyinwestor 3 paź 2017, o 07:39
0 Odpowiedzi
3815 Wyświetlone
przez nowyinwestor
3 paź 2017, o 07:39

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.