Forum nieruchomości na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Zwane w skrócie BVI lub British Virgin Islands. Tutejszy rynek nieruchomości dominują europejscy inwestorzy w nieruchomości zagraniczne, oraz osoby lub podmioty gospodarcze szukające rajów podatkowych. Domy i klienci kupujący w budżecie od 1 do 5 mln USD uważane są za "softest market". W sumie ponad 60% zawieranych transakcji kupna sprzedaży nieruchomości na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, to inwestorzy z Europy. Na wyspie znajdziemy takich tuzów na międzynarodowym rynku nieruchomości jak Knigh Frank, amerykański Coldwell Banker Real Estate czy Century 21, Sothesby's czy Engel and Volker. W tym dziele znajdziesz informacje o zasadach zakupu nieruchomości na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, ponieważ obywateli z innymi paszportami niż brytyjskie obowiązują trochę inne zasady co do zakupu nieruchomości na wyspie. Największe wyspy w archipelagu to Tortola, Anegada, Jost Van Dyke i Virgin Gorda, a największe miasta na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych to St. George's, Spanish Town, Belmont, West End, Road Town, The Settlement, Kongstown, Long Look Estate, Creek Village, Great Harbour oraz Peter Island Resort. To terytorium zamorskie Wielkiej Brytanii. Liczba ludności to około 24 tys. mieszkańców, a walutą pozostaje dolar amerykański. Głową państwa jest angielska królowa Elżbieta, a obecnym gubernatorem jest John Duncan. Te wyspy także zostały odkryte przez Krzysztofa Kolumba. W tym dziale naszego forum o nieruchomościach na świecie, znajdziesz informacje o cenach nieruchomości na Wyspach Dziewiczych, zasadach nabywania i podatkach jakie ciążą na właścicielach domów i mieszkań na wyspach. Polonia na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Brytyjskie Wyspy Dziewicze to także jedne z najbardziej znanych i popularnych rajów podatkowych na świecie. Co roku rejestruje się tam mnóstwo firm i wyspy czerpią z tego ogromne korzyści, większe niż z turystyki. W sumie na Brytyjskie Wyspy Dziewicze składa się 36 wysp. Sprawdź aktualne informacje o mieszkaniu na wyspie, cenach, podatkach, sposobie założenia firmy i inwestowania gotówki na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych. Polacy na wyspie i wątki polonijne. Hotele, noclegi, rodzaje zakwaterowanie i wynajem apartamentów na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Jak po ostatnim huraganie
przez Biskup 4 lut 2018, o 17:55
0 Odpowiedzi
3426 Wyświetlone
przez Biskup
4 lut 2018, o 17:55

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.