Forum nieruchomości na Curaçao. Terytorium zależne Holandii na Karaibach wchodzące w skład Królestwa Niderlandów. Curaçao leży na terenie Małych Antyli Holenderskich, czyli Wyspach Zawietrznych, jak nazywają je marynarze i wilki morskie. To niewielka wyspa z niecałymi 150 tys. mieszkańców. Obowiązującą jednostką monetarną Curaçao jest gulden antylski. Stolicą Curaçao jest Willemstad, a inne większe miasta to Labadera, Tera Cora, Barber, Otrobanda, Santa Catarina, Montana Rey, Groot Piscadera, Boca Sami, Soto, Sauax i miasto Sint Michiel. Coraçao jako jedna z pięciu wysp Antyli Holenderskich posiada najbardziej zdywersyfikowaną kulturę i zamieszkującą wyspę populację z ponad 50 różnymi narodowościami. Wśród nich są: Holendrzy, Hiszpanie, Amerykanie, Brytyjczycy, Niemcy, Szwedzi, Austriacy, Afrykanie i Indonezyjczycy. Może i mieszkają tutaj Polacy - napisz nam o tym. Zróżnicowanie kulturowe przejawia się także w tutejszej kuchni. Curaçao wedle statystyk posiada najwyższy standard życia ze wszystkich wysp na Karaibach. Curaçao posiada wspaniałe atrakcje turystyczne, a wśród nich największe: Curaçao Christoffelpark, Christoffelberg Mountain, najwyższy szczyt na wyspie. Także głębinę morską zwaną Blue Edge - ciekawostka dla płetwonurków odwiedzających wyspę. Wyspa jest także sławne ze swojej rafy koralowej, odwiedzanej przez nurków i osób lubiących pływanie w masce. Na Curaçao trzeba także zobaczyć: Queen Wilhelmina Park, Waterfront Arches, Wedding Cake House i Floating Market. W tym dziale forum znajdziesz informacje o aktualnych cenach nieruchomości na Curaçao, aktualnych ofertach inwestycyjnych i zasadach nabywania nieruchomości przez obcokrajowców na wyspie. Mieszkasz, podróżujesz lub znasz Curaçao? Napisz nam o tym na forum, zareklamuj swoje serwisy i swoją prace. Podziel się z nami informacjami jak żyje się na Curaçao. Jakie są ceny i ile trzeba płacić za wynajem nieruchomości na wyspie. Domy, mieszkania, ogłoszenia i informacje od Polaków na Karaibach. Ryzyko inwestowania, consulting, doradztwo i aspekty prawne emigracji i kupowania nieruchomości na Curaçao. Wynajem, sprzedaż, zamiana, notariusze i prawnicy na Curaçao. Przeprowadzka na Karaiby i najlepsze opcje lotów na Curaçao, zakwaterowania i noclegów w hotelach na Curaçao.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Fajne miejsce polecam
przez nowyinwestor 24 paź 2019, o 11:47
1 Odpowiedzi
3439 Wyświetlone
przez pepsimax222
27 mar 2022, o 18:45
Zakup nieruchomości na Curacao
przez Informator 6 maja 2018, o 12:48
0 Odpowiedzi
2901 Wyświetlone
przez Informator
6 maja 2018, o 12:48

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.