Forum nieruchomości na Grenadzie. Walutą obowiązująca w Grenadzie na Karaibach jest dolar wschodniokaraibski, a kraj uzyskał niepodległość od Wielkiej Brytanii w roku 1974 dnia 7 lutego. Tutaj zamieszczone są opinie o Grenadzie, wspomnienia z podróży Polaków w Grenadzie i opisy od osób szukających nieruchomości na karaibskiej wyspie Grenada. Największe miasta tej wyspy to Saint George's, Saint David's, Victoria, Grenville, Gouyave. Państewko składa się z trzech wysepek: Grenada, Carriacou, oraz Petite Martinigue. Nieruchomości na Grenadzie są stosunkowo tańsze niż na innych, bardziej popularnych wyspach tej części Karaibów. Domy przy plaży można już znaleźć w cenie za 500 tys. USD. a średnie ceny nieruchomości w Grenadzie kształtują się na wysokości 3,500 USD za metr kwadratowy. Obcokrajowcy, w tym Polacy, mogą bez przeszkód kupować nieruchomości na Grenadzie, ale muszą zapłacić tzw. Alien Land Holding Tax w wysokości 10% wartości nieruchomości, wykupując Alien Land Holding License. Podatki od wzbogacenia w Grenadzie, podatki od sprzedaży nieruchomości na wyspie, podatki jakim podlegają cudzoziemcy na Karaibach. Znasz Grenadę? Byłeś na wakacjach na Grenadzie? Jakie jest ryzyko inwestowania w tym kraju? Jak prezentują się agencje nieruchomości na wyspie? Jakimi podatkami i opłatami zostanie obarczony obcokrajowiec kupujący dom, mieszkanie lub działkę pod budowę domu w tej części Karaibów. Consulting, porady i legal advice od naszych czytelników naszego forum. Ile kosztują wakacyjne apartamenty na Grenadzie, jak wygląda życie i praca w Grenadzie. Jak traktowany jest obcokrajowiec i w końcu Polacy na wyspie. Polonia na Grenadzie i Polonia na Karaibach. Notariusze, prawnicy i instytucje sprzedające nieruchomości na wyspie. Ile kosztuje wynajem mieszkania, domu albo projekt domu na wyspie. Ogłoszenia, informacje i plany do uzyskania wolności finansowej poprzez inwestowanie w nieruchomości na świecie.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Wyjazd na Grenadę
przez Australek 4 wrz 2018, o 17:06
0 Odpowiedzi
3997 Wyświetlone
przez Australek
4 wrz 2018, o 17:06

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.