Forum nieruchomości na Gwadelupie. Miejsce dla sławnych i bogatych na Karaibach. Także " hot spot" gdzie wypoczywają celebryci i posiadają swoje zamorskie nieruchomości. Nie wiemy czy polscy celebryci posiadają nieruchomości na Gwadelupie. Jeżeli masz takie informacje napisz na naszym forum, podziel się nie tylko plotkami. Gwadelupa to zamorski departament Francji w Ameryce Środkowej, położony na wyspach w Małych Antylach. Gwadelupa dzieli się na Grande Terre, Basse Terre, Marie Galante, Desirade, oraz Les Saintes. Do roku 2007 w skład Gwadelupy wchodziły również wysepki: Saint Barthelemy, oraz północny skrawek wyspy Saint Martin, obecnie są one osobnymi terytoriami zależnymi Francji. Tak jak we Francji, nie ma żadnych restrykcji co do nabywania nieruchomości przez obcokrajowców na Gwadelupie. Państwo jest integralną częścią Francji. Obowiązują tutaj podatki francuskie, a obywatele posiadają obywatelstwo Francji i francuski paszport. Na Gwadelupie używa się również Euro, jako lokalnej waluty. Już przeszukując internet w poszukiwaniu nieruchomości na Gwadelupie, orientujemy się, iż ważne portale z noclegami i wynajmem wakacyjnym są obecne na Gwadelupie, a wśród nich takie portale jak: Booking.com, Homeaway, amerykański portal nieruchomościowy Zillow, oraz Easyexpats. W tym dziale naszego forum - domy za granicą - znajdziesz informacje o cenach nieruchomości na Gwadelupie, informacje o podatkach i możliwości zakupu na firmę domu, mieszkania lub działki budowlanej na Gwadelupie. Odliczanie podatków i ryzyko inwestowania na Gwadelupie. Informacje o wynajmie wakacyjnych apartamentów i domów na wynajem na Gwadelupie, a także możliwości przeprowadzki na stałe, na wyspę. Doradztwo biznesowe i konsulting w inwestowaniu w nieruchomościach na Karaibach. Polonia na Gwadelupie i Polacy zamieszkujący Gwadelupę. Informacje o całkowitych kosztach zakupu nieruchomości na Gwadelupie. Agencje nieruchomości, prawnik i system handlu nieruchomościami na wyspie. Największe miasta Gwadelupy to: Sainte Rose, Le Moule, Petit Bourg, Sainte Anne, Le Gosier, Baie Mahault i Les Abymes.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Polacy na Gwadelupie
przez Australek 8 kwi 2018, o 13:37
0 Odpowiedzi
3448 Wyświetlone
przez Australek
8 kwi 2018, o 13:37
Jak kupić nieruchomośc na Gwadelupie
przez Informator 20 lut 2018, o 17:51
0 Odpowiedzi
2171 Wyświetlone
przez Informator
20 lut 2018, o 17:51

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.