Forum nieruchomości na Portoryko. Ważne państwo Karaibów na mapie nieruchomościowej regionu, szczególnie dla obywateli Stanów Zjednoczonych i Kanady, którzy posiadają swoje wakacyjne nieruchomości na Portoryko. Także olbrzymiej populacjo portorykańskich emigrantów w USA. W języku angielskim Puerto Rico i nam głównie kojarzy się z przebojem zespołu Vaya Con Dios. Kraj ten, to także ogromna rzesza emigrantów w Stanach Zjednoczonych i subkultury w USA. Amerykańskie portale nieruchomościowe jak Zillow, Remax, Sotheby's International czy inne agencje nieruchomości zagranicznych poświęcają mnóstwo miejsca nieruchomościom na Portoryko. Także na amerykańskich portalach ogłoszeniowych jak np. Craiglist, znajdziesz mnóstwo ogłoszeń sprzedaży i wynajmu mieszkań i domów na Puerto Rico. Największe miasta tej karaibskiej wyspy to: San Juan - stolica Portoryko, Arecibo, Trujillo Alto, Mayaguez, Guaynabo, Caguas, Ponce, Carolina i Bayamon. Portoryko to hiszpańskojęzyczna część Stanów Zjednoczonych i aby wjechać na wyspę będziesz potrzebował amerykańskiej wizy turystycznej. Najlepiej swoje poszukiwania nieruchomości na wyspie skoncentrować w pobliżu najładniejszych plaż tego kraju: Isabela, Aguadilla, Rincon czy Luquillo. W polskim internecie niewiele jest informacji o inwestycjach i nieruchomościach na Portoryko. W naszym forum wkrótce mamy nadzieję poczytać posty i opinie od Polaków którzy byli na Portoryko, informacje o podróży i co zwiedzić na Portoryko. Czy są tam Polacy mieszkający na stałe. Jakie jest ryzyko inwestowania na Portoryko, forum o doradztwie i konsultingu w inwestycjach na Karaibach. Czy można dostać kredyt na zakup domu lub mieszkania na Portoryko, w końcu informacje o podatkach od nieruchomości i cenach domów, mieszkań i działek na Portoryko. Czy cudzoziemiec może kupić bez przeszkód nieruchomość na Portoryko. Czy warto inwestować? W końcu informacje o wakacyjnym rynku nieruchomości na wynajem i time share na Karaibach. Informacje o agencjach nieruchomości, prawnikach i notariuszach na wyspie. Amerykański system sprzedaży nieruchomości na Portoryko.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Zakup nieruchomości na Portoryko
przez Informator 27 mar 2018, o 05:45
0 Odpowiedzi
3209 Wyświetlone
przez Informator
27 mar 2018, o 05:45

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.