Forum nieruchomości na Saba. Wysepka należąca do Holandii, leżąca na Karaibach. Na Sabie nie ma żadnych restrykcji co do nabywania nieruchomości przez obcokrajowców w tym obywateli polskich. Największe miasta na wyspie to Zions Hill, zwane też Hell's Gate, The Bottom, oraz miasteczko Windwardside. Obowiązującą walutą na Sabie jest dolar amerykański. Do 10 października 2010 Saba należała do pięciu jednostek administracyjnych Antyli Holenderskich. Dziś Saba wchodzi w skład Archipelagu Małych Antyli. Po 10 października 2010 na mocy reformy konstytucyjnej, Saba stała się holenderską gminą zamorską i będzie włączona do Unii Europejskiej jako jej region peryferyjny. Językiem obowiązującym na Sabie jest język holenderski, oraz język angielski, jako język używany w szkolnictwie. Na wyspie żyje niespełna 2000 osób. Ekonomia wysepki głównie opiera się na turystyce i jeżeli szukasz swojej wolności finansowej w nieruchomościach zamorskich, może warto tutaj zainwestować w apartament lub dom wakacyjny z myślą o wynajmie na wakacje i generowanie dochodu. W tym dziale forum - nieruchomości na świecie - wymieniamy się doświadczeniami osób z Polski które odwiedziły Sabę i zechcą podzielić się z nami swoimi doświadczeniami z wyspy. Jakie są ceny na Sabie, jak poruszać się pomiędzy wyspami Antyli Holenderskich i gdzie najlepiej wypocząć i co zwiedzić w tej części Karaibów. Polacy na Sabie i na Antylach Holenderskich. Mieszkasz na Sabie? Byłeś na wakacjach? Weź udział w naszym forum "Dom bez Granic" pomóż innym w odkrywaniu wysepek na Karaibach i poszukiwaniu utraconego raju i najlepszych inwestycji w nieruchomości na świecie. Opinie, ogłoszenia, porady i ryzyko podróży na Sabę na Karaibach.
W tym dziale nie ma żadnych wątków ani postów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.