Forum nieruchomości na Saint Kitts i Nevis. Państwo w Ameryce Środkowej na Morzu Karaibskim należące do wspólnoty brytyjskiej, gdzie głową państwa pozostaje brytyjska królowa Elżbieta II, która mianuje gubernatora. Saint Kitts i Nevis liczy około 50.000 mieszkańców, jednostką monetarną jest dolar wschodniokaraibski, a kraj uzyskał niepodległość od Wielkiej Brytanii dopiero w 1983 roku. Największe miasta na wyspach to Basseterre stolica kraju, Charlestown, Saddiers, Cayon, oraz Sandy Point Town. Kraj to niezwykle ciekawy rynek nieruchomości, szczególnie dla obcokrajowców, którzy po inwestycji na Saint Kits i Nevis mogą uzyskać obywatelstwo tego kraju i paszport Saint Kitts and Nevis. Na wyspie są obecne największe światowe agencje nieruchomości takie jak: Remax, Savills i inne. Minimalna inwestycja to 400 tys USD (dane z 2012r.). Jest to tzw. "Citizenship Investment Program". Do tego opłata po 50 tys. USD na każdego członka rodziny i 25 tys. USD na dziecko poniżej 18 roku życia. Po tym taki obcokrajowiec uzyskuje obywatelstwo St. Kitts i Nevis, oraz wolność podróżowania do strefy Shengen w Europie. I tak ponad 60% transakcji zakupu nieruchomości w Saint Kitts and Nevis zostało sfinalizowane w ten sposób, głównie przez obywateli z Środkowej Azji, Azji i Rosji. W tym dziale znajdziesz więcej informacji o inwestowaniu i kupnie nieruchomości na Saint Kits and Nevis, oraz praktyczne doradztwo i konsulting od Polaków którzy mieszkają na wyspach lub posiadają tam nieruchomości i swoje zagraniczne inwestycje. Poczytaj posty o zasadach nabywania nieruchomości, cenach domów i mieszkań na Saint Kitts and Nevis oraz o Polonii na wyspie. Ogłoszenia, porady i opinie o Saint Kitts i Nevis na Karaibach. Zabierz głos w dyskusji. Znajdź informacje o karaibskich rynkach nieruchomości i aktualne informacje o inwestowaniu na świecie.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Jak dostać się z Bahama na Saint Kitts i Nevis
przez nowyinwestor 2 maja 2020, o 10:38
0 Odpowiedzi
5195 Wyświetlone
przez nowyinwestor
2 maja 2020, o 10:38

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.