Forum nieruchomości na Saint Vincent i Grenadyny. Aktualne informacje na wyspie i forum dla osób zainteresowanych inwestycjami i lokowaniem pieniędzy na Karaibach. Wyspa jest niezwykle popularna wśród sławnych i bogatych, a szczególnie wysepki Mustique, Palm Islands, oraz Union Island. Również zamożni Polacy i celebryci z Polski docierają na wyspy i spędzają wakacje na Karaibach właśnie w tym lokalizacjach. Miejsca gdzie nie dorwią ich wścibscy paparazzi, między innymi z tego powodu, iż trzeba mieć trochę gotówki, aby wybrać się na wakacje w te lokalizacje, a nie zawsze polska różowa prasa dysponuje taką gotówką, aby zapłacić fotoreporterowi ścigającemu polską gwiazdę po całym świecie. Saint Vincent i Grenadyny leży na Morzu Karaibskim w archipelagu Małych Antyli. Językiem urzędowym na wyspach jest angielski, głową państwa jest Królowa Brytyjska - Elżbieta II, ponieważ Saint Vincent i Grenadyny należy do brytyjskiej Wspólnoty Narodów. Na wyspie żyje około 120 tys. ludności, a obowiązującą walutą jest dolar wschodniokaraibski. Największe miasta na wyspach to: Kingstown - stolica Saint Vincent i Grenadyny, Dovers, Chateaubelair, Port Elizabeth, Biabou, Byera Hill, oraz Georgetown. Wyspy odkrył Krzysztof Kolumb w roku 1498. Średnia cena nieruchomości na wyspie to 2,500USD (dane z 2012r.) A obcokrajowiec marzący o zakupie nieruchomości na Saint Vincent i Grenadyny musi uzyskać Alien Land Holding License. W tym dziale znajdziesz informacje o podatkach na Saint Vincent i Grenadyny, opinie o wyspie. Posty od Polaków mieszkających na Saint Vincent i Grenadyny i wszystkie informacje związane z cenami i życiem na Saint Vincent i Grenadyny. Poznaj aktualne info o ryzyku inwestycji na Saint Vincent i Grenadyny. Ogłoszenia nieruchomości, aktualna wiedza o mieszkaniach na wakacjach i na wynajem na Saint Vincent i Grenadyny. Z jakimi kosztami trzeba się liczyć aby utrzymać się na wyspie. Ile kosztuje wynajem krótkoterminowy a ile wynajem długoterminowy. Zobacz najlepsze inwestycje na Karaibach.
W tym dziale nie ma żadnych wątków ani postów.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.