Forum nieruchomości na Turks i Caicos. Brytyjskie wyspy w sąsiedztwie Bahamów, również oferują okazje do inwestycji w nieruchomości w basenie Morza Karaibskiego dla inwestorów poszukujących nieruchomości w krajach tropikalnych i na można rzecz - rajskich wyspach tej części świata. Bliska odległość od Bahamów, oraz od Miami na Florydzie w USA, czyni Turks i Caicos atrakcyjnym miejscem na zakup domu lub apartamentu wakacyjnego w tropikach. Na tym rynku są obecne tuzy światowego rynku nieruchomości, jak Sotheby's czy Remax, więc już to świadczy jak ważne i cenione to miejsce na zakup nieruchomości przez obcokrajowców i inwestorów z najróżniejszych zakątków świata. Turks i Caicos jest jednym z najszybciej się rozwijających regionów Karaibów. Nie trzeba także amerykańskiej wizy, aby pojechać na Turks i Caicos. Jest to terytorium zamorskie Wielkiej Brytanii, więc Polaków nie obowiązują wizy. Są tanie loty z Londynu na Turks i Caicos. Populacja wysp liczy zaledwie 50 tysięcy ludności. Nie ma także restrykcji co do zakupu nieruchomości przez obcokrajowców na Turks i Caicos. Stolicą wysp jest Cockburn Town, a inne ważne miasta na wyspach to: Back Salina, Blue Hills, Wheeland, The Bight, Honda Road, Five Cays, Discovery Bay, oraz Chalk Sound.
W ostatnich 10 latach wzrosło znaczenie wysp na międzynarodowym rynku nieruchomości i przez międzynarodowych poszukiwaczy domów. Także Polacy zaczęli odwiedzać te wyspy w poszukiwaniu egzotycznych nieruchomości i miejsc na osiedlenie się na Karaibach. W tym dziale forum, znajdziesz informacje o cenach nieruchomości na Turks i Caicos, informacje o procesie kupowania domów i mieszkań na wyspie. Informacje o stopie zwrotu z inwestycji w tej części Karaibów, oraz o podatkach i systemie podatkowym obowiązującym na Turks i Caicos. Doradztwo, konsulting i doświadczenia osób które były na wyspach. Polacy na Karaibach i Polonia na Turks i Caicos. Polscy właściciele nieruchomości i opinie o wakacyjnych wynajmach na Turks i Caicos. Poczytaj informacje ile zarabia się na wyspie i ile kosztują podstawowe artykuły pierwszej potrzeby na Turks i Caicos. Jak dojechać na wyspy. Kupno na firmę czy indywidualnie. Czy można uzyskać wolność finansową poprzez inwestowanie w nieruchomości wakacyjne na Karaibach? Ile kosztuje notariusz, prawnik, a ile prowizji pobiera agencja nieruchomości. Weź udział w naszym forum o nieruchomościach na świecie, podziel się z nami swoją wiedzą. Ostrzeż innych przed niebezpieczeństwami. Opinie o Turks i Caicos w internecie.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Wiza na Turks i Caicos
przez Natalia88 12 maja 2018, o 07:13
0 Odpowiedzi
3522 Wyświetlone
przez Natalia88
12 maja 2018, o 07:13
Nieruchomości Turks i Caicos - marzyłem aby tam się osiedlić
przez Informator 20 lut 2018, o 17:47
0 Odpowiedzi
2283 Wyświetlone
przez Informator
20 lut 2018, o 17:47

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.