Forum nieruchomości Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych. Ważne miejsce na światowej mapie nieruchomości, szczególnie dla obywateli Stanów Zjednoczonych i posiadaczy amerykańskich paszportów. Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych to terytorium zależne Stanów Zjednoczonych, obejmuje trzy duże wyspy pochodzenia wulkanicznego, oraz kilkadziesiąt mniejszych wysepek koralowych. Wyspy Dziewicze Stanów Zjednoczonych dzieli się na trzy części: Saint Croix, Saint Thomas, oraz Saint John. Kraj zamieszkuje około 130 tys mieszkańców. Na wyspach obecni są najwięksi gracze światowego rynku nieruchomości, oraz agencje wyspecjalizowane w sprzedaży segmentu luksusowych nieruchomości na świecie i w basenie Morza Karaibskiego. Wśród nich Sotheby's, oraz Remax International. A angielskojęzyczne portale nieruchomościowe jak Realtor czy Property Guide, poświęcają sporo miejsca temu krajowi. Jeżeli byłeś w tym kraju lub mieszkasz tam, podziel się z nami swoją wiedzą, poznaj innych Polaków mieszkających na egzotycznych wyspach na każdej półkuli. Nasze forum "Dom bez Granic" ma nie tylko informować, ale i kontaktować Polaków mieszkających w najbardziej egzotycznych częściach naszego globu.
W tym dziale forum znajdziesz informacje o cenach nieruchomości na Amerykańskich Wyspach Dziewiczych, informacje o cenach wynajmu, podatkach obowiązujących w tej części Karaibów, oraz informacje o ryzyku inwestowania na Wyspach Dziewiczych. Także wiedza na temat inwestowania, kupowania na firmę, odliczania podatków, otwarcia firmy off-shore i inne aspekty inwestowania na Karaibach. Podatki od nieruchomości i odliczenia podatkowe. Czy można kupić dom lub mieszkanie na firmę. Ile kosztuje notariusz, prawnik i jaką prowizję pobiera agencja nieruchomości na Wyspach Dziewiczych Stanów Zjednoczonych. Doradztwo i consulting w nieruchomościach na Karaibach i na terytorium Stanów Zjednoczonych. Notariusze i prawnicy. Czy obcokrajowiec bez przeszkód może zakupić dom na Wyspach Dziewiczych. Jak wygląda życie codzienne i praca w tym kraju. Ile się zarabia, możliwości otwarcia firmy i działalności gospodarczej. Polacy na Wyspach Dziewiczych i Polonia w tym kraju. W końcu rynek wynajmu wakacyjnych apartamentów, oraz domów na amerykańskich Wyspach Dziewiczych. Weź udział w dyskusji o nieruchomościach na Karaibach.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Polacy ze Stanów na Wyspach Dziewiczych
przez _admin_ 18 lut 2018, o 12:32
1 Odpowiedzi
4099 Wyświetlone
przez nowyinwestor
24 paź 2019, o 11:42
Co zostało po huraganie Wilma
przez Biskup 4 lut 2018, o 17:58
0 Odpowiedzi
1767 Wyświetlone
przez Biskup
4 lut 2018, o 17:58

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.