Forum nieruchomości Honduras. Walutą Hondurasu jest lempira. Kraj liczy blisko 7,4 mln ludności i dziś głównie za sprawą mediów, kojarzy się głownie z nielegalną emigracją do Stanów Zjednoczonych z tego regionu Ameryki Środkowej i krajów hiszpańskojęzycznych. Stolicą Hondurasu jest Tegucigalpa, a największe miasta to: Danli, La Lima, Puerto Cortes, Comayagua, Choluteca, El Progreso, La Ceiba, Choloma, oraz miasto San Pedro Sula. Honduras leży pomiędzy Gwatemalą, Salwadorem i Nikaraguą. Leży pomiędzy Oceanem Atlantyckim a Oceanem Spokojnym nad zatoką Fonseca. Honduras posiada restrykcje co do nabywania nieruchomości przez cudzoziemców. Artykuł 107 honduraskiej konstytucji mówi o zakazie zakupu nieruchomości przez cudzoziemców w pasie nadbrzeżnym do 40 km od morza - nad Morzem Karaibskim i nad Zatoką Fonseca na Pacyfiku. Także w odległości 40km od granicy państwa z Nikaraguą, El Salvador i z Gwatemalą. W roku 1990 zmodyfikowano to prawo i obcokrajowiec ma prawo do zakupu nieruchomości nie przekraczającej 3000 m2 na prywatną rezydencję. Także budowy o charakterze turystycznym są aprobowane przez rząd Hondurasu. Jeżeli nasze informacje według Ciebie są nieaktualne lub błędne, podziel się z nami swoimi doświadczeniami z podróży do Hondurasu. Napisz jak wygląda życie codzienne w Hondurasie i jakie są aktualne ceny nieruchomości w Hondurasie. Ile kosztuje wynajem mieszkania na miesiąc, a ile wynosi średnia cena nieruchomości na zakup w stolicy Hondurasu. Jak czuje się obcokrajowiec w Hondurasie. Ryzyko inwestowania w Hondurasie, podatki, taksy i prowizje agencji nieruchomości w Hondurasie. Kto kupuje domy i apartamenty w Hondurasie. Polacy w tym kraju i środowiska polonijne w Hondurasie. Jak przeprowadzić się do Hondurasu i rozpocząć nowe życie w Ameryce Środkowej. Prawnicy, system prawny i notariusze. Proces zakupu i wynajmu nieruchomości. Doradztwo o konsulting w inwestowaniu w Hondurasie. Polskie placówki w Hondurasie i życie codzienne w tym kraju. Podyskutuj i polemizuj na polskim forum o Hondurasie.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Honduras nieruchomości
przez Informator 18 mar 2018, o 10:52
0 Odpowiedzi
3381 Wyświetlone
przez Informator
18 mar 2018, o 10:52

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.