Forum nieruchomości w Liechtensteinie. Jeden z najmniejszych krajów na świecie, nie tylko w granicach Unii Europejskiej, oraz strefy Shengen, leżący pomiędzy Austrią a Szwajcarią. Nieruchomości w Liechtenstein są drogie i zakup przez obcokrajowca jest restrykcyjny. Zakup nieruchomości w Liechtenstein jest ściśle regulowany przez rząd tego kraju. Zanim kupisz dom lub mieszkanie w Liechtenstein, musisz być przez 3 lata rezydentem tego kraju. Wszyscy obywatele Unii Europejskiej mogą natomiast pracować w Liechtenstein bez żadnych ograniczeń. W tym dziale forum dyskusyjnego o nieruchomościach na świecie, znajdziesz więcej konkretnych informacji od osób i Polaków związanych z Liechtenstein i pracujących lub prowadzących biznes w tym kraju. Sprawdź opinie i posty od agentów nieruchomości w Liechtenstein, oraz od Polaków pracujących w tym małym kraju.
Sprawdź ile kosztują nieruchomości w Liechtenstein, jaka jest średnia cena za metr kwadratowy mieszkania, a ile kosztuje wynajem mieszkania i jakie dokumenty należy przedstawić zanim właściciel nieruchomości zdecyduje podpisać z Tobą kontrakt na wynajem nieruchomości.
Polskie doradztwo i konsulting w nieruchomościach w Liechtenstein. Jakie jest ryzyko inwestowania w tym kraju i jaka jest stopa zwrotu z inwestycji. Przepływ gotówki i pasywny dochód z nieruchomości. Cash flow a inwestycja. Domy, mieszkania, oraz lokale handlowe w tym kraju. Sprawdź także informacje o wynajmie wakacyjnym domów i apartamentów w Liechtenstein. Ile zarabia się w Liechtenstein? Ile kosztują podstawowe artykuły? Czy można uzyskać kredyt na zakup nieruchomości w Liechtenstein nie pracując w tym kraju? Ogłoszenia, wypowiedzi i opinie o Liechtenstein. Ceny prawników, notariuszy i obsługi. Sprawdź posty z poszczególnych miast tego kraju: Vaduz, Schaan, Balzers, oraz Triesen.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Zakup nieruchomości w Liechtenstein
przez Informator 22 sty 2018, o 12:13
0 Odpowiedzi
4639 Wyświetlone
przez Informator
22 sty 2018, o 12:13

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.