Nieruchomości za granicą

Nieruchomości za granicą
Dziś jest 24 wrz 2023, o 18:25

Strefa czasowa: UTC + 2


 
 Dział   Wątki   Posty   Ostatni post 
Brak nieprzeczytanych postów Andora

Forum nieruchomości w Andorze. Opinie i komentarze o kraju. Weź udział w dyskusji i wyraź swoje opinie o zakupie lub wynajmie nieruchomości w Andorze. Andora to niewielkie państewko w Pirenejach, pomiędzy Francją a Hiszpanią. Opinie o wakacyjnych apartamentach, nieruchomościach na wynajem dla narciarzy i wszystko co związane z rynkiem nieruchomości w tym państwie.
Polacy pracujący w branży nieruchomości w Andorze, agencje nieruchomości sprzedające domy i mieszkania w Andorze. informacje o cenach nieruchomości w Andorze, kosztach przy przeprowadzaniu transakcji kupna sprzedaży. Forum o kosztach notariusza i opinie osób które były w Andorze i zamierzają kupić lub zainwestować na terenie Andory. Weź udział w dyskusji podziel się wiedzą o Andorze.

2

3

4 wrz 2018, o 17:04

Biskup Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Albania

Forum nieruchomości w Albanii. Czy warto inwestować w Albanii? Opinie Polaków o Albanii i życiu codziennym w tym kraju. Wypowiedzi i doświadczenia osób związanych z podróżą do Albanii i możliwością zakupu nieruchomości w tym kraju. Także posty i wypowiedzi osób które odwiedziły Albanię na wakacjach. Wynajem wakacyjny apartamentów i domów w Albanii. Podróż, wizy, emigracyjne przygody i wszystko co związane z podróżą do Albanii. Możliwości i perspektywy dla inwestora w Albanii. Polak i obcokrajowiec w Albanii? Rzeczywistość, ceny i biurokracja w Albanii. Mieszkasz w Albanii na co dzień? Podziel się z czytelnikami naszego forum dyskusyjnego "Dom bez Granic" jak mieszka się w Albanii? Ile kosztuje wynajęcie mieszkania, a ile kosztuje metr kwadratowy w Tiranie, a ile w miastach Albanii nad Morzem Śródziemnym. Bezpieczeństwo i aspekty związane z pobytem i ewentualną przeprowadzką do Albanii? Doradztwo i consulting na europejskim rynku nieruchomości? Czy Albania to kraj wschodzący i okazja do dobrej inwestycji w Europie? Handel i polskie firmy w Albanii. Koszty zakupu domu w Albanii, podatki i opłaty. Znasz ten kraj? Podziel się z nami praktycznymi opiniami o Albanii. Polskie forum o Albanii z miast: Tirana, Berat, Kawaja, Lushnja, Fier, Elbasan, Wlora, Szkodra i Durres.

2

10

28 wrz 2021, o 19:23

Critsoff Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Austria

Forum nieruchomości w Austrii. Życie, praca i mieszkanie w Austrii. W tym dziale forum znajdziesz informacje jak wynająć mieszkanie w Austrii. Praktyczna wiedza i uwagi czytelników forum jak wygląda austriacki rynek nieruchomości. Czego potrzebuje polski emigrant aby wynająć lub kupić mieszkanie albo dom w Austrii.
Polacy w Austrii i polonijne informacje z Austrii. Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Wiedniu, a ile w Gratz. Weź udział w dyskusji! Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem. Polskie agencje nieruchomości w Austrii i Polacy pracujący w austriackich agencjach nieruchomości. Oferty pracy i oferty nieruchomości.
Nieruchomości w centralnej Europie i inwestowanie w Austrii. Apartamenty na wynajem dla narciarzy w Austrii to także ważny segment rynku nieruchomości wakacyjnego wynajmu w Austrii.
Szukasz informacji o Austrii? Czytaj posty i opinie o tym kraju. Ile kosztuje prawnik w Austrii, ile kosztuje notariusz w Austrii, ile consulting w Austrii. Czy warto przeprowadzić się do Austrii z Polski? Jak żyje się na co dzień w Austrii? Zapraszamy na forum - nieruchomości w Europie - Dom Bez Granic w Austrii.
Forum z austriackich miast: Wiedeń, Wels, Innsbruck, Salzburg, Linz, Graz, Villach, Klagenfurt am Worthersee, St. Polten i Dornbirn.

5

8

11 gru 2017, o 16:59

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Belgia

Forum nieruchomości w Belgii. W tym dziale znajdziesz interesujące tematy i opinie na temat belgijskiego rynku nieruchomości. Polskich agentów sprzedaży i pośrednictwa na terenie Belgii. Od Antwerpii po Brukselę. Wszystkie miasta w Belgii. Sprawdź ceny za mieszkanie w każdym belgijskim mieście i wyraź swoją opinię jak zakupić nieruchomość w Belgii. Wynajem mieszkań w Belgii - opinie i doświadczenia. Belgijskie prawo na rynku nieruchomości i licencja dla agentów nieruchomości pracujących w Belgii. Polskie forum o belgijskich nieruchomościach. Zapraszamy do dyskusji. Sprawdź posty z Belgijskich miast: Namur, Anderlecht, Brugia, Schaarbeek, Liege, Charleroi, Gandawa i Antwerpia.

4

4

11 gru 2017, o 16:16

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Białoruś

Forum nieruchomości na Białorusi. Opinie i dyskusyjne forum oo Białorusi. W obecnej sytuacji geopolitycznej w jakiej znajduje się Europa, chyba niewielu jest inwestorów z Polski zainteresowanych zakupem nieruchomości w sąsiadującej z Polską Białorusią. Ale jeżeli masz takie informacje i wiesz w co i jak inwestować na Białorusi bardzo chętnie wszyscy poczytamy posty i opinie o tym kraju. Tutaj zamieszczamy wszystko co związane z Białorusią. Polacy na Białorusi, Białorusini w Polsce i sytuacja na terenach przygranicznych. Ile kosztują nieruchomości na Białorusi. Czy jest możliwość kupna domu lub mieszkania na Białorusi przez obcokrajowca i Polaka? Jak wygląda handel nieruchomościami na Białorusi. Oferty, okazje i ogłoszenia - tu możesz zamieszczać. Czy na Białorusi są agencje nieruchomości z prawdziwego zdarzenia? Jak prezentuje się wynajem nieruchomości, dzierżawa na Białorusi i prawa obcokrajowca do ziemi na Białorusi. Polskie firmy i osoby związane z Białorusią. Consulting i doradztwo na Białorusi. Prawnicy i pomoc prawna na Białorusi. Polonia na Białorusi. Sprawdź forum z następujących miast Białorusi: Mińsk, Borysów, Pińsk, Baranowicze, Bobrujsk, Brześć, Witebsk, Mohylew, oraz Homel.

2

4

15 lut 2021, o 20:28

Stephaned02 Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Bośnia i Hercegowina

Forum nieruchomości w Bośni i Hercegowinie. Dziś to spora część byłej Jugosławii, do której tłumnie jeździli Polacy, oczywiście tych z trochę większym budżetem na zagraniczne wczasy w tamtych czasach, na terenie krajów bloku sowieckiego. Dziś Bośnia i Hercegowina aspiruje o wejście w struktury europejskie, ale nie ma wyraźnych przesłanek kiedy to nastąpi. Także niewiele nam wiadomo o nieruchomościach w Bośni i Hercegowinie, chętnie poczytamy informacje od Ciebie! Parę portali nieruchomościowych o Chorwacji, widać, iż ma oferty z Bośni i Hercegowiny w swojej ofercie. Ale na tym rynku jest obecny międzynarodowy Remax. Także inne fora internetowe typu "Tam mieszkam" publikują wątki od Polaków mieszkających w Bośni i Hercegowinie. Polacy mieszkający w Bośni i Hercegowinie. Także informacje o prawnikach, notariuszach i wszystkim co związane z tym krajem na Bałkanach. Także wakacyjne apartamenty i najciekawsze miejsca turystyczne w Bośni i Hercegowinie. Ile kosztuje metr kwadratowy w tym kraju? Polskie forum dyskusyjne, doradztwo i consulting w nieruchomościach w Bośni i Hercegowinie. Sprawdź wypowiedzi, opinie i doświadczenia Polaków z następujących miast tego kraju: Sarajewo, Bihac, Prijedor, Bijelijina, Brczko, Mostar, Zenica, Tuzla oraz Banja Luka.

1

2

18 sty 2019, o 14:55

kazik Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Bułgaria

Forum nieruchomości w Bułgarii. Opinie o bułgarskim rynku nieruchomości. Poczytaj wypowiedzi Polaków pracujących w nieruchomościach w Bułgarii i osób które zakupiły mieszkanie w Bułgarii. Polskie i bułgarsie firmy zaangażowane w pośrednictwo i sprzedaży mieszkań i domów w Bułgarii. Kupiłeś już mieszkanie w Bułgarii? Podziel się z czytelnikami swoimi doświadczeniami, poleć dobrą agencję i doradź innym jak korzystnie zainwestować w Bułgarii i w jakich miejscach Bułgarii najlepiej kupować apartamenty i domu. Ile kosztuje utrzymanie nieruchomości w Bułgarii forum.
Prowadzisz wynajem nieruchomości w Bułgarii na wakacje? Zaprezentuj swoje oferty, powiedz czytelnikom forum jak rezerwować i jak samemu rozpocząć biznes wynajmu nieruchomości w Bułgarii. Consulting Bulgaria. Polacy w Bułgarii.
Sprawdź wypowiedzi na forum ile kosztuje prawnik w Bułgarii, ile notariusz i jak wygląda od strony praktycznej sprzedaż nieruchomości w Bułgarii. Problemy Polaków w Bułgarii. Wakacyjne apartamenty w Słonecznym Brzegu i w Warnie. Podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem z Bułgarii.
Forum nieruchomości w Bułgarii z największych miast kraju: Warna, Sofia, Płowdiw, Burgas, Ruse, Stara Zagora, Plewen, Sliwen, Pamporowo, Dobricz i Szumen. Polscy agenci nieruchomości w Bułgarii. Zapraszamy na forum Bułgaria nieruchomości.

8

12

23 mar 2021, o 03:27

Juraf34 Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Chorwacja

Forum nieruchomości w Chorwacji. Podyskutujmy o zakupie domu, willi lub mieszkania w Chorwacji. Ostatnio bardzo modny kraj na zakup wakacyjnego domu nad Adriatykiem. Jak wygląda rynek nieruchomości w Chorwacji po wejściu tego kraju do struktur europejskich? Twoje opinie o Chorwacji: gorsze i lepsze miejsca na zakup nieruchomości w Chorwacji. Polskie forum o Chorwacji i inwestowaniu na chorwackim rynku nieruchomości zagranicznych. Podziel się swoimi przemyśleniami, napisz gdzie kupić, gdzie dobrze zainwestować, a jakich miejsc unikać. Polskie agencje i polscy agenci nieruchomości na Cyprze. Wynajem apartamentów na Chorwacji. Nieruchomości w Zagrzebiu, w Splicie, Rijeka, Osijek, w Zadarze, w Pula, Sesvete, Slavonski Brod i wyspy chorwackie. Weź udział w dyskusji. Zapraszamy na forum.

9

15

26 sty 2023, o 21:29

Biskup Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Czarnogóra

Forum nieruchomości w Czarnogórze. Opinie o Czarnogórze i inwestowaniu w nieruchomości wakacyjne w Czarnogórze. Ten kraj w południowej Europie to bardzo modny kierunek w ostatnich latach, nie tylko na wakacje w Czarnogórze, ale także na poszukiwanie nieruchomości wakacyjnych na terenie Europy przez Polaków. Sprawdź opinie i wypowiedzi na temat życia i mieszkania w Czarnogórze. Ile zarabia się w Czarnogórze? Jakich cen należy się spodziewać w tym kraju? Jak dotrzeć do dobrych agencji nieruchomości w Czarnogórze? Koszty związane z zakupem domu w Czarnogórze. Jak kupić dom lub mieszkanie w Czarnogórze? Czy można bez ograniczeń kupować ziemię i budować dom w Czarnogórze. Polonia w Czarnogórze i wymiana opinii o codziennym życiu w Czarnogórze.
Napisz na forum jak wygląda rynek wynajmu w Czarnogórze, ile trzeba zapłacić za miesiąc. Nieruchomości w Europie - Czarnogóra. Gdzie pojechać na wakacje do Czarnogóry? Gdzie szukać wakacyjnych apartamentów na wynajem?
Forum z największych miast Czarnogóry: Podgorica, Berane, Herceg Novi, Ulcinj, Bilejo Polije, Budva, Bar, Cetinje, Pijevija, oraz Niksic.

2

2

27 maja 2015, o 08:15

sogdanek Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Czechy

Forum nieruchomości w Czechach. Chyba nie narażę się nikomu twierdząc, iż Czechy to najbardziej lubiani przez Polaków sąsiedzi Polski. A może masz inne zdanie? W tym dziale zamieszczamy opinie o Czechach, informacje o czeskim rynku nieruchomości i wszystko co związane z tym krajem. Czy ktoś z Was posiada mieszkanie w Pradze, Pilznie lub w Ostrawie? Chcemy zdobyć informacje o podatkach od nieruchomości w Czechach, informacje o średnich cenach za metr kwadratowy w Czechach, oraz aktualne informacje gdzie najkorzystniej jest inwestować w Czechach i czy w ogóle warto tam kupować mieszkanie czy dom, np. pod wynajem? Ile kosztuje notariusz w Czechach? Ile pobiera prawnik, a jakie są koszty utrzymania nieruchomości w Czechach? Czy Praga jest droga? Ile kosztuje wynajem mieszkania w Pradze i gdzie najlepiej wynająć apartamenty na wycieczkę do Pragi i zwiedzanie Pragi? Czy media: prąd i woda są tańsze czy droższe niż w Polsce. Gdzie szukać firm consultingowych i doradztwa w nieruchomości w Czechach? Czy Polak może zaciągnąć kredyt hipoteczny na nieruchomość w Czechach? Jak skorzystać z biura projektowego w Czechach? W końcu polscy agenci nieruchomości na terenie Czech i polskie firmy wyspecjalizowane w sprzedaży nieruchomości w Czechach. Czy żyje się lepiej w Czechach czy też w Polsce? Różnice w poziomie życia pomiędzy naszymi południowymi sąsiadami? Sporo Polaków pracuje także w Czechach zarabiając więcej niż w Polsce. Zapraszamy do dyskusji i wymiany opinii o Czechach. Sprawdź wypowiedzi z czeskich miast: Praga, Pardubice, Ostrawa, Pilzno, Liberec, Ołomuniec, Hradec Kralowe, Czeskie Budziejowice, oraz Uście nad Łabą.

1

3

12 paź 2017, o 12:23

Paczuski Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Cypr

Forum nieruchomości na Cyprze. Opinie o cypryjskim rynku nieruchomości i Polacy kupujący domy i mieszkania na Cyprze. W tym dziale forum o nieruchomościach zagranicznych znajdziesz interesujące tematy i spostrzeżenia na temat inwestycji w wakacyjny dom lub mieszkanie pod wynajem na Cyprze. Polscy agenci nieruchomości na Cyprze. Polskie firmy zajmujące się handlem nieruchomościami na Cyprze, oraz osoby zainteresowane kupnem nieruchomości w Limassol, Paphos, Larnaca, Famagusta i strona turecka - Kyrenia, oraz inne lokalizacje na wyspie. Wyraź swoje wątpliwości, prześlij opinie. Zapraszamy na forum o Cyprze.

4

11

29 sty 2020, o 22:57

Bochen Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Dania

Forum nieruchomości w Danii. Ogłoszenia, opinie i porady od Polaków w Danii. Jeden z najbogatszych krajów Unii Europejskiej i najdroższych, nie tylko do zamieszkania, ale także jeżeli chodzi o ceny nieruchomości. Tutaj znajdziesz opinie Polaków mieszkających w Danii. Informacje jak mieszka się w Danii, ile zarabia się w Danii i jak wynająć mieszkanie lub kupić w Danii nieruchomość. Polskie forum o Danii. Mieszkasz w tym kraju i pracujesz lub prowadzisz firmę? Podziel się z czytelnikami doświadczeniami o życiu i rynku mieszkaniowym w Danii. Czy bardziej opłaca się wynajmować mieszkanie czy lepiej kupić. Opłaty i ceny mieszkań w Danii. Podatki w Danii. Pomagasz Polakom w wynajmie lub znalezieniu pracy w Danii?
Zamieść tutaj informacje o swoich usługach w Danii? Napisz jak mieszka się i żyje w tym skandynawskim kraju. Jak przeprowadzić się do Danii, jak znaleźć pracę czy otworzyć swój własny biznes. Środowiska polonijne w Danii, polskie agencje nieruchomości w Danii i agenci z Polski, pracujący w biurach nieruchomości w Danii. Także informacje o wynajmie wakacyjnych apartamentów w Danii, oraz consulting i doradztwo w Danii. Polscy prawnicy w Danii, notariusze i informacje o kosztach przeprowadzania transakcji nieruchomości w Danii. Czy jest możliwość uzyskania kredytu hipotecznego w banku w Danii dla obcokrajowca? Jak mają się Polacy w Danii. Polskie forum Dyskusyjne o Danii. Sprawdź wypowiedzi i opinie o Danii z poszczególnych miast kraju: Kopenhaga, Odense, Aarhus, Aalborg, Esbjerg, Gentofte, Frederiksberg, Gladsaxe, Charlottenlund, Randers, Kolding i Horsens.

1

1

25 paź 2015, o 10:58

_admin_ Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Estonia

Forum nieruchomości w Estonii. Weź udział w dyskusji o Estonii. Opinie i spostrzeżenia o Estonii. Gdzie inwestować i gdzie kupować nieruchomości w Estonii? Polacy w Estonii i okazje do dobrych inwestycji i zarobienia na nieruchomościach w Estonii. Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Estonii? Jak drogie są czynsze i utrzymanie nieruchomości w Estonii. Czy warto tam pojechać i pomyśleć o kupnie mieszkania lub domu. Polacy w Estonii, i kraj na tle mniejszości rosyjskiej. Zagraniczni inwestorzy w Estonii. Sprawdź posty o doradztwie i consultingu w nieruchomościach w Estonii. Jeden z najbardziej dynamicznie się rozwijających krajów bałtyckich - Estonia. Napisz nam ile kosztuje prawnik, notariusz i obsługa zakupu nieruchomości w Estonii. Prawo własności, akt własności nieruchomości i inne aspekty zakupu domu w Estonii. Agencje nieruchomości w Estonii, polscy agenci i inwestowanie przez Polaków w Estonii. Zabierz głos w dyskusji, napisz o swoich doświadczeniach z Estonii. A może byłeś na wakacjach w Estonii i wynajmowałeś apartamenty wakacyjne w Estonii. Ile się zarabia w Estonii i czy można uzyskać kredyt hipoteczny na zakup domu w Estonii. Nieruchomości w Unii Europejskiej - Estonia. Sprawdź posty z poszczególnych miast Estonii: Tallin, Tartu, Sillamae, Rakvere, Vijandi, Maardu, Kohtla-Jarve, Parnawa, oraz Narwa.

1

1

25 paź 2015, o 11:12

_admin_ Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Finlandia

Forum nieruchomości w Finlandii. Polskie forum nieruchomości w Europie zaprasza do Finlandii. Twoje opinie o kraju, Polonia w Finlandii i osoby zaangażowane w sprzedaż i wynajem nieruchomości w Finlandii. Napisz ogłoszenie jeżeli szukasz mieszkania na wynajem w Helsinkach, jeżeli zamierzasz wyemigrować do Finlandii i szukasz pracy w Finlandii.
Opinie Polaków o zakupie mieszkania w Finlandii i trudnościach związanych z wynajem nieruchomości dla Polków w Finladii. Czy opłaca się kupić w Finlandii czy też lepiej wynajmować. Ceny domów i mieszkań w Finlandii. Podatki od nieruchomości w Finlandii, oraz polskie biura nieruchomości w Finlandii. Forum z miast: Helsinki, Turku, Vantaa, Tampere, Jyvaskyla, Kuopio i Lahti. Podziel się swoją wiedzą i doświadczeniami związaną z fińskim rynkiem nieruchomości.

2

2

2 lut 2021, o 21:41

Baryla Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Francja

Forum nieruchomości we Francji. Podyskutuj o zakupie domu na Lazurowym Wybrzeżu lub o wynajmie mieszkania w Paryżu. Dział forum nieruchomości w Europie poświęcone francuskiemu rynku nieruchomości. Gdzie i jak zacząć poszukiwania domów i mieszkań we Francji. Najpopularniejszym regionem Francji na inwestycję w dom lub wakacyjne mieszkanie nad Morzem Śródziemnym jest od lat południe Francji i Lazurowe Wybrzeże, gdzie ceny nieruchomości osiągają bardzo wysokie ceny. Mieszkasz we Francji? Podziel się z uczestnikami forum i napisz o życiu i pracy we Francji. Jak wygląda wynajęcie mieszkania we Francji, ile kosztuje metr kwadratowy w Paryżu, a ile w Marsylii? Pracujesz w firmie pośredniczącej w nieruchomościach? Napisz o swoich ofertach sprzedaży i pracy jako agent nieruchomości. Ile zarabia się we Francji. Ile kosztuje działka i ziemia we Francji?
Rynek wakacyjnych wynajmów we Francji, francuskie kurorty wakacyjne i najlepsze miejsca na wakacje. Jak przeprowadzić się do Francji, gdzie znaleźć polskich agentów nieruchomości? Gdzie szukać pracy w branży nieruchomości? Ile kosztuje notariusz, a ile prawnik we Francji? Jakie są podatki od nieruchomości we Francji? Prawo dziedziczenia i restrykcje dla obcokrajowców. Forum nieruchomości w Europie - Francja. Sprawdź newsy z poszczególnych miast Francji: Paryż, Marsylia, Lille, Rennes, Bordeaux, Montpellier, Strasburg, Nantes, Nicea i St. Tropez, Tuluza i nieruchomości w Lyon. Viva la France! Witamy na forum o Francji.

2

2

25 paź 2015, o 11:24

_admin_ Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Grecja

Forum nieruchomości w Grecji. Zapraszamy do działu forum "Dom bez Granic" związanego z nieruchomościami i inwestycjami na terenie Grecji. Wyspy Greckie, oraz półwysep Peloponez. Wszystkie lokalizacje w Grecji. Ile kosztuje mieszkanie w Grecji, greccy agenci nieruchomości i Polacy mieszkający w Grecji związani z handlem nieruchomościami. Działki w Grecji, stare ruiny domów w Grecji, oraz nowe osiedla mieszkaniowe.
Sprawdź bieżące posty od Polaków z Grecji i dlaczego warto inwestować w Grecji. Opinie o kraju, o Grekach i greckim sposobie na życie. Wynajem mieszkań w Grecji i wakacyjne apartamenty w Grecji - forum i opinie.
Jak kryzys wpłynął na ceny greckich nieruchomości
Prawnicy i konsultanci od nieruchomości zagranicznych w Grecji. Nieruchomości zagraniczne w: Atenach, nieruchomości w Salonikach, Patras, Heraklion, Larisa, Chalkida, Janina, Chania, Acharnes, Wolos i Heraklin na Krecie. Rodos i Kreta - gdzie warto zainwestować. Zapraszamy do zamieszczania postów i dyskusji na forum o zagranicznych nieruchomościach w Grecji. ακινήτων Ελλάδα

6

10

11 mar 2023, o 20:03

ryszardo1960 Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Hiszpania

Forum nieruchomości w Hiszpanii. Polskie forum o nieruchomościach w Hiszpanii. Domy, wille, apartamenty i działki na sprzedaż w Hiszpanii. Przeprowadzka i życie codzienne w Hiszpanii. Wszystkie regiony Hiszpanii, począwszy od popularnej Costa Blanca, Costa Brava, Costa del Sol, oraz nieruchomości na Majorce i na Wyspach Kanaryjskich. Teneryfa i Gran Canaria. Hiszpania od lat - to najpopularniejsza destynacja na zakup nieruchomości wakacyjnej przez Polaków. W tym dziale forum poznasz opinie o życiu w Hiszpanii i procesie zakupu nieruchomości. Jak kupić dom lub mieszkanie w Hiszpanii? Nieruchomości z przejęć bankowych w Hiszpanii, okazje bankowe, oferty deweloperskie, oraz firmy i agencje zajmujące się pośrednictwem nieruchomości w Hiszpanii.
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Hiszpanii? Gdzie warto inwestować a gdzie nie? Polonia w Hiszpanii. Polskie agencje nieruchomości w Hiszpanii. Consulting w Hiszpanii, oraz praktyczna wiedza i opinie o zakupie domu w Hiszpanii. Ile kosztuje prawnik w Hiszpanii, a ile obsługa notarialna. Koszty utrzymania mieszkania wakacyjnego w Hiszpanii. Rezydencja i pobyt stały w Hiszpanii. Numery N.I.E. Podatki i opłaty miesięczne, oraz roczne. Jak sprzedać dom w Hiszpanii, opinie o agencjach nieruchomości w Hiszpanii. Kryzys w Hiszpanii na rynku nieruchomości i najnowsze informacje z hiszpańskiego rynku nieruchomości. Polacy mieszkający na stałe w Hiszpanii. Zapraszamy do dyskusji, zamieszczania opinii i dzielenia się informacjami o Hiszpanii. Viva Espana! Bienvenido en Espana. Sprawdź wątki forum z poszczególnych miast Hiszpanii: Madryt, Barcelona, Malaga, Alicante, Sewilla, Saragossa, Murcja, Las Palmas de Gran Canaria, Palma de Mallorca, Almeria, Marbella, Huelva. Inmuebles en Espana.

18

37

25 mar 2021, o 19:18

Tomekssss Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Holandia

Forum nieruchomości w Holandii. Życie, praca i mieszkanie w Hiszpanii. Przeprowadzka do Holandii w celach zarobkowych, jak również emigracja biznesowa. Opinie o Holandii i o życiu codziennym w Holandii. Polacy i polska Polonia w Holandii. Jak wygląda rynek nieruchomości w Holandii? Ile kosztują mieszkania i metr kwadratowy domu w Holandii? Różnice pomiędzy Amsterdamem a innymi miastami Holandii. Jak wynająć mieszkanie w Holandii? Ogłoszenia o wynajem mieszkań. Ile kosztuje miesięczny czynsz w holenderskich miastach.
Polskie agencje nieruchomości w Holandii. Polscy agencji pracujący w holenderskich biurach pośrednictwa w nieruchomościach. Oferty wynajmu i sprzedaży mieszkań w Holandii.
Ile kosztuje notariusz w Holandii a ile prawnik? Wakacyjny wynajem apartamentów i domów w Hiszpanii. Portale gdzie należy szukać wakacyjnych wynajmów w Holandii. Najlepsze miejsca do inwestycji w Holandii. Napisz opinie i dziel się swoją wiedzą na forum. Miasta holenderskie: Amsterdam, Rotterdam, Breda, Nijmegen, Almere, Groningen, Tilburg, Eindhoven, Utrecht, oraz Haga. Vastgoed Nederland. Witamy w Holandii!

2

2

22 sty 2018, o 12:07

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Irlandia

Forum nieruchomości w Irlandii. Doświadczenia i opinie Polaków mieszkających w Irlandii o zmaganiach z irladzkim rynkiem nieruchomości. Osobiste opinie jak kupić dom w Irlandii. Czy warto zainwestować w nieruchomość podczas pracy w Irlandii. Informacje od polskich agentów pracujących w irlandzkich biurach nieruchomości i pośrednikach handlu real estate Ireland. Jak kupić dom w Irlandii. Jak podejść do kredytu hipotecznego. Ile wynoszą opłaty za pośrednictwo w nieruchomościach i podatki od nieruchomości w Dublinie, Cork i innych irlandzkich miastach.
Jak w praktyce wygląda zakup nieruchomości w Irlandii, jak wygląda akt przeniesienia własności nieruchomości i jak uniknąć zakupu nieruchomości obciążonej hipoteką.
Podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem o mieszkaniu w Irlandii. Przyjechałeś do pracy w Irlandii? Szukasz mieszkania na wynajem? Sprawdź posty od forumowiczów, dodaj swoje opinie i spostrzeżenia. Forum nieruchomości z: Dublina, Cork, Limerick, Cavan, Clare, Mayo, Sligo, Offaly, Tipperary, Kilkenny i innych irlandzkich miast. Colsulting Ireland. Zapraszamy do dyskusji na polskim forum o domu w Irlandii.

3

6

22 sty 2018, o 12:16

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Islandia

Forum nieruchomości na Islandii. Opinie i wypowiedzi o Islandii. Emigracja do Islandii, zakup i wynajem nieruchomości w tym kraju na północy Europy. Sprawdź jak żyje się na co dzień w tym kraju. Mieszkasz w Islandii? Chcesz podzielić się z czytelnikami forum jak mieszka się w tym kraju, jakie ceny są na Islandii? Zarejestruj się na forum i zamieść swoje opinie. Polonia w Islandii. Życie, praca i emigracja do tego kraju. Informacje od naszych czytelników zainteresowanych nieruchomościami na świecie o cenach wynajmu mieszkań w Islandii. Jak stawiać pierwsze kroki w tym kraju? Gdzie szukać domów i mieszkań na wynajem. A może bardziej opłaca się kupić dom na Islandii i zostać na stałe. Wyprawa na Islandię na wakacje - gdzie wynająć wakacyjne apartamenty na Islandii? Ile kosztuje obsługa prawna transakcji sprzedaży - kupna nieruchomości? Polskie firmy Islandii związane z rynkiem nieruchomości. Ceny i podatki od nieruchomości na Islandii. Koszty prawnika i notariusza.
Forum z największych miast Islandii: Reykjavik, Keflavik, Kopavagur, Hafnarfjorour, Akureyri i inne.

2

3

3 kwi 2017, o 01:24

Simon323 Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Liechtenstein

Forum nieruchomości w Liechtensteinie. Jeden z najmniejszych krajów na świecie, nie tylko w granicach Unii Europejskiej, oraz strefy Shengen, leżący pomiędzy Austrią a Szwajcarią. Nieruchomości w Liechtenstein są drogie i zakup przez obcokrajowca jest restrykcyjny. Zakup nieruchomości w Liechtenstein jest ściśle regulowany przez rząd tego kraju. Zanim kupisz dom lub mieszkanie w Liechtenstein, musisz być przez 3 lata rezydentem tego kraju. Wszyscy obywatele Unii Europejskiej mogą natomiast pracować w Liechtenstein bez żadnych ograniczeń. W tym dziale forum dyskusyjnego o nieruchomościach na świecie, znajdziesz więcej konkretnych informacji od osób i Polaków związanych z Liechtenstein i pracujących lub prowadzących biznes w tym kraju. Sprawdź opinie i posty od agentów nieruchomości w Liechtenstein, oraz od Polaków pracujących w tym małym kraju.
Sprawdź ile kosztują nieruchomości w Liechtenstein, jaka jest średnia cena za metr kwadratowy mieszkania, a ile kosztuje wynajem mieszkania i jakie dokumenty należy przedstawić zanim właściciel nieruchomości zdecyduje podpisać z Tobą kontrakt na wynajem nieruchomości.
Polskie doradztwo i konsulting w nieruchomościach w Liechtenstein. Jakie jest ryzyko inwestowania w tym kraju i jaka jest stopa zwrotu z inwestycji. Przepływ gotówki i pasywny dochód z nieruchomości. Cash flow a inwestycja. Domy, mieszkania, oraz lokale handlowe w tym kraju. Sprawdź także informacje o wynajmie wakacyjnym domów i apartamentów w Liechtenstein. Ile zarabia się w Liechtenstein? Ile kosztują podstawowe artykuły? Czy można uzyskać kredyt na zakup nieruchomości w Liechtenstein nie pracując w tym kraju? Ogłoszenia, wypowiedzi i opinie o Liechtenstein. Ceny prawników, notariuszy i obsługi. Sprawdź posty z poszczególnych miast tego kraju: Vaduz, Schaan, Balzers, oraz Triesen.

1

1

22 sty 2018, o 12:13

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Litwa

Forum nieruchomości na Litwie. Kraj byłego bloku sowieckiego, dziś dumny członek Unii Europejskiej i krajów bałtyckich, choć napięcia na linii Polska i Litwa były, są i chyba będą, podsycane przez prawdopodobnie siły ze wschodu? Wiesz coś więcej o Litwie? Znasz ten kraj i chcesz podzielić się z nami informacjami jak się mieszka na Litwie i jak się pracuje w tym kraju, oczywiście nie pomijając tematu nieruchomości i cen nieruchomości na Litwie, to gorąco zapraszam do dyskusji. Jak wygląda zakup nieruchomości na Litwie, gdzie szukać ofert, od czego zacząć? Mniejszość Polska na Litwie w aspekcie zakupu ziemi i handlu nieruchomości. Polscy agenci nieruchomości na Litwie? W co inwestować na Litwie? Czy się opłaca brać ten kraj pod uwagę jaki destynację na zakup domu za granicą. Wpływy rosyjskie na Litwie. Gdzie na Litwie się wypoczywa? Apartamenty wakacyjne i domy wakacyjne na Litwie. Czym różnią się podatki od nieruchomości na Litwie od Polski? Czy Polacy inwestują na Litwie? Tylko w ziemię rolną? Polonia na Litwie. Ile kosztuje obsługa notarialna na Litwie, a ile notariusz. Średnie ceny nieruchomości na Litwie. Polskie forum dyskusyjne i wymiany doświadczeń o Litwie. Doradztwo i consulting na Litwie. Próbujemy na forum "Dom bez granic" zbudować żywą społeczność osób związanych z poszczególnymi krajami w Europie i na świecie. Sprawdź posty z poszczególnych miast na Litwie: Wilno, Kowno, Możejki, Janów, Uciana, Mariampol, Olita, Poniewież, Szafie, Kłajpeda, oraz Kiejdany.

3

4

11 gru 2017, o 17:29

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Luksemburg

Forum nieruchomości w Luksemburgu. Dział forum nieruchomości na świecie i nieruchomości w Europie poświęcony kupowaniem nieruchomości na terenie Luksemburga. Małego państewka położonego pomiędzy Belgią, Niemcami a Francją. Największe miasta tego kraju to: Luksemburg stolica, Petange, Dudelange, Differdange, Esch-sur-Alzette. W tym dziale znajdziesz opinie o inwestowaniu w nieruchomości w Luksemburgu. Sprawdź posty i wypowiedzi Polaków mieszkających w Luksemburgu i dowiedz się ile kosztuje metr kwadratowy nieruchomości w Luksemburgu. Kupno i wynajem mieszkania w Luksemburgu. Jedziesz do pracy? Sprawdź informacje i posty od Polaków w Luksemburgu jak wynajmuje się mieszkanie w Luksemburgu i jakie są ceny mieszkań i domów na wynajem. Także wypowiedzi na temat domów wakacyjnych i apartamentów wakacyjnych w Luksemburgu. Doradztwo dla Polaków, consulting w nieruchomościach na luksemburskim rynku nieruchomości. Agencje nieruchomości i Polacy pracujący w biurach pośrednictwa nieruchomości w Luksemburgu. Ceny mieszkań w Luksemburgu. Ile kosztuje prawnik, adwokat i notariusz. Porady od Polonii w Luksemburgu. Ryzyko inwestowania w małych państwach w Europie. Informacje z rynku i porady dla inwestorów szukających okazji na zagranicznych rynkach nieruchomości. Kredyty, inwestycje i zakładanie firmy w Luksemburgu. Wejdź na forum i zapytaj lub poradź się o wszystkim co związane z nieruchomościami w Luksemburgu.

1

1

30 sty 2018, o 14:50

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Łotwa

Forum nieruchomości na Łotwie. Dział naszego forum nieruchomości w Europie, gdzie możesz zamieścić swoją opinię lub wypowiedź związaną z rynkiem nieruchomości na Łotwie. Posty i wątki forum z następujących miast Łotwy: Ryga, Ogre, Jekabpils, Valmiera, Rzeżyca, Windawa, Jurmała, Jełgawa, Lipawa, oraz Dyneburg. Tutaj znajdziesz wypowiedz związane z ryzykiem inwestowania w nieruchomości w tym kraju, jak również informacje o cenach nieruchomości na Łotwie, oraz przewodnik dla zagranicznego inwestora. Jeżeli chcesz zbadać łotewski rynek, to nie ma wątpliwości iż warto poczytać posty od prawdziwych ludzi mających doświadczenie w biznesie lub handlu nieruchomościami na Litwie. Ile kosztuje średnio metr kwadratowy mieszkania na Litwie? Łotwa na tle innych państw bałtyckich. Czy jest to dobre miejsce do inwestowania przez Polaków w Europie? Polska polonia i polskie środowiska polonijne na Litwie. Tutaj znajdziesz doradztwo i consulting w nieruchomościach na Łotwie. Sprawdź ogłoszenia zamieszczone przez lokalne agencje nieruchomości na Łotwie i informacje od osób związanych z zakupem i sprzedażą nieruchomości na Łotwie. Ile kosztuje wynajem mieszkania w Rydze. Ile wynoszą podatki na Łotwie? A jak przedstawia się sprawa wynajmu apartamentów wakacyjnych na Łotwie? Poczytaj opinie i wypowiedzi od osób które były na wakacjach na Łotwie. Ile zarabia się na Łotwie i ile kosztują artykuły pierwszej potrzeby, oraz benzyna na Łotwie. Ile pobiera prawnik, a ile notariusz na Łotwie.

1

1

22 sty 2018, o 11:55

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Macedonia

Forum nieruchomości w Macedonii. To część byłej Jugosławii i odwieczna dysputa pomiędzy Grecją. Największe miasta Macedonii, o których znajdziesz posty i opisane doświadczenia (mamy nadzieję) naszych forumowiczów to: Skopje, Strumica, Gostiwar, Ochryda, Weles, Sztip, Tetewo, Prilep, Kumanowo i Bitola.
Mieszkasz w Macedonii? A może byłeś na wakacjach w tym bałkańskim kraju? Napisz nam swoje opinie, podziel się wrażeniami z uczestnikami forum "Dom bez Granic". Jaki standard hoteli i kwater obowiązuje w Macedonii? Czy warto inwestować w nieruchomości w Macedonii? Jakie są ceny domów, mieszkań i działek w Macedonii? Czy w ogóle należy brać pod uwagę tamtą część świata, jako miejsce na zakup domu wakacyjnego lub inwestycji pod wynajem? Jak prezentuje się ekonomia Macedonii w chwili obecnej? Polskie środowiska emigracyjne w Macedonii? Prawa obcokrajowca i szanse wejścia Macedonii do struktur Unii Europejskiej. Doradztwo i konsulting w Macedonii. Polskie forum dyskusyjne i opinie o tym kraju na Bałkanach. Jakie jest ryzyko inwestowania w Macedonii? Czy w Macedonii warto zorganizować sobie wakacje i np. wynająć apartament wakacyjny lub dom na wakacje. Wynajmujesz, sprzedajesz? Zamieść ogłoszenie związane z Macedonią i dotrzyj do Polaków zainteresowanych tym krajem. Agencje nieruchomości w Macedonii, podatki w Macedonii i opłaty administracyjne, oraz koszty utrzymania mieszkania lub domu w Macedonii. Ile zarabia się w tym kraju. Witamy na polskim forum o Macedonii.

2

2

14 sie 2021, o 00:37

sogdanek Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Malta

Forum nieruchomości na Malcie. Jak kupić dom, działkę budowlaną lub mieszkanie na Malcie. Jakia część wyspy jest najlepsza na zakup nieruchomości. Polskie agencje nieruchomości na Malcie i polscy pośrednicy sprzedający domy na Malcie.
Maltańskie prawo nieruchomościowe. Ile kosztują podatki od zakupu domu na Malcie w Valetta i innych miastach na wyspie. Obywatel Polski na Malcie? Na co uważać. Opinie o kraju i praktyczne porady od mieszkających na Malcie Polaków. Także forum o nieruchomościach na wyspie Gozo u wybrzeży Malty.
Nieruchomości w Birkirkara, Mosta, Qormi, Sliema i Naxxar. Podziel się swoimi opiniami o życiu na Malcie, o prawnikach od nieruchomości na Malcie, wiedzą i spostrzeżeniami od praktycznej strony wynajmu domu lub mieszkania na Malcie. Porusz temat nieruchomości wakacyjnych na Malcie. Polak na Malcie i przeprowadzka na Maltę. Praca w biurach nieruchomości na Malcie. Zapraszamy do dyskusji na forum nieruchomości zagranicznych.

1

2

8 cze 2020, o 19:45

aleksander Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Mołdawia

Forum nieruchomości w Mołdawii. Polskie forum dyskusyjne na temat Mołdawii i inwestycji w tym kraju. Kupowanie nieruchomości zagranicznych w Europie. Mołdawia nie należy do Unii Europejskiej i niewiele nam wiadomo na temat inwestycji w tym kraju. Czy dziś jest sens i czy opłaca się inwestować w tym kraju? Jakie są ceny nieruchomości w Mołdawii? Jak wygląda tamtejszy rynek nieruchomości i Polacy na Mołdawii. Jakie są zarobki w Mołdawii i ile kosztuje wynajęcie mieszkania w tym kraju? Podatki i egzekwowanie prawa w Mołdawii. Polskie doradztwo i konsulting w inwestowaniu w nieruchomości w Europie w Wschodniej na Mołdawii. Podejmij dyskusję o ryzyku inwestowania w Mołdawii. Ile kosztuje prawnik w Mołdawii, a ile notariusz. Życie i praca w Mołdawii. Zarobki w Mołdawii. Także temat wakacji w Mołdawii, podróży przez ten kraj i wynajem apartamentów wakacyjnych w Mołdawii.
Polskie forum o Mołdawii z największych miast tego kraju i regionu Karpat: Kiszyniów, Bielce, Naddniestrze, Gagauzja, Orgiejów, Soroca, Ungheni, Kaguł. Mieszkasz w Mołdawii? Prowadzisz tam interesy lub handel? Podziel się z innymi uczestnikami forum swoją wiedzą o Mołdawii i czy warto tam zamieszkać i kupować nieruchomości zagraniczne.

2

2

2 lut 2021, o 21:42

Baryla Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Monaco

Forum nieruchomości w Monaco. To niewielkie państwo położone nad Morzem Śródziemnym na obszarze Riviery Francuskiej także oferuje wspaniałe możliwości do inwestycji w nieruchomości w południowej Europie. W tym dziale forum zamieszczamy opinie i doświadczenia na temat mieszkania i podróży do Monaco. Forum dyskusyjne poświęcone nie tylko zakupom nieruchomości, domów, mieszkań i rezydencji, które należą do najdroższych w Europie, ale także własnych doświadczeń z Monaco. Mieszkasz w Monaco na stałe? Chcesz podzielić się z czytelnikami forum "Dom bez Granic" własnymi doświadczeniami z tego kraju? Napisz o Monaco. Ile zarabia się w Monaco? Jakie są podatki od nieruchomości w Monaco. Jak wynająć wakacyjny apartament w Monaco lub jak najlepiej zaplanować wakacje w Monaco i na francuskiej riwierze i na Lazurowym Wybrzeżu we Francji.
Polacy w Monaco. Polonia w Monaco. Czy istnieje możliwość przeprowadzki i zameldowania w Monako? Jak znaleźć pracę w Monaco. Prawnicy i notariusze w Monaco.
Ile kosztuje wynajem nieruchomości w Monako, jakie koszty są związane z zakupem nieruchomości mieszkalnej lub lokalu komercyjnego w Monaco. Polskie firmy i polskie agencje nieruchomości zagranicznych sprzedające nieruchomości w Monaco.Handel z Monaco. A jak uzyskać wolność finansową poprzez inwestycje w lukratywne i luksusowe nieruchomości w Europie. Podatki w Monaco, obcokrajowiec i Polak w Monako. Życie i praca w księstwie Monaco. Polskie forum dyskusyjne o nieruchomościach na Południu Europy. Zapraszamy do Księstwa Monaco.

1

1

23 lis 2017, o 18:06

_admin_ Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Niemcy

Forum nieruchomości w Niemczech. Immobilien Deutschland. Forum Dom bez Granic o niemieckim rynku nieruchomości. Polskie opinie o zamieszkaniu, przeprowadzce i kupowaniu nieruchomości w Niemczech. Jak kupić dom w Niemczech? Informacje i posty od Polaków mieszkających w Niemczech na stałe i osób związanych z rynkiem nieruchomości w Niemczech. Kupno i sprzedaż w praktyce. Dowiedz się ile kosztuje mieszkanie w Deutschalnd. Ile kosztuje metr kwadratowy w Berlinie, a ile we Frankfurcie.
Opinie o kraju i rynku wynajmu nieruchomości. Czy trudno jest Polakowi wynająć mieszkanie w Niemczech. Zamieść swój post jeżeli szukasz mieszkania na wynajem lub do kupna. Warto wynajmować czy lepiej kupić. Zamieść ogłoszenia na forum jeżeli chcesz sprzedać mieszkanie w Niemczech.
Forum o kosztach transakcji sprzedaży domu w Niemczech, ile trzeba dać depozytu za wynajem w Niemczech? Ile kosztuje notariusz, a ile prawnik. Jaki jest podatek od sprzedaży nieruchomości w Niemczech.
Forum nieruchomości: Hamburg, Monachium, Kolonia, Frankfurt, Stuttgart, Dusseldort, Essen i Brema. Zapraszamy do zamieszczania postów i wypowiedzi na forum o niemieckich nieruchomościach.

4

4

18 paź 2015, o 08:12

Ibermaxx Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Norwegia

Forum nieruchomości w Norwegii. Polonijne forum związane z Norwegią. Wyjazd do Norwegii do pracy i wynajem mieszkania - opinie i doświadczenia. Tutaj znajdziesz opinie i informacje od Polaków mieszkających w Norwegii doświadczonych w wynajmie mieszkania w Norwegii, potrzebnych dokumentach i cenach wynajmu mieszkań w Norwegii. Sprawdź posty o cenach domów i mieszkań w Norwegii, praktyczne porady od użytkowników jak stawiać pierwsze kroki w Norwegii i gdzie szukać ogłoszeń zarówno wynajmu i sprzedaży mieszkań w Norwegii. Czy po przyjeździe lepiej wynająć czy wziąć kredyt hipoteczny w norweskim banku i kupić dom na kredyt.
Aspekty prawne związane z zakupem nieruchomości w Norwegii. Ceny i koszty związane z zakupem domu w Norwegii. Polacy pracujący w norweskich biurach nieruchomości, polskie firmy wyspecjalizowane w sprzedaży i wynajmie nieruchomości dla Polaków w Norway.
Polskie forum o Norwegii z największych miast skandynawskiego kraju: Oslo, Tromso, Kristiansand, Skien, Drammen, Fredrikstad, Trondheim, Stavanger i Bergen. Norge eiendom! Zapraszamy

3

3

29 cze 2018, o 14:19

Baryla Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Polska

Forum nieruchomości w Polsce. Jak wyglądałoby forum dyskusyjne o nieruchomościach w Europie bez Polski. W tym dziale zamieszczamy wszystko co związane z nieruchomościami na terenie Polski. Masz mieszkanie lub dom do sprzedania? Możesz tutaj zamieścić swój post wraz ze zdjęciami i opisem nieruchomości na sprzedaż. Forum "Dom bez Granic" przegląda mnóstwo obcokrajowców - Polaków mieszkających w najróżniejszych zakątkach świata, więc zwiększysz prawdopodobieństwo iż Twoje ogłoszenie lub opinia zostanie dostrzeżona przez tysiące osób.
A dla Polaków którzy dawno nie odwiedzali Polski i nie znają zbyt dobrze polskiego rynku nieruchomości, informacje o aktualnym prawie i przepisach obowiązujących na rynku nieruchomości w Polsce. Czy obcokrajowiec może kupić nieruchomość w Polsce? Polak z obcym paszportem w Polsce. Jak ma się sprawa z zakupem ziemi rolnej przez obcokrajowców w Polsce. Polska w Unii Europejskiej i przepisy wiążące się z handlem nieruchomościami w Polsce. Podatki w Polsce, przepisy prawa nieruchomościowego. Polskie agencje nieruchomości. Oferty, ogłoszenia i informacje. Polscy agenci nieruchomości - licencja biura nieruchomości, kursy, przepisy i prawo. Pozwolenia.
Ile kosztuje notariusz w Polsce, ile wynoszą opłaty prawniczne, jak wygląda akt nieruchomości w Polsce i wpis do Ksiąg Wieczystych. Prawo własności nieruchomości w Polsce. Specjalisci od inwestycji nieruchomości w Polsce. Polskie biura pośrednictwa w sprzedaży nieruchomości. Obcokrajowiec w Polsce i obowiązki na nim ciążące po zakupie domu lub mieszkania w Polsce. Wynajem nieruchomości w Polsce - oferty i ogłoszenia, ceny. Ile kosztuje metr kwadratowy w Polsce? Forum dyskusyjne o polskich nieruchomościach. Przeprowadzki i wynajmy wakacyjne nad Polskim morzem i w górach. Noclegi w apartamentach i domach wakacyjnych. Doradztwo i consulting w polskich nieruchomościach. Kredyty hipoteczne na zakup nieruchomości w Polsce dla osób mieszkających za granicą.
Sprawdź forum z miast Polski: Warszawa nieruchomości, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Łódź, Białystok, Rzeszów, Olsztyn, Kalisz, Bydgoszcz, Przemyśl, Poznań, Częstochowa i Szczecin. Welcome to Poland ... again?

11

18

7 sty 2023, o 18:15

magda327 Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Portugalia

Forum nieruchomości w Portugalii. Tutaj zamieszczamy opinie i posty dotyczące zakupu domu, działki lub mieszkania w Portugalii. Także życie codzienne i info jak mieszka się w Portugalii na co dzień. Spora grupa Polaków posiada nieruchomości lub pracuje w Portugalii. Wypowiedzi Polonii portugalskiej i tych co zamierzają wyemigrować do Portugalii. Podziel się z nami swoimi opiniami o tym kraju w południowej Europie. Napisz jak wygląda portugalski rynek nieruchomości. Jakie są aktualne ceny domów w Portugalii. W jakich miejscach inwestować w nieruchomości, a jakich unikać.
Jak wynająć mieszkanie w Portugalii? Notariusz w Portugalii, tłumacze i prawnik - koszty. Opinie o apartamentach wakacyjnych w Portugalii. Gdzie szukać consultingu dotyczącego zakupu domu w Portugalii. Ceny za m2 nieruchomości w Portugalii. Twoje opinie o życiu i pracy w Portugalii. Podziel się z czytelnikami forum jak rozpocząć poszukiwanie nieruchomości w Portugalii. Polskie firmy i agencje nieruchomości w Portugalii. Polscy agenci zatrudnieni w portugalskich agentach nieruchomości. Forum z najpiękniejszych miejsc Portugalii: Lizbona, wybrzeże Algarve, Porto, Queluz, Agualva Cacem, Setubal, Funchal na Maderze, Almada, Braga, Amadora, Vila Nova de Gaia, Carcavelos i inne. Witamy w Portugalii!

3

3

26 paź 2015, o 17:34

ryszardo1960 Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Rosja

Forum nieruchomości w Rosji. W tym dziale "Dom bez Granic" znajdziesz informacje, wypowiedzi i opinie o nieruchomościach w Federacji Rosyjskiej. Względy kulturowe i historyczne, oraz nierozerwalnych związków Polski z Rosją na przestrzeni wieków, nie pozwalają pominąć tego olbrzymiego i ważnego kraju na mapie europejskich nieruchomości. Polskie portale nieruchomościowe, takie jak Otodom czy Domiporta również prezentują nieruchomości w Rosji, więc w tym dziale znajdziesz praktyczną wiedzę i informacje jak inwestować i czy warto kupować nieruchomości w Rosji. Polonijne forum o Rosji i doświadczeniach na rosyjskim rynku nieruchomości. Jak kupić dom, mieszkanie lub działkę w Rosji. Jakie jest ryzyko inwestycyjne takiego przedsięwzięcia za wschodnią granicą. Polak w Rosji - gdzie i w co warto inwestować. Polskie środowiska polonijne w Rosji. Ryzyko inwestowania w Rosji. Doradztwo i consulting w nieruchomościach w Rosji. Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w poszczególnych obwodach i miastach Rosji? Przeprowadzka do Rosji. Czy Polak bez przeszkód może kupić, ziemię, działkę budowlaną lub mieszkanie w Rosji. Jak wynajmuje się mieszkania w Rosji i jak wyglądają agencje nieruchomości w Rosji. Gdzie jest tanio a gdzie drogo w Rosji. Moskiewski rynek nieruchomości - najdroższy w Europie? Byłeś i znasz ten kraj? Podziel się z nami swoją wiedzą, zaprezentuj swoje serwisy i usługi dla Polaków w Rosji. Prawnik w Rosji, adwokat i notariusz. Ceny usług oraz Wasze doświadczenia w wynajmowaniu domów wakacyjnych lub apartamentów wakacyjnych w Rosji. Ile kosztuje życie w Rosji i artykuły codziennej potrzeby.
Sprawdź opinie i posty na forum z poszczególnych miast Rosji: Moskwa, Petersburg, Perm, Wołgograd, Ufa, Rostów nad Donem, Czelabińsk, Omsk, Kazań, Samara, Niżny Nowogród, Jekaterynburg, oraz Nowosybirsk.

2

2

17 lut 2018, o 07:42

Ibermaxx Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Rumunia

Forum nieruchomości w Rumunii. Wschodzący rynek nieruchomości wschodniej Europy. Niektórzy kochają, inni nienawidzą. Wyraź swoje opinie o rumuńskim rynku nieruchomości. Czy warto inwestować i kupić dom lub mieszkanie w Rumunii? Jak w chwili obecnej wygląda rumuński rynek nieruchomości. Gdzie można inwestować, w co warto inwestować? Co kupić i w jakiej części Rumunii. Polacy mieszkający w Rumunii, oraz polonia rumuńska.
Ile wynoszą średnie ceny za m2 mieszkania w Rumunii. Polskie forum o Rumunii. Jak prezentuje się rynek wynajmu i sprzedaży. Kupiłeś dom w Rumunii lub wahasz się przed inwestycją w Rumunii? Podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniami z tego kraju w Karpatach.
Jak wygląda życie i praca agenta nieruchomości w Rumunii. Polskie firmy zaangażowane w handel nieruchomościami w Rumunii. Masz wątpliwości? Poczytaj opinie o Rumunii i obcokrajowcach w Rumunii. Czy opłaca się tam inwestować. Także informacje o wakacyjnych wynajmach i turystycznych nieruchomościach w Rumunii.
Jakie podatki obowiązują w Rumunii? Ile wynosi podatek dochodowy w Rumunii, a ile od sprzedaży nieruchomości. Obowiązujące prawo i przepisy w Rumunii.
Forum z miast Rumunii: nieruchomości w Bukareszcie, Oradea, Ploeszti, Braszów, Gałacz, Krajowa, Konstanca, Jassy, Timisoara, Kluż Napoka i inne miasteczka w Rumunii. Real Estate România.

2

2

6 sty 2016, o 12:57

ryszardo1960 Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Serbia

Forum nieruchomości w Serbii. Ten kraj w Europie nie jest na czele listy najbardziej pożądanych miejsc w Europie do zakupu i inwestowania w nieruchomości. Jednak jeżeli chcesz zdobyć informacje o serbskim rynku nieruchomości w tym dziale naszego forum poświęconego nieruchomościom na kontynencie europejskim na pewno je znajdziesz. Sprawdź jakie są ceny nieruchomości w Serbii. Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Serbii, ile kosztuje średnio wynajem mieszkania w Belgradzie, a ile w innych miastach tego kraju. Opinie od osób które były w Serbii, informacje o ryzyku inwestowania w Serbii i informacje od osób które podróżowały po tym kraju i zachcą podzielić się z nami informacjami o Serbii.
Gdzie najlepiej zarezerwować apartament wakacyjny lub dom na wakacje w Serbii, jak również jaki hotel zarezerwować w tym kraju i co zwiedzić w Serbii. Jakie są ceny podstawowych artykułów, jak funkcjonuje tamtejszy rynek nieruchomości? Agencje nieruchomości w Serbii, oraz system sprzedaży i własności w Serbii. Potencjał tego wschodzącego rynku. Polacy i Polonia w Serbii. Doradztwo i konsulting w inwestowaniu i kupowaniu domów i mieszkań w Serbii. Ile kosztuje prawnik w tym kraju, a ile notariusz. Czy obcokrajowiec może bez przeszkód kupić ziemię, działkę rolną i budowlaną w Serbii? Ogłoszenia nieruchomości z Serbii. Sprawdź posty z poszczególnych miast tego kraju: Belgrad, Kraljevo, Smederevo, Novi Pazar, Cacak, Pancevo, Zrenjanin, Subotica, Kragujevac, Nisz, oraz Nowy Sad.

1

1

30 sty 2018, o 14:38

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Słowacja

Forum nieruchomości na Słowacji. Opinie i doświadczenia naszych czytelników ze słowackiego rynku nieruchomości na terenie Unii Europejskiej. Jak kształtują się ceny sprzedaży i podatki od kupna/sprzedaży na Słowacji. Nasi południowi sąsiedzi oferują nieruchomości zagraniczne głównie w górach i w pobliżu ośrodków narciarskich popularnych wśród polskich turystów i osób wyjeżdżających na narty na Słowację.
Mieszkasz na Słowacji? A może mówisz po polsku i prowadzisz działalność związaną ze sprzedażą nieruchomości? Napisz na forum swoje opinie i także ogłoszenia o sprzedaży domów i mieszkań na Słowacji. Poinformuj nas o wynajmie na Słowacji kwater dla narciarzy, poinformuj ile kosztuje prawnik, notariusz i podatki od nieruchomości na Słowacji. Co zmieniło się po wprowadzeniu Euro na Słowacji? A może masz pomysł na uzyskanie wolności finansowej poprzez inwestowanie w nieruchomości w Europie lub biznes wynajmu.
Dom bez granic zaprasza do dyskusji na międzynarodowym forum o nieruchomościach w Bratysławie, w Popradzie, Trenczynie, Martin, Trnawie, Nitrze, Bańskiej Bystrzycy, Żylinie, Preszowie i o nieruchomościach w Koszycach. Polonia na Słowacji i dyskusje o słowackim rynku nieruchomości w Europie.

1

1

3 paź 2017, o 07:50

Australek Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Słowenia

Forum nieruchomości na Słowenii. Opinie o kraju i najlepsze miejsca do inwestycji i zakupu nieruchomości zagranicznej w Słowenii. Zaraz po Chorwacji, Słowenia to drugi kraj regionu Adriatyku dla osób zainteresowanych inwestycjami w tym regionie Europy. Nieruchomości w Unii Europejskiej. Jednak nieruchomości na Słowenii poszukują głównie turyści zainteresowani wyjazdem na narty lub na zwiedzanie kraju, wakacyjnymi apartamentami na wynajem, także wycieczką samochodową do Słowenii, podobnie jak do pobliskiej Chorwacji. Domy na Słowenii i apartamenty na Słowenii to główne dwa hasła najczęściej wyszukiwane w wyszukiwarkach, związane z nieruchomościami na Słowenii. Oprócz osób zainteresowanych wyjazdem turystycznym na Słowenię na forum "Dom bez Granic" nieruchomości na świecie przywitalibyśmy chętnie osoby z Polski i Europy zainteresowane zakupem nieruchomości na Słowenii. Domu, mieszkania lub działki. To piękny kraj i jako członek Unii Europejskiej oferuje dla inwestorów mnóstwo możliwości i stosunkowo korzystną lokatę kapitału w dom lub mieszkanie. Największe miasta w Słowenii to: Lublana, Ptuj, Novo Mesto, Koper, Velenje, Kranj, Celje, oraz Maribor. Tutaj w tym dziale forum o Słowenii, znajdziesz konkretne informacje o podatkach w Słowenii, możliwościach zakupu nieruchomości w Słowenii. Oferty i wypowiedzi Polaków związanych na co dzień ze Słowenią, wypowiedzi osób które były na wakacjach na Słowenii, oraz osób które posiadają nieruchomość na Słowenii lub osoby które dopiero przymierzają się do kupna domu, działki lub mieszkania na Słowenii. Tu poznasz informacje o ryzyku inwestowania w nieruchomości na Słowenii. Ile kosztuje pomoc prawna, ile notariusz, a ile procent prowizji pobiera agencja nieruchomości na Słowenii. Polskie forum dyskusyjne, oraz doradztwo i konsulting w nieruchomościach na Słowenii. Życie i praca na Słowenii, zarobki w kraju i informacje nie tylko dla inwestorów. Witamy na Słowenii.

2

2

6 sie 2019, o 16:30

Soldome Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Szwajcaria

Forum nieruchomości w Szwajcarii. Polskie forum związane ze szwajcarskim rynkiem nieruchomości zagranicznych. Inwestowanie w Szwajcarii. Sprawdź informacje, posty i opinie o inwestycjach, przeprowadzce i życiu codziennym Polaków w Szwajcarii z poszczególnych miast i kantonów w Szwajcarii. Polskie forum z: Zurychu, Genewa, Biel, Lugano, Sankt Gallen, Lucerna, Winterthur, Berno, Lozanna, Bazylea i inne miasta Szwajcarii.
Ile kosztuje dom w Szwajcarii? Jak wygląda system podatkowy i zakup nieruchomości w Szwajcarii? Pracujesz w Szwajcarii? Masz rodzinę w Szwajcarii? Napisz i podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem ile kosztuje wynajem mieszkania w Szwajcarii? Ile się płaci depozytu? Jak wygląda proces wynajmu mieszkania, a jak proces kupna domu w Szwajcarii?
Czy są polscy agenci nieruchomości w Szwajcarii? Czy Polak może kupić dom bez przeszkód w Szwajcarii. Polskie firmy budowlane i pośrednictwa w Szwajcarii. Polonia w Szwajcarii. Weź udział w naszym forum, zamieść swoje oferty, zareklamuj swoje usługi i serwisy w Szwajcarii. Życie i praca w Szwajcarii na co dzień. Zarobki i praca w Szwajcarii. Ile kosztują usługi prawnicze, a ile notarialne? Ile kosztuje przewóz do Szwajcarii i przeprowadzka?
Mieszkasz w Szwajcarii lub dopiero szukasz ofert pracy? Zapraszamy na polskie forum dyskusyjne o Szwajcarii.

1

1

30 sty 2018, o 14:53

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Szwecja

Forum nieruchomości w Szwecji. Polskie forum poświęcone kupnie nieruchomości w Szwecji. Pracujesz w Szwecji? Planujesz zostać tam na dłużej? Zamiast wynajmu mieszkania, może warto wziąć pod uwagę kupno nieruchomości w Szwecji. Wyraź swoją opinie czy kupno nieruchomości w Sztokholmie lub w Malmo się opłaca? Czy lepiej wynajmować? Czy Polak może kupić nieruchomość w Szwecji bez żadnych ograniczeń?
Forum Polaków mieszkających w Szwecji i zaangażowanych w temat nieruchomości na terenie wszystkich miast w Szwecji. Znasz ceny nieruchomości w Szwecji? Chcesz się podzielić aktualnymi informacjami o szwedzkim rynku nieruchomości. Na naszym portalu znajdziesz na to miejsce. Sprawdź posty na forum ze Sztokholmu, Goteborga, Malmo, Upssala, Vasteras i Orebro.
Pomóż innym Polakom osiedlić się w Szwecji, wynająć mieszkanie czy postawić pierwsze kroki na szwedzkim rynku nieruchomości. Pracujesz w agencji nieruchomości w Szwecji? Napisz o sobie i swojej karierze agenta nieruchomości w Szwecji. Zapraszamy do wzięcia udziału w dyskusji na polskim forum o nieruchomościach zagranicznych w Szwecji.

2

2

19 cze 2018, o 07:48

Ania Kowalik Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Turcja

Forum nieruchomości w Turcji. Ten kraj to niezwykle popularne miejsce nie tylko na wakacje Polaków. W ostatnich dziesięciu latach tysiące Polaków kupiło mieszkania i domy w Turcji nad morzem. W internecie mnóstwo jest ogłoszeń o nieruchomościach w Turcji. Sprawdź forum i znajdź odpowiedzi na temat: emlak türkiye, czyli nieruchomości tureckie. Polacy w Turcji radzą gdzie inwestować, gdzie kupić dom wakacyjny. Forum nieruchomości: Stambuł, Ankara, Izmir, Bursa, Adana, oraz popularne nieruchomości w Antalya na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Na forum wypowiadają się pośrednicy nieruchomości w Turcji, polscy pośrednicy w Alanya, Bodrum, Side i Antalya. Sprawdź forum o Mersin, Kayseri i inne tureckie miejscowości nadmorskie. Consulting Turcja.
Praktyczne informacje, opinie i wiedza o Turcji. Dowiedz się o tureckim rynku nieruchomości, prawie nieruchomości, podatkach w Turcji, prawie do dziedziczenia i prawie spadkowym. Polacy w Turcji pracujący w nieruchomościach. Zapraszamy na forum nieruchomości zagranicznych w Turcji.

13

18

13 wrz 2022, o 13:01

robaczek090 Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Ukraina

Forum nieruchomości na Ukrainie. Dziś w świetle obecnej sytuacji politycznej i trwającej wojny z Rosją na Ukrainie, to ostatnie miejsce w Europie, gdzie należy inwestować w nieruchomości, choć kto wie jak potoczą się sprawy na Ukrainie w najbliższych latach. W końcu najlepsze interesy zawsze robiło się na wojnie. W sieci jest kilka dobrych ukraińskich portali nieruchomości, nawet w języku polskim, gdzie można znaleźć wszelkiego rodzaju nieruchomości. Osobiście po rozmowie z kilkoma osobami które próbowały inwestować, nie tylko w nieruchomości na Ukrainie, ale też w inne biznesy, wszyscy szczerze odradzali "pchanie" się na Ukrainę. Korupcja, interpretacja prawa przez urzędników, niepewna sytuacja polityczna i generalna bieda, to dziś nie rokuje dobrze dla Ukrainy. Sprawdź opinie naszych uczestników forum o Ukrainie, jak żyje się i pracuje w tym kraju. Polonia i polskie środowiska na Ukrainie. Sprawdź posty z największych miast tego kraju: Kijów, Mariupol, Mikołajów, Krzywy Róg, Lwów, Zaporoże, Donieck, Dniepropetrowsk, Odessa i Charków. Wschodnia i zachodnia Ukraina. Informacje o podatkach na Ukrainie, ceny mieszkań i domów w poszczególnych miastach na Ukrainie. Wynajem mieszkań i domów na Ukrainie. Zakup działki pod budowę domu na Ukrainie. Sprawy prawne. Czy obcokrajowiec może bez przeszkód kupić ziemię na Ukrainie. Sprawy dziedziczenia nieruchomości przez rodzinę polsko ukraińską. Porady gdzie warto inwestować na Ukrainie. Polskie agencje nieruchomości i polscy przedsiębiorcy na Ukrainie zaangażowani w sprzedaż i kupno nieruchomości. Nieruchomości na Ukrainie przy granicy z Polską. Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania na Ukrainie. Doradztwo podatkowe na Ukrainie i consulting na Ukrainie. Polskie forum dyskusyjnie i opiniotwórcze o Ukrainie. Jakie jest dziś ryzyko inwestowania na Ukrainie? Weź udział w dyskusji.

6

11

23 gru 2020, o 15:07

Gregor55 Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Węgry

Forum nieruchomości na Węgrzech. Niezwykle ciekawy rynek nieruchomości w Europie w ostatnich kilkunastu latach także wzrosło zainteresowanie Anglików w zakup domu na emeryturę na Węgrzech. W Wielkiej Brytanii istnieją agencje nieruchomości wyspecjalizowane tylko w sprzedaży nieruchomości na Węgrzech dla Anglików i Irlandczyków. Nam głównie Węgry kojarzą się z wakacyjnymi wyjazdami nad jezioro Balaton i w ostatnich latach wypoczynek w uzdrowiskach z gorącymi źródłami i kąpielami leczniczymi. Warto zainteresować się tym rynkiem nieruchomości, także ze względu na wartości inwestycyjne. W tym dziale forum zamieszczamy wszystko co związane jest z węgierskim rynkiem nieruchomości w obszarze Unii Europejskiej i strefy Shoengen.
Informacje o podatkach od nieruchomości na Węgrzech, agenci nieruchomości z Budapesztu i innych miast Węgier. Polonia na Węgrzech. Jakie są ceny nieruchomości na Węgrzech, czy jest możliwość uzyskania kredytowania hipotecznego przez obcokrajowca na Węgrzech. Polacy na Węgrzech i osoby związane z wynajmem i sprzedażą nieruchomości na Węgrzech. Apartamenty wakacyjne na Węgrzech i informacje o projektach domów i możliwości przeprowadzki na Węgry z Polski. Znasz Węgry? Chcesz podzielić się informacjami z nami o życiu, zarobkach i pracy na Węgrzech? Zaprezentuj swoje usługi, dodaj ogłoszenie o Węgrzech i napisz opinię o Węgrzech. Doradztwo, consulting w nieruchomościach na Węgrzech, polskie forum dyskusyjne o Węgrzech. Ile kosztuje prawnik, a ile obsługa notarialna na Węgrzech. Sprawdź także informacje o wakacyjnych apartamentach na Węgrzech. Forum z miast Węgier: Budapeszt, Debreczyn, Miszkolc, Pecz, Szekesfehervar, Kecskemet, Nyiregyhaza, Gyor i Pecz.

2

4

2 kwi 2021, o 18:53

Karol, M Roszkiewicz Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Wielka Brytania

Forum nieruchomości w Wielkiej Brytanii. Forum Polaków mieszkających w Anglii i pracujących w Wielkiej Brytanii. Wszystko co związane z zakupem nieruchomości w UK. Wynajem mieszkań dla Polaków w Anglii. Gdzie szukać ogłoszeń o wynajmie? Opinie i aktualne informacje od osób poszukujących mieszkań na wynajem w Londynie, Manchester i innych miast Wielkiej Brytanii.
Podziej się z innymi na forum, informacjami jak mieszka się w UK, ile kosztuje wynajem mieszkanie w Londynie, a ile w szkockim Edynburgu.
Polacy w UK - forum nieruchomościowe. Jak wygląda zakup mieszkania w Wielkiej Brytanii? Jak kupić dom w Anglii? Jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać kredyt hipoteczny w UK? Jaki bank w Anglii wybrać na finansowanie nieruchomości dla obcokrajowca? Podatki, opłaty, ubezpieczenie, warunki kredytowania. Ile czasu musisz pracować aby spełniać warunki i ubiegać się o kredyt hipoteczny na dom w Anglii? Lepiej wynajmować na czas pobytu i pracy w Anglii, czy lepiej zainwestować i kupić własne mieszkanie w UK. Posty i dyskusja od Polaków w Wielkiej Brytanii, polskich agentów nieruchomości i osób szukających domów i mieszkań do kupna i wynajmu w UK. Polskie forum dyskusyjne UK. Także info dla tych co dopiero zamierzają wyemigrować do UK. Praca w nieruchomościach. Angielskie forum nieruchomościowe. Wyraź swoją opinię o życiu w UK. Zapraszamy! Welcome to United Kingdom forum!

13

14

10 kwi 2021, o 22:57

Baryla Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Włochy

Forum nieruchomości we Włoszech. Polonijne forum o zakupie nieruchomości we Włoszech. Opinie o Włochach, forum o cenach nieruchomości w tym kraju i wymiana opinii o osobach zamierzających zakupić dom lub mieszkanie we Włoszech. Od Rzymu, Mediolanu po Sycylię. Forum polskich agentów nieruchomości pracujących we Włoszech i firmy zaangażowana w handel nieruchomościami w Italii. Forum gromadzące opinie ze wszystkich włoskich miast: Mediolan, Palermo, Bari, Bolonia, Turyn i Neapol. Rzetelne opinie Polaków gdzie i w jakim regionie Włoch zainwestować w dom. Italia to nie tylko Toskania. Podziel się swoimi doświadczeniami o włoskim rynku nieruchomości. Jak z korupcją? Ile wynoszą podatki od nieruchomości we Włoszech.
Jak sprawnie przeprowadzić proces zakupu. Notariusze we Włoszech. Podziel się opiniami i pisz na naszym forum. Nieruchomości w Wenecji, domy w Padwie, Trieście, Modenie, Parmie i Rimini. Consulting Italia inwestycje. Zapraszamy na włoskie forum po polsku.

9

11

23 wrz 2022, o 14:06

Wioletta Mariola Zobacz najnowszy post
Utwórz nowy wątek  [ Wątki: 1 ] 
 Wątki   Autor   Odpowiedzi   Wyświetlone   Ostatni post 
Ogłoszenia
Brak nieprzeczytanych postów Europa

_admin_

0

8371

23 kwi 2015, o 17:54

_admin_ Zobacz najnowszy post

Wyświetl wątki nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek  [ Wątki: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nieprzeczytane posty Nieprzeczytane posty    Brak nieprzeczytanych postów Brak nieprzeczytanych postów    Ogłoszenie Ogłoszenie
Nieprzeczytane posty [ Popularne ] Nieprzeczytane posty [ Popularne ]    Brak nieprzeczytanych postów [ Popularne ] Brak nieprzeczytanych postów [ Popularne ]    Przyklejony Przyklejony
Nieprzeczytane posty [ Zablokowane ] Nieprzeczytane posty [ Zablokowane ]    Brak nieprzeczytanych postów [ Zablokowane ] Brak nieprzeczytanych postów [ Zablokowane ]    Przeniesiony wątek Przeniesiony wątek
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL