Forum nieruchomości na Słowacji. Opinie i doświadczenia naszych czytelników ze słowackiego rynku nieruchomości na terenie Unii Europejskiej. Jak kształtują się ceny sprzedaży i podatki od kupna/sprzedaży na Słowacji. Nasi południowi sąsiedzi oferują nieruchomości zagraniczne głównie w górach i w pobliżu ośrodków narciarskich popularnych wśród polskich turystów i osób wyjeżdżających na narty na Słowację.
Mieszkasz na Słowacji? A może mówisz po polsku i prowadzisz działalność związaną ze sprzedażą nieruchomości? Napisz na forum swoje opinie i także ogłoszenia o sprzedaży domów i mieszkań na Słowacji. Poinformuj nas o wynajmie na Słowacji kwater dla narciarzy, poinformuj ile kosztuje prawnik, notariusz i podatki od nieruchomości na Słowacji. Co zmieniło się po wprowadzeniu Euro na Słowacji? A może masz pomysł na uzyskanie wolności finansowej poprzez inwestowanie w nieruchomości w Europie lub biznes wynajmu.
Dom bez granic zaprasza do dyskusji na międzynarodowym forum o nieruchomościach w Bratysławie, w Popradzie, Trenczynie, Martin, Trnawie, Nitrze, Bańskiej Bystrzycy, Żylinie, Preszowie i o nieruchomościach w Koszycach. Polonia na Słowacji i dyskusje o słowackim rynku nieruchomości w Europie.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Zakup nieruchomości nas Słowacji
przez Australek 3 paź 2017, o 07:50
0 Odpowiedzi
3697 Wyświetlone
przez Australek
3 paź 2017, o 07:50

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.