Nieruchomości za granicą

Nieruchomości za granicą
Dziś jest 24 wrz 2023, o 19:26

Strefa czasowa: UTC + 2


 
 Dział   Wątki   Posty   Ostatni post 
Brak nieprzeczytanych postów Afganistan

Forum nieruchomości w Afganistanie. Property Afganistan. Jak inwestować w Afganistanie i czy ta część Azji warta jest do inwestycji w nieruchomości zagraniczne. Nasze forum to polski przewodnik p nieruchomościach w Afganistanie i inwestycjach w Afganistanie. Raczej niewielu osobom Afganistan kojarzy się z kupnem mieszkania lub domu, a raczej ze stacjonującymi wojskami Północnoatlantyckiego Sojuszu NATO i polskimi żołnierzami stacjonującymi w Afganistanie. Ale ten kraj w Azji, owiany pożogami wojen wybierają niektórzy inwestorzy na zakup ziemi, domu lub mieszkania. Waluta obowiązująca w Afganistanie to afgani. W tym dziale naszego forum o nieruchomościach na świecie, znajdziesz posty i wypowiedzi Polaków którzy byli w Afganistanie. Forum dyskusyjne o Afganistanie. Największe miasta Afganistanu to: Kabul stolica kraju, Majmana, Szeberghan, Pole-e Chomri, Kunduz, Dżalalabad, Mazar-i Szarif, Kandahar i Heret. Oczywiście Gazni, gdzie stacjonowały polskie siły zbrojne w Afganistanie. Biedny i rozdarty wojnami na przestrzeni ostatnich lat Afganistan, jest odizolowanym krajem, wciśniętym pomiędzy Pakistan, Iran, Turkmenistan, Uzbekistan, Tadżykistan, oraz Chiny. Po pokonaniu Talibów w 2001 przez oddziały US Army, Afganistan stanął przed olbrzymimi wyzwaniami. Mimo wprowadzonych reform i poprawy socjalnej, życie w kraju pogorszyło się. Dzieci afgańskie wedle statystyk UNICEF są najgorzej odżywione na całym świecie. Jeżeli masz doświadczenia z Afganistanu i masz pomysł na inwestycje w tym kraju weź udział na naszym form "Dom bez Granic", podziel się swoimi doświadczeniami z Afganistanu. A może byłeś w polskich siłach zbrojnych stacjonujących w Afganistanie, więc napisz nam po swoich przeżyciach. Napisz czy warto w ogóle brać Afganistan pod uwagę jako miejsce na inwestycję w nieruchomości zagraniczne. Jakie istnieje ryzyko nie tylko inwestowania ale wyjazdu na wakacje i zwiedzanie do Afganistanu. Gdzie szukać noclegów, hotelów i mieszkań na wynajem w Afganistanie. Czy w ogóle warto myśleć o kupnie nieruchomości w tym kraju.

1

3

21 mar 2017, o 18:02

witos Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Arabia Saudyjska

Forum nieruchomości w Arabii Saudyjskiej. Ogromny kraj położony na Półwyspie Arabskim. To niezwykle ważny i dynamiczny kraj w tym regionie, jeżeli chodzi o rynek nieruchomości. Nie odwiedza go jednak zbyt wielu obcokrajowców poszukujących okazji do lukratywnych inwestycji na świecie i na Bliskim Wschodzie. Największe miasta tego kraju to: Rijad stolica Arabii Saudyjskiej, Chamis Muszajt, Burajda, Tabuk, At-Ta'if, Al-Hufuf, Ad-Dammamm, Medyna, Mekka i Dżudda.
Osoby które były w Arabii Saudyjskiej zachęcamy do podzielenia się z czytelnikami forum "Dom bez Granic" swoimi doświadczeniami z pobytu w tym kraju. Z czasem na forum znajdziesz posty, opinie i informacje o cenach nieruchomości w Arabii Saudyjskiej, informacje o restrykcjach dla obcokrajowców w zakupie nieruchomości w Arabii Saudyjskiej, jak postrzegany jest cudzoziemiec i nie Muzełmanin w tym kraju. Czy w ogóle warto brać pod uwagę ten kraj jako miejsce na zakup domu, mieszkania czy działki pod inwestycję za granicą w Azji? Czy można w Arabii Saudyjskiej kupić nieruchomość na firmę i odliczyć podatek? Jak wygląda tamtejszy rynek nieruchomości, jakie światowe agencje nieruchomości są obecne w Arabii Saudyjskiej? Jakie jest ryzyko inwestowania w tym kraju? Notariusz, prawnicy i inne instytucje związane z handlem nieruchomościami w Arabii Saudyjskiej. Ile kosztuje wynajem mieszkania w Rijadzie i innych miastach Arabii Saudyjskiej. Ile kosztuje średnio metr kwadratowy mieszkania. Jak wygląda codzienne życie i praca w Arabii Saudyjskiej? Ile zarabia się w tym kraju? A może podasz nam informacje o wynajmie apartamentów wakacyjnych w Arabii Saudyjskiej. C o trzeba zwiedzić w tym kraju. Ogłoszenia, informacje i przewodnik dla inwestora z zagranicy po Arabii Saudyjskiej. Także Polonia i środowiska polonijne w Arabii Saudyjskiej. Prowadzisz firmę lub mieszkasz na stałe w Arabii Saudyjskiej? Zamieść tutaj swoje informacje i zareklamuj swoje usługi i serwisy.

1

1

23 lis 2017, o 18:22

_admin_ Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Armenia

Forum nieruchomości w Armenii. Czy warto inwestować w Armenii? Polskie forum związane z Armenią. Byłeś w Armenii? Posiadasz wiedzę o zakupie i handlu nieruchomościami na terenie Armenii? Są sektory i miejsca gdzie warto inwestować? Poinformuj o tym naszych czytelników forum.
Polacy w Armenii i Armeńczycy mówiący po polsku.
Szukasz informacji i cen nieruchomości w Armenii? Okazji do rozpoczęcia biznesu w Armenii? Jeżeli są aktywne posty na forum, na pewno uda Ci się znaleźć interesujące posty i opinie użytkowników i Polaków którzy odwiedzili Armenię, zarówno podczas wakacji, jak i podczas podróży biznesowej do Armenii.
Ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Armenii? Czy Polacy kupują ziemię i domy w Armenii? Jak żyje się i mieszka w Armenii? Ile zarabia się w Armenii? Na czym można zarobić, a na czym stracić.
Polskie forum o Armenii. Sprawdź fora z poszczególnych miast Armenii: Erewań, Hrazdan, Kapan, Abowian, Wagharszapat, Wanadzor i miasto Giumri. Nieruchomości na świecie Armenia - witamy.

1

1

5 cze 2015, o 17:08

Pitanga Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Azerbejdżan

Forum nieruchomości w Azerbejdżanie. Państwo nad Morzem Kaspijskim i jedno z najszybciej się rozwijających państw tego regionu Azji. Azerbejdżan graniczy z Rosją, Gruzją, Armenią i Iranem. Największe miasta kraju to: Baku - stolica Azerbejdżanu, Seki, Bakixanov, Nachiczewan, Szyrwan, Qaracuxur, Xirdalan, Mingeczaur, Sumgait, oraz Gandża. W Azerbejdżanie swój oddział posiada również Remax International, ale nie udało nam się znaleźć innych ważnych międzynarodowych agencji nieruchomości. W tym dziale zapraszamy do wyrażania swoich opinii o Azerbejdżanie, plusów i minusów z pobytu w tym kraju. Bogate złoża ropy i gazu czynią ten krajem popularnym miejscem na inwestycję przez zagranicznych inwestorów. W tym dziale wkrótce mamy zamiar poczytać posty od osób które znają się na podatkach w Azerbejdżanie, zakładaniu firmy w Azerbejdżanie i aktualne informacje o cenach nieruchomości w tym kraju. Podatki w Azerbejdżanie. Azerbejdżan liczy blisko 9 mln ludności. Większość tej nacji to muzełmanie. Azerbejdżan uzyskał niepodległość od Związku Radzieckiego w 1991 roku. Potem nastąpiła wojna z Armenią o region Nagorno Karabakh. W dalszym ciągu korupcja dominuje kraj, ale z roku na rok Azerbejdżan odwiedza coraz więcej inwestorów, a w ostatnich latach ogromna kampania reklamowa ma za zadania zainteresować zagranicznych inwestorów przyjazdem do Azerbejdżanu.
Poczytaj posty polskiej Polonii w Azerbejdżanie. Informacje o ryzyku inwestowania w Azerbejdżanie, doradztwo biznesowe i konsulting w tym kraju. Prawnicy, notariusze i agencje nieruchomości w Azerbejdżanie. Posty o sprzedaży i wynajmie domów i mieszkań w Azerbejdżanie. Ile kosztuje wynajem mieszkania w Baku, jak traktowany jest obcokrajowiec w Azerbejdżanie. Czy nie ma żadnych przeszkód do inwestycji w nieruchomości przez cudzoziemca w Azerbejdżanie. Czy można kupić nieruchomość na firmę w tym kaukaskim kraju. W końcu informacje o wynajmie wakacyjnym apartamentów i domów w Azerbejdżanie. Ile się zarabia w tym kraju i ile potrzeba aby przeżyć przez miesiąc w Azerbejdżanie. Ceny w Baku i innych miastach. Weź udział w dyskusji o Azerbejdżanie.

1

1

12 lut 2018, o 14:15

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Bahrajn

Forum nieruchomości w Bahrajnie. Polskie forum o Bahrajnie. Wszystko co chciałbyś wiedzieć o tym arabskim kraju. Życie i mieszkanie w Bahrajnie. Polacy w Bahrajnie i polska Polonia w Bahrajnie. Mieszkasz na stałe w Bahrajnie? A może tyko wyjeżdżasz na wakacje? Podziel się z czytelnikami forum "Dom za granicą" swoimi wrażeniami z pobytu w Bahrajnie. Praca w Bahrajnie i ceny nieruchomości w Bahrajnie. Sprzedaż i wynajem nieruchomości. Jak i gdzie inwestować w Bahrajnie?
Ile wynoszą średnie ceny nieruchomości w Bahrajnie? Ile kosztuje prawnik, a ile notariusz? Ogłoszenia biznesowe i ogłoszenia o pracę w Bahrajnie. Kontakty pomiędzy firmami. Działalność gospodarcza w Bahrajnie.
Jak nawiązać kontakty handlowe z firmami w Bahrajnie. Porady od przedsiębiorców i biznesmenów znających się na arabskich rynkach zbytu. Zamieść i czytaj opinie o Bahrajnie. Polskie forum z następujących miast Bahrajnu: Manama, Ar-Rifa, Madinat Hamad, oraz Al-Muharrak.

2

2

12 lut 2018, o 14:27

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Bangladesz

Forum nieruchomości w Bangladeszu. To ósme co do wielkości państwo na świecie pod względem ilości mieszkańców! Bangladesz zamieszkuje 157 mln mieszkańców, a prawdopodobnie prawdziwa liczba ludności jest większa. Stolicą Bangladeszu jest Dhaka z ponad 5 mln populacją. Bangladesz leży pomiędzy Indiami a Birmą. Bangladesz od wielu lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach najbardziej skorumpowanych krajów na świecie. Dane przedstawiane co roku przez Transparency International. Największe miasta tego kraju to: Kumilla, Brisal, Bogra, Radźszahi, Tongi, Srihotto, Narajangondżo, Khulna, oraz miasto Cottogram.
Regulacje i przepisy rządowe skutecznie wstrzymują zagraniczne inwestycje w Bangladeszu. Rozpocząć biznes w Bangladeszu jest bardzo trudno. Cudzoziemiec zwykle potrzebuje mnóstwo papierów, niepotrzebnych pozwoleń i licencji na jakąkolwiek inwestycję. Biurokracja i interpretacja prawa przez urzędników rządzą w tym kraju.
Nieruchomości nie są chronione przez państwo. Wbrew temu wszystkiemu rząd zachęca do budowy mieszkań i bloków mieszkalnych zamiast indywidualnych domów, głównie w dużych miastach Bangladeszu. Znasz Bangladesz? Masz odmienną opinię o kraju? Miałeś do czynienia z nieruchomościami w tym kraju? Napisz nam o cenach nieruchomości w Bangladeszu, podatkach od zakupu i wszystkich opłatach jakie dotyczą przeprowadzenia transakcji zakupu domu lub mieszkania w Bangladeszu. A jak wygląda zakwaterowanie i noclegi dla turystów w Bangladeszu? Jakie są standardy hoteli, apartamentów i domów na wynajem w Bangladeszu. Polacy w Bangladeszu i Polonia w tym kraju. Życie i praca w tym kraju. Ile się zarania w Bangladeszu. Wyraź swoje opinie Bangladeszu. Doradztwo i konsulting dla polskich firm zamierzających zainwestować w Bangladeszu, oraz posty i opisane doświadczenia podróżników którzy w swoich wyprawach po Azji dotarli do Bangladeszu. Zapraszamy na nasze forum "Dom bez Granic" - nieruchomości w Azji. Opisz nam jakie jest ryzyko inwestowania w Bangladeszu i czy warto tam pojechać.

1

1

7 wrz 2016, o 17:08

nowyinwestor Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Bhutan

Forum nieruchomości w Bhutanie. To kraj położony w południowej Azji, wciśnięty pomiędzy Chinami a Indiami bez dostępu do morza. Populacja Bhutanu liczy około 9000 tys. mieszkańców i ponad 90% ludności żyje w odległych zakątkach kraju. Największe miasta tego kraju to: Thimpu - stolica Bhutanu, Gelephu, oraz Phuntsholing. Krajobraz kraju dominuje masyw Himalajów oraz lasy. Pełna nazwa Bhutanu to Druk Jul, co oznacza Królestwo Smoka. Walutą obowiązująca w Bhutanie jest ngultrum, oraz rupia indyjska. Co do nieruchomości, to niezwykle ciekawa rzecz ma miejsce w Bhutanie - otóż 70% ziemi w Bhutanie należy do kobiet, a to ze względu na specyficzny system dziedziczenia nieruchomości w tym kraju. Niewielkie jest międzynarodowe zainteresowanie nieruchomościami w Bhutanie i inwestowaniem w tym kraju, a największymi bolączkami kraju pozostaje biurokracja, kiepski transport, niedobór wykształconej siły roboczej, oraz kosztowny transport. Rząd Bhutanu zadeklarował także iż zamierza pozostawić 60% powierzchni kraju strefami ochronnymi i zalesionymi. Jeżeli byłeś w Bhutanie w podróży po Azji i chciałbyś wyrazić opinie o Bhutanie, to zapraszamy na nasze forum, gdzie nie tylko inwestorzy, ale i podróżnicy po najciekawszych krajach świata dzielą się swoimi doświadczeniami. Jak kształtuje się życie codzienne w Bhutanie, jak tam dojechać, oraz jak wyglądają noclegi w Bhutanie. Ceny artykułów pierwszej potrzeby w Bhutanie. Jaki hotel zarezerwować w Bhutanie czy może lepiej skorzystać z apartamentów i domów na wynajem w tym kraju. Weź udział w dyskusji na forum o krajach Azji.

1

1

18 mar 2018, o 14:27

Maccumba Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Brunei

Forum nieruchomości w sułtanacie Brunei. Dział naszego forum o inwestowaniu w Azji, poświęcony nieruchomościom w Brunei w Azji południowo wschodniej. Ze źródeł angielskojęzycznych posiadamy informację iż obcokrajowcy nie mogą kupować nieruchomości w Sułtanacie Brunei. Można tylko wynajmować nieruchomości w Brunei. Wyjątek stanowią osoby które uzyskają pisemne zezwolenie od króla/sułtana Brunei. Ziemia jest własnością króla i rodziny królewskiej. Prawo pochodzi z 1909 roku i jest zachowane do dziś.
W tym dziale forum "Dom bez Granic" inwestycje w nieruchomości na świecie - mamy nadzieję poczytać opinie i informacje od osób które podróżowały do Brunei i zachcą podzielić się z czytelnikami forum "Dom bez Granic" swoimi doświadczeniami z tego kraju. Informacje o wakacyjnych apartamentach w Brunei, hotelach i zakwaterowaniu w tym kraju. Ceny, jakość i opinie. Wynajem wakacyjny willi i apartamentów w Brunei. Polacy w Brunei i doświadczenia z podróży po tym kraju. Polskie forum dyskusyjne o Brunei. Doradztwo i praktyczny consulting on-line o nieruchomościach w Azji południowo wschodniej. Ryzyko inwestowania w tym regionie świata. Największe miasta Brunei to: Seria, Kuala Belait, Sukang, Pekan Tutong, Muara, oraz Bandar Seri Begawan.

1

1

20 mar 2018, o 09:56

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Chiny

Forum nieruchomości w Chinach. Polskie forum o Chińskiej Republice Ludowej. Życie, praca i inwestycje w nieruchomości w Chinach. Tutaj zamieszczamy opinie o Chinach, wypowiedzi osób które mieszkają na stałe w Chinach lub tam podróżują i informacje dla osób związanych biznesowo i handlowo z Chinami. Także polska Polonia w Chinach i wszystkie środowiska polonijne w Chinach. Ta największa potęga gospodarcza i ludzka na świecie, za kilkanaście lat prześcignie Stany Zjednoczone w rozwoju ekonomicznym, więc warto brać pod uwagę ten kraj w swoich planach inwestycyjnych. Nasze forum "Dom bez Granic" ma być niewyczerpalnym źródłem informacji dla osób szukajacych okazji w Chinach, nie tylko do inwestycji, ale i przeprowadzenia się na stałe do Chin z różnych powodów. Sprawdź podatki w Chinach, rynek nieruchomości w Chinach, polskie firmy w Chinach i Polacy mieszkający na stałe w Chinach. Tu zamieszczamy posty, opinie i wypowiedzi o Chinach. Consulting i doradztwo w Chinach. Prawnicy, notariusze i obsługa firm i i osób indywidualnych w Chinach. Ceny nieruchomości w Chinach i oferty sprzedaży. Jak wynająć mieszkanie w Chinach, jak znaleźć wakacyjne apartamenty w Chinach. Czy można wziąć kredyt hipoteczny w Chinach. Projekty domów w Chinach i chińska kultura. Marzysz o Chinach? Mieszkasz już w Chinach - napisz na naszym forum. Pokaż się światu. Sprawdź opinie i posty z największych miast i prowincji w Chinach: Pekin 北京, Szanghaj 上海, Tiencin 天津, oraz Chongquing 重庆. Zapraszamy na 中國波蘭論壇

3

3

2 maja 2020, o 10:19

Natalia88 Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Filipiny

Forum nieruchomości na Filipinach. Polskie forum dyskusyjne poświęcone Filipinom. Ten kraj w Azji południowo wschodniej, to nie tylko destynacja na podróż egzotyczną lub wakacje w tamtej części świata, ale także tropikalne miejsce gdzie osiedlają się obcokrajowcy i wybierają Filipiny na swoją drugą rezydencję lub dom na wakacje lub rezydencję na emeryturę za granicą w Azji. Na wyspach Filipin od lat mieszkają Niemcy, Anglicy, Holendrzy, Hiszpanie, Francuzi, Austriacy i Skandynawowie. Także Polacy mieszkają i posiadają nieruchomości na Filipinach. W tym dziale naszego forum "Dom bez Granic" nieruchomości na świecie, zamieszczamy wszystko co związane z podróżą lub zamieszkaniem na Filipinach.
Dyskusja o Filipinach. Ceny nieruchomości i obcokrajowiec na Filipinach - opinie podróżników i Polaków którzy byli na Filipinach. Czy można kupić nieruchomość na Filipinach i czy warto tam inwestować? Prawo własności na Filipinach i zakup ziemi przez cudzoziemca. Jakie są ceny nieruchomości i gdzie szukać ofert na Filipinach. Polskie firmy i Polacy mieszkający na stałe na Filipinach. Prawo nieruchomości, podatki i urzędy na Filipinach. Wizy, emigracja i przeprowadzka na Filipiny.
Forum o apartamentach na wynajem wakacyjny na Filipinach i forum o życiu codziennym na Filipinach. Polonia Filipiny forum. Jak zainwestować na Filipinach i w co inwestować w tym kraju. Języki na Filipinach i Polak na Filipinach. Zapraszamy do dyskusji i zamieszczania postów. Ogłoszenia nieruchomości, usług i wszystkiego co związane z Filipinami. Forum z poszczególnych miast Filipin: Manila stolica kraju, Quezon City, Taguig, Pasig, Zamboanga, Antipolo, Cebu, Davao, Caloocan i inne wyspy Filipin.

3

3

7 maja 2022, o 21:51

Baryla Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Gruzja

Forum nieruchomości w Gruzji. Zapraszamy do działu o Gruzji i nieruchomościach na Kaukazie. W tym dziale znajdziesz opinie Polaków odwiedzających Gruzję na wakacjach jak również w celach inwestycyjnych. Byłeś w Gruzji? Podziel się z nami jak tam jest? Czy opłaca się inwestować i czy warto myśleć o inwestycji w nieruchomości, działkę, dom lub mieszkanie czy raczej należy odpuścić sobie Gruzję w swoich poszukiwaniach nieruchomości na świecie. Wypowiedzi, opinie i doświadczenia z Gruzji. Posty z miast gruzińskich: Tbilisi, Kutaisi, Batumi, Rustawi, Zugdidi, Suchumi, Gori, Poti i Samtredia.
Przyjaźni nam ludzie, dobre relacje Gruzji z Polską to wszystko powoduje iż chcemy od Was informacje o Gruzji i praktycznego info gdzie inwestować w tym kraju. Ile wynoszą podatki od nieruchomości w Gruzji? Jak wygląda proces kupna działki, mieszkania lub domu w Gruzji. Prawa obcokrajowca w Gruzji. Prawnicy i notariusz w Gruzji. Polskie środowiska w Gruzji i emigracja Gruzinów do Polski. Jak wygląda życie i praca codzienna w Gruzji. Consulting biznesowy i doradztwo w Turcji. A jak prezentuje się rynek wynajmów apartamentów w Gruzji? Gdzie szukać noclegów i wynajmu wakacyjnego w Gruzji. Czy można uzyskać kredyt w Gruzji. System sprzedaży nieruchomości w tym kraju. Jak wygląda akt własności nieruchomości i wszystko co związane z Gruzją. Polskie forum o Gruzji.

4

6

5 sie 2020, o 07:34

Patrickd02 Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Indie

Forum nieruchomości w Indiach. Zakup nieruchomości za granicą w Indiach. Ogromny kraj, a w zasadzie subkontynent z ponad miliardem ludności i ogromne okazje dla inteligentnych inwestorów w nieruchomości. Poznaj indyjski rynek nieruchomości. India Real Estate. Polacy w Indiach i osoby związane z agencjami nieruchomości w Indiach i inwestorzy kupujący domy, mieszkania, ziemię i działki w Indiach.
Dowiedz się od użytkowników forum: ile wynoszą podatki od nieruchomości w Indiach? Jak wygląda proces kupna sprzedaży nieruchomości w Indiach. Jak kształtują się ceny w różnych stanach i miastach Indii i gdzie jest korupcja, a gdzie nie.
Polacy w Indiach? Czy Polak może kupić nieruchomość w Indii i jakie czekają na niego przeszkody przed zakupem.
Opinie o zamieszkaniu i przeprowadzce do Indii. Ile kosztuje średnio mieszkanie w Indiach. Cena za m2 w Indiach. Jak zdobyć wolność finansową poprzez inwestowanie w Indiach. Przejrzyj opinie Polaków którzy zetknęli się z indyjskimi nieruchomościami, pracują w Indiach . Sprawdź forum w takich miastach Indii jak: Jaipur, Pune, Surat, Kalkuta, Madras, Ahmadabad, Hajdarabad, Bangalore, Mieszkania w Delhi, oraz nieruchomości Mumbaj.
Wiedza praktyczna przed wyprawą do Indii w poszukiwaniu hinduskich inwestycji w nieruchomości na świecie. Zapraszamy do dyskusji i zamieszczania swoich opinii.

1

1

22 cze 2015, o 09:59

nowyinwestor Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Indonezja

Forum nieruchomości w Indonezji. Opinie o kraju, podróże i gdzie inwestować w Indonezji. W tym kraju wyspa Bali kusi od lat swoim blichtrem i nieruchomościami dla obcokrajowców. Tropikalny raj na ziemi, tłumu Australijczyków i marzenie dla wielu posiadania nieruchomości na Bali. Byłeś w Indonezji? Zamierzasz pojechać i rozejrzeć się po indonezyjskim rynku nieruchomości? Napisz nam o tym? Podziel się z czytelnikami forum wiedzą o tym kraju i przepisami i prawem dotyczącym tego egzotycznego dla nas Polaków rynku nieruchomości. Poczytaj posty i wypowiedzi z największych miast Indonezji: Dżakarta, Surabaja, Makasar, Palembang, Semarang, Depok, Tangerang, Medan, Bekasi, Bandung, oraz Tangerang Selatan.
Polskie doradztwo i consulting w nieruchomościach w Indonezji. Ile kosztuje mieszkanie w Indonezji? Czy obcokrajowiec może kupić nieruchomość w Indonezji? Przeszkody, wiedza praktyczna i indonezyjskie prawo. Polskie środowiska polonijne w Indonezji i Polacy mieszkający na stałe w Indonezji. Chcemy usłyszeć od Was jak żyje się i pracuje w Indonezji. Prawnik i notariusz w Indonezji. Kupno, sprzedaż i wynajem domów w Indonezji. Rynek wakacyjnych apartamentów w Indonezji. Notariusz i prawnik. Dobre inwestycje w Azji i wszystko co związane z Indonezją. Zapraszamy do dyskusji.

2

3

29 cze 2018, o 14:29

Australek Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Irak

Forum nieruchomości w Iraku. Dziś kojarzący się nam raczej z wojną w Iraku i działaniami sił zbrojnych w Iraku, a nie nieruchomościami i inwestycjami zagranicznymi. Ale kilkanaście lat temu mnóstwo polskich firm budowało, drogi, fabryki, elektrownie, budynki mieszkalne i infrastrukturę w Iraku, a na lukratywne kontrakty wyjeżdżało mnóstwo robotników i specjalistów budowlanych, zarabiając na tamte czasy krocie. Dział forum poświęcony nieruchomościom w Iraku i wszystkim co związane z podróżą, zwiedzaniem i życiem codziennym w Iraku. Polacy w Iraku, polscy żołnierze w Iraku i historie podróżników z życia wzięte. Jeżeli trafiłeś na nasze forum i masz zamiar wypowiedzieć się na temat Iraku, zapraszamy gorąco do dyskusji i zamieszczania swoich opinii o Iraku. Mnóstwo czytelników jest ciekawych czy to bezpieczny kraj do podróży, czy w ogóle warto planować tam wyjazd i jak Polak postrzegany jest w Iraku. Polonia w Iraku i polskie działania i ślady w Iraku. Tam gdzie większość populacji widzi ruiny i zgliszcza wojenne, inteligentni inwestorzy zawsze dostrzegą okazje do zarobienia pieniędzy i inwestycji które przyniosą lukratywne zarobki. Irak to dawna Mezopotamia, którą znamy z kart historii świata.
Największe miasta Iraku to Bagdad - stolica Iraku, An-Nasirijja, An-Nadżaf, Karbala, As-Sulajmanijja, Kirkuk, Irbil, Basra, oraz miasto Mosul. Irak liczy ponad 30 mln ludności, walutą Iraku jest dinar iracki. Kraj uzyskał niepodległość od Imperium Osmańskiego w roku 1919. Znasz Irak? Byłeś w wojsku? Stacjonowałeś w Iraku podczas służby wojskowej? Napisz na forum "Dom bez Granic" swoje wrażenia z Iraku. Czy bezpiecznie tam podróżować, gdzie się zakwaterować w jakim hotelu? Czy cudzoziemiec może kupować nieruchomości w Iraku? Doradztwo i konsulting w inwestycjach w Iraku przez Polaków. Polskie środowiska emigracyjne w Iraku. Polonia w Iraku. Jak wygląda życie codzienne w Iraku i jakie są ceny w Iraku? Ryzyko podróży do Iraku i ryzyko inwestowania w Iraku. Kolebka cywilizacji, Mezopotamia to miejsce gdzie wymyślono pismo i pierwsze zasady prawa. Kiedyś najbardziej rozwinięty kraj Bliskiego Wschodu, dziś Irak po rządach Saddama Husejna i pożodze wojennej, kraj rozdarty konfliktami, o których informują codzienne dzienniki informacyjne.

1

1

6 maja 2018, o 12:52

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Iran

Forum nieruchomości w Iranie. Tutaj znajdziesz informacje o rynku nieruchomości w Iranie, choć w Polsce istnieje chyba niewielka garstka ludzi zainteresowanych inwestycjami w obecnej sytuacji politycznej w Iranie. Największe miasta tego kraju to: stolica Teheran, inne ważne miasta Iranu to: Kom, Kermenszach, Ahwaz, Sziraz, Karadż, Tebriz, Isfahan, oraz miasto Meszhed. Kiedyś Iran nazywał się Persja, dziś to państwo na Bliskim Wschodzi i pełna nazwa to Islamska Republika Iranu. Iran leży nad Morzem Kaspijskim nad wodami Zatoki Omańskiej, oraz Zatoki Perskiej. To republika islamska i dziś informacje o Iranie, oraz konflikcie ze Stanami Zjednoczonymi, dominują wiadomości w mediach. Iran to duży i ważny kraj regionu, liczy 78 mln ludności, walutą w Iranie jest rial irański. Większość informacji jakie udało nam się wyszperać w sieci głównie na angielskojęzycznych portalach nieruchomościowych, bardzo skąpo i bardzo nieaktualnie piszą o nieruchomościach w Iranie. Nie udało nam się wiele znaleźć ważnych i aktualnych informacji co dzieje się na irańskim rynku nieruchomości. Być może firmy z Polski i innych krajów świata inwestują w Iranie. Jeżeli znasz ten kraj i tamtejszy rynek nieruchomości to chętnie poczytamy Twoje posty dotyczące tamtejszego rynku kupna i sprzedaży. Napisz nam o ryzyku inwestycyjnym w Iranie dziś i jak należy patrzeć na Iran w przyszłości. Forum o Polakach w Iranie i środowiskach polonijnych w tym kraju. Doradztwo i konsulting w nieruchomościach w Iranie. Życie i praca. Ile zarabia się w Iranie. Iran w obliczy wojny i konfliktu zbrojnego z zachodem. Bezpieczeństwo podróży i obcokrajowiec w Iranie dziś. Ceny w Iranie, oraz podróżowanie po Iranie. Jak Polak czuje się Iranie? Czy warto dziś tam pojechać?

1

1

29 sty 2016, o 09:23

_admin_ Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Izrael

Forum nieruchomości w Izraelu. Jak wygląda zakup mieszkania lub domu w Izraelu? Ile kosztują nieruchomości w Izraelu? Gdzie najlepiej inwestować w Izraelu? Mieszkasz w Hajfie lub Tel Avivie? Mówisz po polsku? Weź udział w naszym forum i podziel się opiniami o kraju i poradź innym gdzie dobrze zainwestować. Wynajmujesz mieszkania w Izraelu? Napisz ogłoszenie o wynajmie dla szukających zakwaterowania w Izraelu. Porady dla nowych emigrantów do Izraela. Polacy w Izraelu, polskie agencje nieruchomości w Izraelu i polscy Żydzi zaangażowani w sprzedaży domów i mieszkań w Izraelu. Żydowski rynek nieruchomości - czym się charakteryzuje?
Czy warto kupić dom w Izraelu. Ile kosztuje notariusz, ile za metr kwadratowy, za ile i gdzie szukać konsultacji na izraelskim rynku nieruchomości. Israel consulting. Wyraź opinie, weź udział na forum nieruchomości zagraniczne - Izrael. Forum Izrael nieruchomości w miastach: Hajfa, Eljat, Jerozolima, Tel Awiw, Aszdot, Beer Szewa, Netanja, Holon, Bene Berak, Petach Tokwa i Riszon le Cijjon. Zapraszamy.

1

1

7 cze 2015, o 12:12

Baryla Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Japonia

Forum nieruchomości w Japonii. Planujesz wycieczkę do Japonii? A może masz już kontrakt, oraz podpisaną umowę z japońską firmą i jedziesz do pracy do Japonii? W takim razie będzie Ci potrzebny nie tylko hotel, ale wynajęcie mieszkania, zmierzenie się z językiem i japońską perfekcyjnością i zamiłowaniem do dokładności i szczegółów. A może planujesz wyjazd do Japonii jako hostessa do nocnego klubu? Mnóstwo Polek pracuje w Japonii w charakterze dziewczyn do towarzystwa, także inne nacje dziewcząt z Europy Wschodniej pracuje w Japonii w charakterze ... może nie prostytutek, ale dziewcząt lekkich obyczajów oględnie mówiąc. W tym dziale nieruchomości w Azji zamieszczamy posty o wynajmie nieruchomości w Japonii. Jak szukać na miejscu mieszkania w Tokio lub Osace. Jakie są ceny nieruchomości w Japonii? Angielskojęzyczne i polskie portale poświęcone Japonii. Ile kosztuje życie codzienne w Japonii i ile można zarobić w Japonii. Japoński rynek nieruchomości oczami Polaka. Polonia w Japonii i polskie środowiska polonijne w Japonii. A także dyskusja i opinie na temat wakacyjnych apartamentów na wynajem w Japonii. Ceny i standard noclegów w Japonii. Gdzie szukać consultingu i doradztwa w Japonii. Polskie firmy w Japonii i wakacje w Japonii. Ogłoszenia związane z Japonią, oraz agencje nieruchomości zajmujące się sprzedażą domów i mieszkań w Japonii. Trzęsienia ziemi w Japonii i sposoby ich zapobiegania, struktura domów i budynków. Ubezpieczenia domów, system pomocy na wypadek trzęsienia ziemi. Byłeś w Japonii? Znasz ten kraj? Napisz jak wygląda życie codzienne i Twoje doświadczenia w wynajmie lub inwestycjach w Japonii. Ile kosztuje notariusz, a ile prawnik w Japonii? Dyskusja o Japonii. Zapraszamy: sprawdź posty z największych miast kraju: Tokio, Kobe, Osaka, Fukuoka, Kawasaki, Sendai, Hiroszima, Saitama, Kioto, Sapporo, Nagoja i Jokohama.

2

2

11 mar 2023, o 19:38

sogdanek Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Jemen

Forum nieruchomości w Jemenie. Stolicą kraju jest Sana, a największe miasta tego arabskiego kraju położonego na Półwyspie Arabskim są: Badżil, Sada, Amran, Zamar, Al-Mukalla, Ibb, Al-Hudajda, Ta'izz, oraz miasto Aden. Jemen z populacją ponad 28 mln ludności to jeden z najbiedniejszych krajów na Środkowym Wschodzie. Do roku 1990 istniały dwa kraje: Jemen Północny i Jemen południowy. Północna część kraju jest bogatsza i to w dalszym ciągu powoduje napięcie w kraju. Także ekstremiści islamscy w Jemenie dają się od czasu do czasu we znaki, co skutecznie zniechęca inwestorów do wydawania pieniędzy w tym kraju. W 2002 roku zreformowano prawo i między innymi ustawę mówiącą, iż obcokrajowcy mogą nabywać nieruchomości w Jemenie i być 100% właścicielami, bez dodatkowych pozwoleń od wszelakich instytucji państwowych. Jednak to prawo jest przeciwieństwem innej ustawy, która limituje własność nieruchomości w przypadku obcokrajowca do 49%. Brak infrastruktury, instytucji egzekwujących prawo, oraz poruszanie się w labiryncie jemeńskiego systemu, skutecznie zniechęca do inwestycji w tym kraju. Tutaj znajdziesz także wypowiedzi Polaków mieszkających w Jemenie, oraz podróżników którym udało się być w Jemenie na wyprawie do Azji. Sprawdź jakie ceny są w Jemenie, jak wygląda transport, noclegi, zakwaterowanie w hotelach i podróżowanie po Jemenie. Dominującą religią w Jemenie jest Islam, walutą jest rial jemeński, a językiem urzędowym jest arabski.

1

1

12 maja 2022, o 23:34

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Jordania

Forum nieruchomości w Jordanii. Opinie o zakupie domu, mieszkania lub nieruchomości komercyjnych na Środkowym Wschodzie w Jordanii. Informacje o nieruchomościach w Jordanii. Ryzyko inwestowania i okazje do inwestycji w tym kraju. Kolejny kraj na liście niszowych inwestycji w tej części świata. Główne osoby zainteresowane wakacjami w Jordanii poszukują opinii o tym kraju i informacji o zabytkach. Nie wiadomo nam o Polakach posiadających nieruchomości w Jordanii, lecz na pewno tacy są i takich chcielibyśmy przywitać na forum "Dom bez Granic" inwestycje w nieruchomości na świecie.
Znajdź w tym dziale forum konkretne informacje czy warto inwestować i kupować nieruchomości w Jordanii? Jakie są tam ceny, domów, mieszkań i gruntów. Czy obcokrajowiec może bez przeszkód kupować nieruchomości w Jordanii? Jak wygląda system sprzedaży nieruchomości, jakie są podatki, opłaty i koszty utrzymania domu lub apartamentu w Jordanii. Aspekty życia codziennego, oraz zarobków w Jordanii. Obcokrajowiec w świecie i religii kultury arabskiej. Praktyczne informacje z Jordanii. Polonia w Jordanii i polskie środowiska w tym kraju. Doradztwo inwestycyjne i consulting Jordania. Czy można wynająć i ile kosztuje wynajem mieszkania w Jordanii? Prawnicy i notariusze, oraz agencje nieruchomości w Jordanii. System sądownictwa, bezpieczeństwo i egzekwowanie prawa i praw człowieka w Jordanii. Polskie forum dyskusyjne o Jordanii, oraz praktyczna wiedza o kraju. Sprawdź wypowiedzi związane z poszczególnymi miastami Jordanii: Amman, Akaba, Churajbat as-Suk, Chalda wa Tila al-Ali, Wadi as-Sir, Al-Kuwajsima, Ar-Rusajfa, Irbid oraz Az-Zarka.

1

1

28 mar 2018, o 10:42

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Kambodża

Forum nieruchomości w Kambodży. Niezwykle popularny kraj w Azji południowo wschodniej wśród ekspatów, ale także wśród osób podróżujących po tym regionie. Kiedyś państwo nazywało się Kampuczą. Angkor Wat i inne zabytki tego kraju od lat tworzą magię tego regionu i przyciągają turystów. Walutą Kambodży jest riel kambodżański. Zmieniło się prawo w Kambodży co do nabywania nieruchomości przez obcokrajowców. Z ponad 13 milionową liczbą ludności Kambodża jest interesującym miejscem na dom wakacyjny w tropikach Azji lub na inwestycję w dom lub mieszkanie pod wynajem. Największe miasta Kambodży to: Phnom Penh - stolica kraju, Sisophon, Ta Khmau, Preah Seihanu, Poiphet, Battambang, oraz miasto Siem Reap. Kambodża graniczy z Tajlandią, Laosem i Wietnamem. Ostatnie lata to gwałtowny ekonomiczny wzrost Kambodży, co za tym idzie podrożały również nieruchomości w tym kraju. Po modyfikacji prawa w 2010 roku obcokrajowcy mogą kupować apartamenty i condominia w Kambodży, jednak nie ziemię (działki budowlane). Co za tym idzie, parterów w budynkach, jak czytamy w opracowaniach Global Property Guide. Posiadanie ziemi przez obcokrajowca jest wbrew konstytucji Kambodży i budzi wiele kontrowersji. Jednakże cudzoziemcy mogą być właścicielami ziemi poprzez nabycie nieruchomości przez założoną w Kambodży firmę. Nieruchomości w Kambodży dla obcokrajowców to bardzo atrakcyjna forma inwestycji w tym kraju i z roku na rok coraz więcej obcokrajowców przeprowadza się do tego kraju na stałe. Podobnie jak do Tajlandii. Mieszkasz w Kambodży? Zamierzasz się tam przeprowadzić? Szukasz nieruchomości lub chcesz pomóc innym Polakom w osiedleniu się w Kambodży, napisz na naszym forum o swoim życiu w tym kraju. Prowadzisz bloga o Kambodży i podróżach po Azji południowo wschodniej? Napisz nam o tym. Ile potrzeba pieniędzy aby się utrzymać w Kambodży przez miesiąc, jakie są ceny żywności, artykułów pierwszej potrzeby i ile kosztuje wynajęcie mieszkania w Kambodży. Podatki, założenie firmy i inne aspekty prowadzenia działalności i biznesu w Kambodży. Posty i opinie od Polaków mieszkających w Kambodży na stałe i od osób podróżujących po tym kraju. Jedzenie i życie codzienne w Kambodży. Jakie jest ryzyko inwestowania w tym kraju? Doradztwo, konsulting w inwestycjach. Jak prezentuje się sprawa wynajmu wakacyjnego i zakwaterowania w hotelach w Kambodży. Proces nabywania nieruchomości w Kambodży przez cudzoziemca.

2

2

18 mar 2018, o 14:28

Maccumba Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Katar

Forum nieruchomości w Katarze. Polskie forum dyskusyjne i wymiany doświadczeń - dział forum Katar. Tutaj zamieszczamy informacje i posty związane z tym krajem. Oferty wakacyjnych apartamentów w Katarze, oraz informacje od osób które odwiedziły ten arabski kraj w swoich podróżach po świecie i poszukiwaniu najlepszych miejsc na świecie do inwestycji w nieruchomości zagraniczne i najlepszej lokaty kapitału. Czy można uzyskać niezależność i wolność finansową poprzez inwestycje w nieruchomości w Katarze? Czy warto inwestować w tym kraju? Polacy w Katarze i polskie placówki w Katarze. Polonia i środowiska polonijne w tym kraju. Biura i agencje nieruchomości i prawo obowiązujące obcokrajowców w Katarze. Za i przeciw - dyskusja na temat czy warto kupować w Katarze. Podatki w katarze i firma w Katarze. Jak wygląda życie i praca w Katarze? Ile się zarabia i ile kosztuje średnio metr kwadratowy nieruchomości w Katarze. Polskie doradztwo i consulting w inwestycjach, oraz nieruchomościach w Katarze. Masz firmę lub biznes związany z Katarem? Zaprezentuj tutaj swoje serwisy i usługi dla Polaków w Katarze. Forum nieruchomości za granicą - Katar. Polskie forum nieruchomości na świecie i szukania okazji do korzystnych inwestycji w świecie nieruchomości. Sprawdź posty z poszczególnych miast w Katarze: Ad-Dauha, Musajid, Asz-Szahanijja, Umm Salal Muhammad, Al-Wakra, Al-Chaur, Az-Zachira, Ar-Rajjan Industrial Area, oraz Ar-Rajjan.

1

1

30 sty 2018, o 15:07

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Kazachstan

Forum nieruchomości w Kazachstanie. Ponad 15 milionowy kraj położony w Azji Środkowej nie specjalnie kojarzy się nam Polakom z nieruchomościami, ale mnóstwo starej polskiej emigracji ciągle mieszka i żyje w Kazachstanie. Także już sporo Kazachów polskiego pochodzenia wyemigrowało/przeprowadziło się do Polski. Od 2003 roku obcokrajowcy mogą kupować nieruchomości w Kazachstanie, także kupować ziemię w tym kraju. Kazachstan leży pomiędzy Rosją, Chinami, Kirgistanem, Uzbekistanem, Turkmenistanem i Morzem Kaspijskim.
Silne związki Polski z Kazachstanem przede wszystkim związane są z Polakami zesłanymi na Sybir jeszcze za czasów Stalina.
W tym dziale forum "Dom bez Granic" chcielibyśmy zgromadzić opinie i wątki o Kazachstanie od Polaków związanych z tym krajem zarówno kulturowo jak i ekonomicznie. Informacje ile kosztuje metr kwadratowy mieszkania w Kazachstanie? Jak wygląda tamtejszy rynek nieruchomości? Czy rynek sprzedaży i kupna domów i mieszkań jest kontrolowany przez państwo? Jak funkcjonują agencje nieruchomości w Kazachstanie? Czy obcokrajowiec ma szansę i czy jest sens inwestować w Kazachstanie? Przestrzeganie prawa i polskie środowiska emigracyjne w Kazachstanie. Doradztwo dla Polaków, oraz konsulting wyjeżdżających do Kazachstanu. Prawnicy i notariusze w Kazachstanie. Opinie o noclegach, wynajmowanych domach, apartamentach i hotelach w Kazachstanie. Jak wynająć mieszkanie w Kazachstanie. Ile się zarabia w Kazachstanie. Jakie istnieje ryzyko inwestowania w Kazachstanie. Ogłoszenia, informacje i opinie o Kazachstanie po polsku. Największe miasta tego kraju to: Astana stolica Kazachstanu, Kustanaj, Orał, Semej, Oskemen, Pawłodar, Taraz, Aktobe, Karaganda, Szymkent i Ałmata.

1

1

24 lip 2016, o 07:57

_admin_ Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Kirgistan

Forum nieruchomości w Kirgistanie Property in Kyrgyz Republic. Ponad 5 mln kraj w Azji, graniczący z Kazachstanem, Chinami, Tadżykistanem i Uzbekistanem. Kraj znany ze swojego piękna przyrody i krajobrazów. Kirgistan często nazywany jest Szwajcarią Azji Centralnej. Republika Kirgiska to oficjalna nazwa kraju. Walutą Kirgistanu jest som. Kraj uzyskał niepodległość od ZSRR w 1991 roku. Stolicą Kirgistanu jest Biszkek, a największe miasta to: Tałas, Naryn, Karabałta, Bałykczy, Ozgon, Tokmok, Karakoł, Dżalalabad i miasto Osz. W roku 2014 Rosja, Białoruś, Kazachstan, Armenia i Kirgistan utworzyły Euroazjatycką Unię Gospodarczą. Z dostępnych mi źródeł wynika, iż obcokrajowcy nie mogą kupować nieruchomości w Kirgistanie i niewiele informacji udało mi się uzyskać na temat rynku nieruchomości w Kirgistanie. Jeżeli byłeś lub mieszkasz w tym kraju i znasz tamtejsze realia chętnie poczytamy informacje i Twoje doświadczenia z życia i podróży po Kirgistanie. Podziel się z nami swoją wiedzą jak wygląda życie codzienne w Kirgistanie, jakie są ceny podstawowych artykułów. Ile trzeba mieć gotówki ze sobą, aby się utrzymać przez miesiąc podróży po Kirgistanie. Jakie są hotele i czy jest szansa na wynajem mieszkania, domu lub apartamentu wakacyjnego w Kirgistanie. Podatki w tym kraju i realne szanse na biznes w Kirgistanie. Czy warto inwestować w Kirgistanie? W końcu Polacy i Polonia w Kirgistanie. Doradztwo, konsulting i ogłoszenia związane z Kirgistanem. Polskie forum dyskusyjne "Dom bez Granic" - Kirgistan w Azji.

0

0

Brak postów

Brak nieprzeczytanych postów Korea Południowa

Forum nieruchomości w Korei Południowej. To bogate państwo w Azji, ojczyzna Samsunga i Hundaya od lat było destynacją głównie dla osób szukających dobrze płatnej pracy za granicą w bogatej części Azji. Ale także i do Korei Południowej docierają inwestorzy w nieruchomości zagraniczne i osoby z gotówką mające pomysł na biznes i zainwestowanie w nieruchomości na świecie. Jeżeli mieszkasz na stałe w Korea Południowej, weź udział w naszej dyskusji, napisz na forum swoje opinie i spostrzeżenia o tej orientalnej kulturze i jak czuje się obcokrajowiec w Południowej Korea. Ile kosztują nieruchomości w Południowej Koreii. Ile kosztuje wynajęcie mieszkania w Seulu, a ile w Pusan. Gdzie szukać apartamentów na wynajem w Korei, czy to na wakacje czy też na dłuższy pobyt dla osób pracujących na stałe w Korei. Życie codzienne w Korei. Ile kosztują artykuły codziennego użytku w Korei? Polskie forum dyskusyjne o Korei. Polonia w Korei. Doradztwo i konsulting w nieruchomościach i biznesie w Korei. Ile kosztuje prawnik, notariusz, a ile pobiera agencja prowizji za mieszkanie w Korei. Czy można uzyskać wolność finansową poprzez inwestowanie w Korei. Polskie forum z miast Korei: Gwangju, Ulsan, Suwon, Pusan, Incheon, Daegu, Daejeon, Gwangju, Changwon, Seongnam i Seul.

1

1

29 sie 2016, o 18:25

Natalia88 Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Korea Północna

Forum nieruchomości w Korei Północnej. Dziś Korea Północna kojarzy nam się bardziej z napięciem politycznym pomiędzy Koreą Południową i Północną, oraz linią demarkacyjną pomiędzy tymi dwoma krajami, niż z inwestycjami w tym komunistycznym kraju - ostatnim prawdziwym bastionem komunizmu z krwi i kości. Niewiele nam wiadomo o nieruchomościach w tym kraju, nawet angielskojęzyczne źródła są niezwykle skąpe na temat nieruchomości w Korei Północnej - z przyczyn wszystkim wiadomych. Nie udało nam się znaleźć cen nieruchomości w Korei Północnej ani informacji o obowiązującym systemie własności nieruchomości w tym kraju. Koreańska Republika Ludowo Demokratyczna leży na Półwyspie Koreańskim w jego północnej części. To teren półwyspu, po II wojnie światowej okupowany przez radziecką Armię Czerwoną. Wedle konstytucji Korea Północna jest republiką socjalistyczną. To kraj z ponad 24 mln ludności, a walutą w Korei Północnej jest Won północnokoreański. Największe miasta Korei Północnej to: Pjongjang - stolica Korei Północnej, Sariwon, Kaesong, Kaechon, Tanchon, Sinuiju, Wonsan, Nampo, Chongjin oraz Hamhung. W tym dziele forum "Dom bez Granic" znajdziesz wszystko co związane z Koreą Północną. Udało Ci się odwiedzić ten kraj? Chcesz się podzielić informacjami i wiedzą o Korei Północnej? Weź udział w naszym forum czytanym przez tysiące w kraju i za granicą.

1

1

18 mar 2018, o 14:31

Maccumba Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Kuwejt

Forum nieruchomości w Kuwejcie. Jeżeli wybierasz się do pracy w Kuwejcie lub poszukujesz inwestycji na Bliskim Wschodzie i na azjatyckim rynku nieruchomości, to w dziale o Kuwejcie znajdziesz posty, opinie i doświadczenia opisane przez osoby z Polski które mają doświadczenia z Kuwejtu. Sami niewiele wiemy o kuwejckim rynku nieruchomości. Czy obcokrajowiec może kupować ziemię i nieruchomości w Kuwejcie. Czy są obostrzenia nie tylko kulturowe ale i prawne co do inwestycji w tym kraju. Obcokrajowiec w Kuwejcie. Praca w Kuwejcie i wynajem mieszkania w Kuwejcie. Napisz nam o swoich przeżyciach z tego kraju. A może mieszkasz tam na stałe lub masz pracę. Napisz ile kosztuje wynajem mieszkania w Kuwejcie, ile wynoszą podatki w Kuwejcie, ile kosztują podstawowe produkty spożywcze, ile transport a ile rozrywka w Kuwejcie. Jak wyglądają agencje nieruchomości w Kuwejcie. Czy jest obecny np. Remax lub Century 21.
Consulting i doradztwo dla firm i osób indywidualnych na kuwejckim rynku nieruchomości. Ryzyko inwestowania w nieruchomości w Kuwejcie. Jakie są ceny notariusza, prawnika i jak egzekwowane jest praco w świecie muzełmańskim. Polonia w Kuwejcie.
Ośrodki turystyczne i co należy zwiedzić w Kuwejcie. Czy można wynająć apartamenty i domy wakacyjne w Kuwejcie. Forum dyskusyjne "Dom bez Granic" wita w Kuwejcie. Sprawdź posty z miast kraju: Dżalib asz Szujuch, Al-Farwanijja, Dżanub Czitan, Hawalli, As-Salimijja, oraz Dżalib asz Szujuch.

1

1

20 mar 2018, o 09:51

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Laos

Forum nieruchomości w Laosie. Zaraz po Tajlandii i Wietnamie, Laos to bardzo popularny kraj na wyprawę po krajach Azji Południowo Wschodniej. Największe miasta tego kraju to: Vientiane - stolica kraju, San Neua, Louangphrabang, Savannakhet, Pakxe, oraz Wientian. Laos posiada ponad 6 mln. ludności wedle oficjalnych statystyk. W tym kraju w dalszym ciągu obowiązuje, można by rzec, komunistyczny system własności nieruchomości. Ziemia należy do ludzi i jest kontrolowana przez państwo. Obcokrajowcy nie mogą kupować nieruchomości w Laosie i nie może być właścicielem posesji w Laosie. Jednakże cudzoziemcy mogą dzierżawić/wynajmować nieruchomości w Laosie na 30 lat z możliwością przedłużenia na kolejne 30 lat. Laos to jedno z najbiedniejszych państw Azji, ponad 3/4 populacji Laosu żyje za mniej niż 2 USD na dzień. Według Banku Światowego, stopa poziomu życia w Laosie jest jedną z najmniejszych na świecie. W tym dziale forum - nieruchomości bez granic - znajdziesz posty i opinie od osób które podróżowały do Laosu i chcą się wypowiedzieć na temat jak żyje się i pracuje w Laosie. Polonia w Laosie, doradztwo i consulting dla cudzoziemców w Laosie. Jakie istnieje ryzyko inwestowania i zakupu domu w Laosie przez Polaka. Informacje o cenach nieruchomości do kupna i nieruchomości na wynajem w Laosie. Jak funkcjonują agencje nieruchomości w Laosie, które obsługują cudzoziemców zainteresowanych inwestycją w dom wakacyjny w Laosie. Jakie podatki obowiązują w Laosie. Koszt życia w Laosie. Podróż po tym kraju i informacje o zakwaterowaniu w hotelach, domach wakacyjnych i mieszkaniach na wynajem w Laosie. Byłeś w Laosie? Podziel się z nami swoimi informacjami o Laosie. Opisz swoją podróż po Laosie i swoje wrażenia z Azji południowo wschodniej.

1

1

18 mar 2018, o 10:46

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Liban

Forum nieruchomości w Libanie. Property Liban. Ze względu na swoją geopolityczną lokalizację niezwykle ważny kraj w regionie na Bliskim Wschodzie. W tym dziale naszego polskiego forum o nieruchomościach zagranicznych znajdziesz opinie i doświadczenia z podróży do Libanu. Masz blog o podróżach lub blog o nieruchomościach? Napisz o nim na naszym forum. Największe miasta Libanu to: Bejrut stolica kraju, Baalbek, Zagharta, Babda, Zahla, Dżunija, An-Nabatijja, Tyr, Sydon i miasto Trypolis. Blisko 4 mln kraj z walutą - funt libański. Zagraniczne portale nieruchomościowe poświęcają mnóstwo miejsca Libanowi. Ale obecna sytuacja polityczna w regionie nie zachęca wielu inwestorów do kupowania domów i mieszkań w Libanie. W tym dziale forum znajdziesz wątki od osób planujących podróż lub emigrację do Libanu, informacje i ogłoszenia od Polaków mieszkających w Libanie i Polonii w Libanie. Dowiesz się o cenach mieszkań w Libanie i cenach za metr kwadratowy domów w Libanie. Wiedza o zakupie nieruchomości przez cudzoziemców w Libanie, oraz informacje dla osób planujących tylko podróż o charakterze turystycznym na Bliski Wschód i do Bejrutu. Jakie jest ryzyko inwestycji w Libanie przez obcokrajowca? Doradztwo, pomoc konsularna i consulting w inwestycjach w Libanie. Jak wygląda życie codzienne w Libanie i jakie są ceny artykułów spożywczych w Libanie. Podatki, przepisy i prawo nieruchomości w Libanie. Praktyczna wiedza i przeprowadzka do Libanu. Koszty notariusza, prawnika i prowizje agencji nieruchomości w Libanie. Aktualna sytuacje w Libanie i porady dla podróżujących na Bliski Wschód. Ogłoszenia, porady i opinie o Libanie.

0

0

Brak postów

Brak nieprzeczytanych postów Malediwy

Forum nieruchomości na Malediwach. Dział forum "Dom bez Granic" poświęcony Malediwom i nieruchomościom dostępnym do kupna i wynajmu na Malediwach, wyspach szczęśliwych rozrzuconych na Oceanie Indyjskim. Forum dla Polaków mieszkających na Malediwach i pracujących na Malediwach, oraz dla osób zamierzających wyjechać na wakacje na Malediwy. Jak widzisz przeprowadzkę na Malediwy? Czy da się tam mieszkać cały rok? Jaki panuje klimat i ile jest stopni w poszczególnych miesiącach w roku. Polacy na Malediwach. Poinformujcie innych ile kosztują mieszkania na Malediwach. Ile czasu można przebywać legalnie na wyspach, o jaką wizę się ubiegać. Emigracja i przeprowadzka na Malediwy. Jakie nieruchomości są w ofertach agencji i agentów. Czy są restrykcje dla obcokrajowców co do nabywania nieruchomości na Malediwach. Prawo własności na Malediwach.
Forum o miastach Malediów: Male - stolica, Naifaru, Hinnavaru, Ungoofaaru, Thinadhoo, Hithadhoo, Fuvallulah i miasto Villingili.
Napisz post, weź udział w dyskusji, znajdź odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Nieruchomości na świecie - Malediwy. Zapraszamy. Nawet jak tylko wybierasz się na wakacje na Malediwy.

2

2

28 mar 2018, o 11:03

Baryla Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Malezja

Forum nieruchomości w Malezji. Kiedyś mówiono o tym kraju: jeden z tygrysów azjatyckiej gospodarki, dziś ważne miejsce nie tylko na mapie turystycznej Azji południowo wschodniej, ale także miejsce do inwestycji przez zagranicznych inwestorów. W tym dziale znajdziesz informacje na temat cen nieruchomości w Malezji. Dowiesz się jak kupić mieszkanie, działkę czy dom w Malezji, oraz ilu obcokrajowców co roku kupuje nieruchomości w Malezji. Domy na wakacje lub dom na emeryturę w tropikalnej Malezji. Czy inwestując w malezyjski rynek nieruchomości można uzyskać wolność finansową poprzez inwestowanie w nieruchomości na świecie? Polacy w Malezji i polskie środowiska polonijne w tym kraju. Mieszkasz w Malezji? Wynajmujesz lub jesteś właścicielem nieruchomości w tym kraju? Podziel się z czytelnikami forum "Dom bez Granic" jakie są ceny domów i mieszkań w Malezji? Ile kosztuje wynajem mieszkania i czy obcokrajowiec bez przeszkód może kupić nieruchomość w Malezji. Jaka jest stawka podatkowa w Malezji? Ile kosztuje obsługa prawna, a ile notarialna. Gdzie szukać doradztwa i consultingu w Malezji. Ile zarabia się w Malezji i jakie jest ryzyko inwestowania przez obcokrajowca. Wszystkie aspekty związane z kupowaniem i inwestowaniem w nieruchomości w Malezji. Poczytaj posty i opinie z największych miast tego kraju: Kuala Lumpur, Malakka, Johor Bahru, Selayang Baru, Petaling Jaya, Ipoh, George Town, Subang Jaya, Klang, i Kajang.

1

1

23 lis 2017, o 17:55

_admin_ Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Mjanma

Forum nieruchomości w Mjanma. Opinie i ryzyko inwestowania w kraju o dawnej nazwie Birma. Forum dyskusyjne i wymiana doświadczeń z podróży, oraz inwestowaniu w nieruchomości zagraniczne w Mjanma. Stolicą Mjanma jest Naypyidaw, a największe miasto to Rangun, liczący blisko 2,5 mln. mieszkańców! Inne duże miasta w tym kraju to: Myeik, Miktila, Munywa, Sittwe, Taungggyi, Basejn, Pegu, Mulmejn, oraz miasto Mandalaj. Państwo graniczy z Laosem, popularną Tajlandią, Chinami i Indiami. Kraj liczy blisko 52 mln. ludności, a inne źródła podają 65 mln. mieszkańców? Walutą Mjanma jest kiat. Nazwa Birma była używana w czasach kolonialnych jako nazwa angielskiej kolonii w Azji południowo wschodniej. Podobnie jak pobliska Tajlandia, Mjanma cieszy się ogromnym zainteresowaniem inwestorów w zagraniczne nieruchomości, oraz osób poszukujących domów i apartamentów wakacyjnych w Azji południowo wschodniej. Mnóstwo cudzoziemców kupuje tutaj nieruchomości na emeryturę. Spowodowało to wzrost cen nieruchomości w Mjanma jak czytamy w Global Property Guide. Ogromne zainteresowanie nieruchomościami w Mjanmarze, pociągnęło to za sobą wzrost cen nieruchomości w Mjanma. Rząd kraju wprowadził reformy mające za zadanie wzbudzić zainteresowanie inwestycjami w nieruchomości przez obcokrajowców. Aczkolwiek mimo tego obcokrajowiec nie może stać się właścicielem nieruchomości w Birmie. Są restrykcje co do nabywania nieruchomości, podobnie jak kiedyś w Tajlandii, ale obcokrajowiec może uzyskać "long term lease" na nieruchomości, lub kupić nieruchomości z obywatelem Mjanma.
De facto w ten sposób jest nabywana większość mieszkań i domów w Mjana przez cudzoziemców. Jeżeli podróżowałeś do tego kraju, masz doświadczenia z inwestycjami w tym kraju, weź udział w naszym forum "Dom bez Granic", podziel się wiedzą i doświadczeniami z Mjamar. Ryzyko inwestowania i informacje o cenach w Mjanma. Doradztwo i konsulting w nieruchomościach w Azji południowo wschodniej. Polacy w Mjanma i Polonia mieszkająca w tym kraju. Prowadzisz blog turystyczny o Mjanma? Zaprezentuj swój post i zamieść informacje o swoich podróżach po Azji. Ogłoszenia, informacje i porady dla osób planujących podróż do Mjanma.

0

0

Brak postów

Brak nieprzeczytanych postów Mongolia

Forum nieruchomości w Mongolii. Dyskusje na temat podroży do Mongolii i tematy naszego forum związane z nieruchomościami w tym azjatyckim kraju. Tutaj poczytasz lub zamieścisz swoją wypowiedź z następujacych miast tego kraju: Ułan Bator, Ulaangom, Chowd, Olgij, Bajanchangor, Moron, Czojbalsan, Darchan, oraz miasto Erdenet. Jeżeli byłeś w Mongolii podziel się z innymi na forum swoimi doświadczeniami z pobytu w Mongolii. Czy inwestują tam obcokrajowcy? Czy tego typu inwestycja w tym kraju ma sens dla indywidualnego inwestora w nieruchomości. Aspekty polityczne i socjalne, i kulturowe inwestycji w nieruchomości. Polskie forum dyskusyjne, oraz dział nieruchomości w Azji poświęcone zakupowi nieruchomości w Mongolii. Gdzie inwestować w poszczególnych regionach tego ogromnego kraju. Na co uważać i do jakich instytucji się zwrócić. Polacy i Polonia w Mongolii. Consulting, doradztwo i porady związane z inwestycjami w Mongolii. Także informacje o wakacyjnych apartamentach w Mongolii, wyjazdy na wakacje do Mongolii i podróże po tym kraju. Mieszkasz w Mongolii? Z nasz ten kraj od podszewki? Podziel się z nami swoimi informacjami na forum. Zabierz głos w dyskusji o Mongolii. Prawnicy, notariusze i biura nieruchomości w Mongolii? Polskie środowiska polonijne w Mongolii. Ceny nieruchomości w Mongolii. Ile kosztuje zakup mieszkania i domu w tym kraju? Ile się płaci za metr kwadratowy? Jak rozpocząć poszukiwanie nieruchomości w Mongolii?

2

2

28 mar 2018, o 10:59

Baryla Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Nepal

Forum nieruchomości w Nepalu. Jak żyje się i mieszka w Nepalu. Wypowiedzi i opinie o kraju od osób które podróżują do Nepalu w Himalaje i inne regiony tego kraju. Gdzie zatrzymać się lub wynająć mieszkanie na dłużej w Katmandu? Byłeś w Nepalu? Mieszkasz w Nepalu? Podziel się z nami informacjami i opiniami czy jest możliwość zakupu nieruchomości w Nepalu i na przeprowadzkę do tego kraju. Sporo ekspatów z krajów zachodniej Europy i Ameryki mieszka w Nepalu, ale z czym trzeba się liczyć marząc o zamieszkaniu w Nepalu.
Jak prezentuje się zakup nieruchomości w Nepalu przez obcokrajowca. Ile kosztują domy i mieszkania w Nepalu. Gdzie znaleźć najlepsze wakacyjne apartamenty? Gdzie są Polacy w Nepalu i czym się zajmują. Jak wygląda życie i praca w Nepalu? Jedziesz na wakacje do Nepalu? Napisz nam o tym.
Forum nieruchomości zagranicznych i życiu w Nepalu z następujących miast: Katmandu, Butwal, Dharan, Dhangadhi, Mehendranagar, Birgandz, Bharatpur, Biratnagar, Lalitpu i Pakhora. Szukasz informacji przed wyprawą do Nepalu? Tutaj je znajdziesz. Zapraszamy do dyskusji i wymiany opinii o Nepalu.

2

2

12 lut 2018, o 14:43

Natalia88 Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Oman

Forum nieruchomości w Omanie. Obowiązującą walutą w tym kraju jest rial omański. Największe miasta Omanu to: Maskat stolica Omanu, Ar Rustak, Al Chabura, Nizwa, Sur, Al Burajmi, Suhar, Salala, Matrah, Bawszar, oraz miasto As Sib. Nieruchomości w Omanie od lat cieszą się niezwykłą renomą wśród inwestorów w nieruchomości na świecie. Od lat inwestują tutaj swoje pieniądze zamożni obywatele różnych krajów, wśród nich Europejczycy i Polacy. Świadczy o tym obecność największych i najbardziej prestiżowych agencji nieruchomości zajmujących się handlem domami i apartamentami luksusowymi na świecie. Wśród nich są: Engel and Volkers, Savills, oraz Hamptons. Podobnie jak Dubaj, mnóstwo obcokrajowców odwiedza ten kraj w poszukiwaniu dobrych i lukratywnych inwestycji kapitałowych na Półwyspie Arabskim. Na przestrzeni ostatnich lat powstało mnóstwo kompleksów o charakterze luksusowym z przeznaczeniem dla inwestorów z zagranicy, wśród nich, tak sławne ośrodki jak: Muscat Hills Gold and Contry Club, Saraya Bandar Jissah, The Wave i inne. Także polscy inwestorzy w nieruchomości docierają do Omanu. Także niemieckie firmy i agencje nieruchomości sprzedają domy i mieszkania w Omanie dla Polaków. W tym dziale forum "Dom bez Granic" znajdziesz posty od Polaków mieszkających w Omanie i od właścicieli domów i mieszkań w Omanie. Znajdziesz tu informacje o systemie podatkowym w Omanie i systemie nabywania nieruchomości w tej części Półwyspu Arabskiego. Poznasz całkowite koszty zakupu domu w Omanie. Czy są jakiekolwiek obostrzenia co do obcokrajowców w Omanie. Jakie podatki obowiązują od wynajmu nieruchomości. Jakie są ceny w Omanie żywności i podstawowych artykułów. Jak czuje się Polak wśród arabskiej kultury w Omanie. Ryzyko inwestowania w Omanie i doradztwo i konsulting w nieruchomościach w Omanie. Jak wynająć mieszkanie w Omanie i ceny za wynajem. Ogłoszenia od Polonii i od Polaków pracujących w Omanie. Czy można dostać kredyt hipoteczny w Omanie. Prawnik, notariusz i wszystkie aspekty prawne związane z nabywaniem posesji w Omanie.

0

0

Brak postów

Brak nieprzeczytanych postów Pakistan

Forum nieruchomości w Pakistanie. Ogromny i ważny kraj w Azji ze stolicą w Islamabadzie. Rynek nieruchomości w Pakistanie jest bardzo aktywny, zarówno angielskie portale nieruchomościowe typu Rightmove czy Global Propert Guide poświęcają mnóstwo miejsca inwestycjom i pakistańskiemu rynkowi nieruchomości. Także zagraniczne inwestycje w domy, mieszkania i ziemię w Pakistanie pochodzi głównie od obywateli Zjednoczonego Królestwa (UK) pochodzących z Pakistanu. Silnie związki Wielkiej Brytanii i Pakistanu widoczne są na każdym kroku. Największe miasta tego kraju to: Karaczi, Kweta, Peszawar, Gudżranwala, Hajdarabad, Multan, Rawalpindi, Fajsalabad, oraz Lahaur i stolica Islamabad. Wkrótce w tym dziale forum dyskusyjnego i wymainy opinii "Dom bez Granic" mamy nadzieję znaleźć mnóstwo informacji o pakistańskim rynku nieruchomości, cenach domów, mieszkań i działek budowlanych w Pakistanie, oraz posty i wypowiedzi Polaków którzy podróżowali do Pakistanu. Ceny za metr kwadratowy w poszczególnych regionach kraju, jak również informacje o apartamentach wakacyjnych w Pakistanie i miejsca które należy odwiedzić podczas wycieczki do tego kraju w Azji. Jakie jest ryzyko inwestowania w nieruchomości w Pakistanie? Obcokrajowiec w Pakistanie, Polacy w Pakistanie. Czy zdecydowałbyś się na zakup nieruchomości w tym kraju? Polacy w Pakistanie i wszystko co związane z życiem codziennym w Pakistanie. Ceny artykułów spożywczych i zarobki w Pakistanie. Sprawdź posty od biur nieruchomości w Pakistanie. Doradztwo i konsulting związany z inwestycjami w Pakistanie, a także Pakistańczycy w Polsce. Ogłoszenia, opinie i wypowiedzi związane z Pakistanem. Zapraszamy do dyskusji i wymiany opinii.

1

1

27 lut 2020, o 11:35

sogdanek Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Singapur

Forum nieruchomości w Singapurze. Polskie forum o mieszkaniach i domach w Singapurze. Południowy kraniec Półwyspu Malajskiego i jedno z najbogatszych państw w Azji południowo wschodniej. Tutaj znajdziesz informacje jak wynająć mieszkanie w Singapurze i jak zainwestować w dom lub działkę w Singapurze. Niewiele nam wiadomo o Polakach posiadających nieruchomości lub zainteresowanych singapurskim rynkiem nieruchomości. Więc jeżeli mieszkasz na stałe w Singapurze lub prowadzisz handel z tym krajem i masz ochotę podzielić się z czytelnikami forum "Dom bez Granic" nieruchomości na świecie - to zapraszamy do wymiany opinii i dyskusji o tej dawnej brytyjskiej kolonii.
Ceny nieruchomości w Singapurze, obsługa prawna i notarialna w Singapurze, środowiska polonijne w Singapurze. Jak uzyskać wolność finansową poprzez inwestowanie w nieruchomości w Azji? Czy się opłaca? Sprawdź także wakacyjne apartamenty w Singapurze i opinie o nich. Gdzie się zatrzymać na wycieczce do Singapuru. Consulting i doradztwo w Singapurze. Jak wygląda zakup nieruchomości w Singapurze, ile kosztuje wynajem mieszkania w Singapurze? Ile metr kwadratowy mieszkania? Ile się zarabia i jak się pracuje? Prawa obcokrajowca do nieruchomości i do ziemi w Singapurze. Czy tylko dzierżawa czy jest się prawowitym właścicielem gruntu i nieruchomości. Banki w Singapurze udzielające kredytów hipotecznych na nieruchomości w Singapurze.

1

1

18 mar 2018, o 10:39

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Sri Lanka

Forum nieruchomości na Sri Lanka. Wyspa dawniej zwana Cejlonem i silne związki z Brytyjską Koroną, oraz kraj należący do brytyjskich krajów Commonwealth czyli Wspólnoty Brytyjskiej. Nam głównie Sri Lanka kojarzy się z herbatą i słoniami, ale to także doskonałe miejsce do spróbowania swoich sił jako inwestor w zagraniczne nieruchomości na kontynencie azjatyckim. Tutaj znajdziesz opinie o tym kraju, opisane doświadczenia Polaków, którzy byli na Sri Lance i doświadczenia osób które miały styczność z nieruchomościami na Sri Lance. Jakie są ceny mieszkań i domów na wyspie? Jak funkcjonuje tamtejszy rynek nieruchomości? Jak działają agencje nieruchomości na Sri Lance? Czy są ograniczenia dla cudzoziemców odnośnie nabywania ziemi, działek budowlanych, kupowania domów i mieszkań na wyspie. Jak otworzyć konto w banku na Sri Lance i konkluzje czy w ogóle warto brać tamtejszy rynek nieruchomości jako opcję na posiadanie mieszkania lub domu wakacyjnego w Azji. Polacy na Sri Lance i polskie środowiska emigracyjne w tej części Azji. Wizy, pobyt i ceny podstawowych artykułów konsumpcyjnych na Sri Lance. Gdzie i jak wynająć mieszkanie lub apartament wakacyjny na Sri Lance? Czy warto tam jechać na wakacje i zwiedzanie? Jakie jest ryzyko inwestycji na tej wyspie? Turystyka a stopa zwrotu z mieszkania lub domu wakacyjnego na Sri Lance. Oferty time share i zakup ziemi. Podatki, opłaty, notariusz, prawnik na Sri Lance. Doradztwo i consulting w nieruchomościach w Azji. Sprawdź posty z największych miast na Sri Lance: Colombo, Galle, Vavuniya, Kalmunai, Kandy, Negombo, Sri Jayawardenapura Kotte, Moratuawa, Dehiwala Mount Lavinia, oraz Jaffna.

1

1

24 paź 2019, o 11:46

nowyinwestor Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Syria

Forum nieruchomości w Syrii. Dziś kraj kojarzący się bardziej z uchodźcami szturmującymi granice Unii Europejskiej i ludzką tragedią, oraz strachem obywateli Unii Europejskiej przez arabskimi uchodźcami - niż z inwestycjami i nieruchomościami w tym kraju. Tutaj można dyskutować o Syrii i inwestycji w tym kraju na Bliskim Wschodzie. W tym dziale naszego forum znajdziesz posty od Polaków którzy odwiedzili Syrię w swoich wyprawach po świecie lub informacje od inwestorów którzy mieli styczność z syryjskim rynkiem nieruchomości przed wojną w Syrii. Największe miasta tego kraju to: Damaszek - stolica Syrii, Aleppo, Hims, Al-Kamiszli, Al-Hasaka, Dajr az-Zaur, Ar-Rakka, Hama, Latakia, oraz miasto Jablah. Syria liczy ponad 22 mln ludności z czego dziś kilka milionów to uchodźcy syryjscy rozsiani po innych krajach regionu, mieszkający w obozach dla uchodzców w Turcji, Libanie, Jemenie i Egipcie. Jednostką monetarną i walutą tego kraju jest funt syryjski, a niepodległość od Francji Syria uzyskała w roku 1946. Syria graniczy z Jordanią, Libanem, Irakiem, oraz Turcją.

0

0

Brak postów

Brak nieprzeczytanych postów Tadżykistan

Forum nieruchomości w Tadżykistanie. To najbiedniejszy i najmniej stabilny kraj w Azji Centralnej. Kilkanaście lat wojny domowej, zakończonej w 1997 roku pozostawiło 1/10 populacji Tadżykistanu w ruinie. Kraj rozwija się dość gwałtownie dziś, a to dzięki między innymi eksportowi bawełny, której produkcją Tadżykistan jest potentatem w regionie. Tadżykistan posiada granicę z Afganistanem. Jak czytamy w Global Property Guide inwestycja w tym kraju to ogromne ryzyko, kraj jest notorycznie oskarżany o tolerowanie ekstremistów religijnych i tworzenie na terytorium Tadżykistanu obozów dla terrorystów. Mimo tego Tadżykistan oficjalnie pozostaje sojusznikiem Stanów Zjednoczonych w tym regionie. W Tadżykistanie nie ma prywatnej własności ziemi, można tylko dzierżawić. Większość miejsc na wynajem jest okupowanych przez dziennikarzy zagranicznych, głównie relacjonujących ważne wydarzenia w Afganistanie. Bezpieczeństwo to ogromny problem w kraju. Tadżykistan graniczy także z: Kirgistanem, Chinami, oraz Uzbekistanem. Kraj liczy blisko 8 mln ludności, niepodległość od ZSRR Tadżykistan uzyskał w 1991 roku. Walutą Tadżykistanu jest somoni. Największe miasta tego kraju to: Duszanbe stolica kraju, Wahdat, Isfara, Pandżakent, Konibodom, Tursunzoda, Istarawszan, Kurgonteppa, Kulab i miasto Chodżent. Byłeś w Tadżykistanie? Pasjonują Cie podróże po Azji? Napisz na forum jak żyją tam ludzie, jakie są ceny, jakie są hotele i noclegi w tym kraju. Ryzyko podróżowania i transportu w Tadżykistanie. Polacy mieszkający w Tadżykistanie i podróże z plecakiem po tej części Azji. Polskie forum dyskusyjne o Tadżykistanie. Towarzysze do podrózy po Azji. Zamieść, ogłoszenie, zapytanie lub opinię o podroży do Azji.

0

0

Brak postów

Brak nieprzeczytanych postów Tajlandia

Forum nieruchomości w Tajlandii. Jeden z najpopularniejszych krajów w Azji południowo wschodniej, nie tylko na wycieczkę lub wakacje w tropikach, ale także na inwestycję w nieruchomości na świecie. Od wielu lat w Tajlandii mieszkają tzw. expaci z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwecji czy Norwegii. Także Polacy coraz częściej zaglądają na tajlandzki rynek nieruchomości i biorą pod uwagę zakup domu w Tajlandii na wypoczynek lub na emeryturę. Mieszkasz już w Tajlandii? Wypowiedz się na naszym forum jak żyje się w Tajlandii na co dzień obcokrajowcowi?
Polonia w Tajlandii. Jak wynająć apartament w Tajlandii. Ile kosztuje? Opinie i wypowiedzi Polaków mieszkających w Tajlandii. Na terenie Tajlandii działa kilka firm gdzie pracują Polacy, wyspecjalizowani w sprzedaży nieruchomości dla obcokrajowców.
Podziel się z czytelnikami forum wiedzą na temat zakupu domu w Tajlandii. Czy w dalszym ciągu obcokrajowiec nie może być w 100% właścicielem nieruchomości. Jak jest sytuacja w przypadku zakupu condo, a jak w przypadku zakupu ziemi w Tajlandii. Ceny nieruchomości, restrykcje i koszty związane z zakupem. Poradź się doświadczonych na zagranicznym rynku nieruchomości.
Znajdź odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Czy Tajlandia to dobry kraj na wyprowadzkę z Polski? Forum nieruchomości z największych miast Tajlandii: Bangkok, Nonthaburi, nieruchomości w Pattaya, gdzie kupuje mnóstwo obcokrajowców. Także miasta: Mae Sot, Surat Thani, Udon Thani, Chiang Mai, Nakhon Ratchasima, Hat Yai, Krabi, Pak Kret i inne miejscowości i wysepki u wybrzeży Tajlandii.

3

6

19 mar 2018, o 11:34

domwtajlandii Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Turkmenistan

Forum nieruchomości w Turkmenistanie. Sprawdź informacje i dział forum "Dom bez Granic" poświęcony podróżom, doświadczeniom i inwestycjom w Turkmenistanie. Kraj posiada - uwaga! piąte na świecie złoża gazu ziemnego, ale jednocześnie najbardziej skorumpowany i represyjny rząd. Do roku 2006 pod rządami Turkmenbashi Niyazova. Kult jednostki, koncentracja siły i totalitaryzmu, który kontrolował media w Turkmenistanie, zbanował balet narodowy, brody u mężczyzn, długie włosy, oraz odtwarzanie muzyki rozrywkowej na publicznych imprezach. Niewiele nam wiadomo jak wygląda w tej chwili sytuacja w Turkmenistanie i jak prezentuje się podróżowanie po tym kraju. A co tu mówić o inwestowaniu w nieruchomości zagraniczne w Turkmenistanie. Wiemy tylko tyle, iż można wynajmować nieruchomości w Turkmenistanie, natomiast nie ma możliwości zakupu ziemi i nieruchomości przez cudzoziemca w tym kraju. Turkmenistan to była republika ZSRR, wcześniej nazywała się Turkmenia. Leży pomiędzy Morzem Kaspijskim a rzeką Amu-darią. Leży w Azji Środkowej na północ od gór Kopet-Dag. Walutą Turkmenistanu jest manat turkmeński. Większość terytorium kraju pokrywa pustynia Kara-kum. Stolica kraju to Aszhabat, a największe miasta Turkmenistanu to: Abadan, Turkmenbaszy, Tedżen, Serdar, Bayramaly, Balkanabat, Mary, Daszoguz, oraz miasto Turkmenabat. Byłeś w podróży po Turkemnistanie? Wyraź swoje opinie i ryzyko podroży i inwestowania w tym kraju. Jak postrzegani są obcokrajowcy w Turkmenistanie? Czy istnieją polskie ośrodki polonijne i turkmeńska Polonia. Ile trzeba mieć pieniędzy do podroży po tym kraju. Jak wygląda praca i życie codzienne w Turkmenistanie. Forum dyskusyjne o Turkmenistanie w Azji. Czy warto rezerwować pokój w hotelu w Turkmenistanie, czy szukać apartamentów i domów wakacyjnych na wynajem w Turkmenistanie. Opinie o wakacjach i noclegach w Turkmenistanie. Dyskusyjne forum i opinie o Turkmenistanie.

0

0

Brak postów

Brak nieprzeczytanych postów Uzbekistan

Forum nieruchomości w Uzbekistanie. Była republika radziecka, dziś niepodległe państwo w Azji. Ponad 27 mln mieszkańców posiada ten azjatycki kraj. Uzbekistan leży pomiędzy: Kazachstanem, Turkmenistanem, Kirgistanem i Tadżykistanem. Także posiada granicę z Afganistanem. Stolicą Uzbekistanu jest Taszkent, a inne duże miasta tego kraju to: Fergana, Chirchiq, Kokand, Karszy, Nukus, Buchara, Samarkanda, Andiżan i Namangan. Niewielu inwestorów dociera do tego kraju zainteresowanych inwestycjami w nieruchomości, także niewiele miejsca poświęcają Uzbekistanowi zachodnie portale nieruchomościowe i przewodniki po nieruchomościach na świecie. Z aktualnych informacji wynika iż obcokrajowiec nie może nabywać nieruchomości w Uzbekistanie, można tylko dzierżawić lub wynajmować. Jeżeli to się zmieniło i masz dobre informacje o rynku nieruchomości w Uzbekistanie, weź udział w naszym forum "Nieruchomości Zagranica" podziel się z innymi Polakami wiedzą o uzbeckim rynku nieruchomości. A może byłeś na azjatyckiej wyprawie i dotarłeś do tego kraju? Napisz nam swoje opinie o Uzbekistanie, jak wyglądają hotele, zakwaterowanie i ulice w Uzbekistanie. Jak czuje się Polak w Uzbekistanie. Ile trzeba mieć pieniędzy aby się utrzymać przez miesiąc w Uzbekistanie. Informacje o podatkach w Uzbekistanie, otwarciu firmy w Uzbekistanie i wszelkie aspekty prawne związane z handlem z Uzbekistanem. Ile zarabiają miesięcznie obywatele Uzbekistanu. Polskie ślady w Uzbekistanie, Polonia w tym kraju i Polacy na stałe mieszkający w Uzbekistanie. Ile kosztuje mieszkanie, dom, ale kosztuje wynajem nieruchomości w tym kraju. Życie i praca w Uzbekistanie, możliwości założenia firmy z Polski. Podatki w Uzbekistanie. Doradztwo i konsulting w inwestycjach w Azji i w Uzbekistanie. Jakie istnieje ryzyko inwestycji w Uzbekistanie? W końcu informacje o zakwaterowaniu, hotelach i wakacyjnych wynajmach w Uzbekistanie. Weź udział w forum. Zamieszczaj swoje opinie i doświadczenia z podróży po Uzbekistanie.

1

1

12 lut 2018, o 14:23

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Wietnam

Forum nieruchomości w Wietnamie. Dział forum "Dom Bez Granic" poświęcony nieruchomościom w Azji, przeprowadzce, podróży i wyprawie do Wietnamu w Azji południowo wschodniej. Bardzo egzotyczna lokalizacja i głównie do Wietnamu docierają podrożnicy z plecakiem, ale spora grupa tzw. expatów również bierze pod uwagę Wietnam, jako kraj na przeprowadzkę i zakup nieruchomości zagranicznej w Azji.
Poczytaj opinie o Wietnamie, wyraź swoje opinie o kraju i podziel się z innymi forumowiczami aktualnymi informacjami o wietnamskim rynku nieruchomości. Wakacje w Wietnamie? Jak i gdzie najkorzystniej zarezerwować apartament wakacyjny w Wietnamie? Jakie są ceny za wynajem, jeżeli chcesz przedłużyć pobyt w Wietnamie. Co z barierą językową? Czy to bezpieczny kraj na zamieszkanie i zakup domu np. na emeryturę. Czy warto inwestować w Wietnamie. Na naszym forum próbujemy gromadzić informacje o rynku nieruchomości ze wszystkich krajów świata.
Sprawdź forum dotyczące wietnamskich miast: Hanoi, Ho Chi Minh, Đà Nẵng, Hajfong, Can Tho, Bien Hoa, Hue, Nha Trang, Vung Tau, oraz Quy Nhon. Polacy w Wietnamie, polonia w Wietnamie i ogłoszenia związane z zakupem nieruchomości w tym pięknym kraju. Poinformuj nas o cenach nieruchomości w Wietnamie i przeprowadzce do Wietnamu. Szukasz opinii o Wietnamie? Jak się żyje w Wietnamie? Tutaj je znajdziesz. Zapraszamy.

3

3

17 sty 2019, o 16:16

Natalia88 Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Zjednoczone Emiraty Arabskie

Forum nieruchomości w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Aktualne informacje o ryzyku inwestowania w Dubaju i ZEA. Zakup nieruchomości na firmę, odliczenie podatku. Ten atrakcyjny rynek nieruchomości zagranicznych skupia się przede wszystkim na nieruchomościach w Dubaju, oraz w Abu Dhabi. Na Zjednoczone Emiraty Arabskie składa się siedem stanów miast: Dubaj, Aby Dhabi, Sharjah, Ajman, Umm al-Quwain, Ras al-Khaimah, oraz Fujairah. Nie tylko inwestorzy w nieruchomości na świecie docierają do Dubaju w poszukiwaniu lukratywnych inwestycji w nieruchomości, ale także spora grupa Polaków żyje i pracuje w tym kraju. Polskie forum o Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Polonia w Dubaju. W tym dziale znajdziesz opinie o cenach nieruchomości w Dubaju, miejscach gdzie najlepiej inwestować w tym kraju, oraz opinie i wypowiedzi Polaków którzy szukają mieszkań i domów w Dubaju, lub posty od osób które już kupiły mieszkanie lub rezydencję w Dubaju lub w innym mieście tego arabskiego kraju, bogatego w ropę i gaz.
Podziel się z nami informacjami jak wygląda życie codzienne w Dubaju, ile się zarabia w Dubaju? Ile wynoszą podatki od nieruchomości w Dubaju. Jakie są obostrzenia dla obcokrajowców w Dubaju i ilu Polaków mieszka i posiada nieruchomości w Dubaju.
Informacje jakie są ceny prawników w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ile kosztuje notariusz, a ile polski adwokat. Informacje i ogłoszenia od polskich agencji nieruchomości sprzedających w Dubaju. Polskie firmy w Dubaju i pomoc prawna. Jak i gdzie inwestować w Dubaju. Aktualne informacje o cenach mieszkań w Dubaju. Doradztwo i consulting w nieruchomościach w Dubaju. Zakup na kredyt hipoteczny lub zakup mieszkania za gotówkę. Aspekty otwarcia konta bankowego w Dubaju lub Abu Dhabi. W końcu informacje i opinie o wynajmie nieruchomości w Dubaju. Ceny i opinie o hotelach, noclegach i apartamentach na wynajem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wakacje i wynajem w Dubaju i innych miastach tego kraju.

2

2

1 sty 2018, o 08:41

Ibermaxx Zobacz najnowszy post
Utwórz nowy wątek  [ Wątki: 1 ] 
 Wątki   Autor   Odpowiedzi   Wyświetlone   Ostatni post 
Brak nieprzeczytanych postów Azja

_admin_

0

6621

21 kwi 2015, o 17:52

_admin_ Zobacz najnowszy post

Wyświetl wątki nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek  [ Wątki: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nieprzeczytane posty Nieprzeczytane posty    Brak nieprzeczytanych postów Brak nieprzeczytanych postów    Ogłoszenie Ogłoszenie
Nieprzeczytane posty [ Popularne ] Nieprzeczytane posty [ Popularne ]    Brak nieprzeczytanych postów [ Popularne ] Brak nieprzeczytanych postów [ Popularne ]    Przyklejony Przyklejony
Nieprzeczytane posty [ Zablokowane ] Nieprzeczytane posty [ Zablokowane ]    Brak nieprzeczytanych postów [ Zablokowane ] Brak nieprzeczytanych postów [ Zablokowane ]    Przeniesiony wątek Przeniesiony wątek
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL