Forum nieruchomości w Azerbejdżanie. Państwo nad Morzem Kaspijskim i jedno z najszybciej się rozwijających państw tego regionu Azji. Azerbejdżan graniczy z Rosją, Gruzją, Armenią i Iranem. Największe miasta kraju to: Baku - stolica Azerbejdżanu, Seki, Bakixanov, Nachiczewan, Szyrwan, Qaracuxur, Xirdalan, Mingeczaur, Sumgait, oraz Gandża. W Azerbejdżanie swój oddział posiada również Remax International, ale nie udało nam się znaleźć innych ważnych międzynarodowych agencji nieruchomości. W tym dziale zapraszamy do wyrażania swoich opinii o Azerbejdżanie, plusów i minusów z pobytu w tym kraju. Bogate złoża ropy i gazu czynią ten krajem popularnym miejscem na inwestycję przez zagranicznych inwestorów. W tym dziale wkrótce mamy zamiar poczytać posty od osób które znają się na podatkach w Azerbejdżanie, zakładaniu firmy w Azerbejdżanie i aktualne informacje o cenach nieruchomości w tym kraju. Podatki w Azerbejdżanie. Azerbejdżan liczy blisko 9 mln ludności. Większość tej nacji to muzełmanie. Azerbejdżan uzyskał niepodległość od Związku Radzieckiego w 1991 roku. Potem nastąpiła wojna z Armenią o region Nagorno Karabakh. W dalszym ciągu korupcja dominuje kraj, ale z roku na rok Azerbejdżan odwiedza coraz więcej inwestorów, a w ostatnich latach ogromna kampania reklamowa ma za zadania zainteresować zagranicznych inwestorów przyjazdem do Azerbejdżanu.
Poczytaj posty polskiej Polonii w Azerbejdżanie. Informacje o ryzyku inwestowania w Azerbejdżanie, doradztwo biznesowe i konsulting w tym kraju. Prawnicy, notariusze i agencje nieruchomości w Azerbejdżanie. Posty o sprzedaży i wynajmie domów i mieszkań w Azerbejdżanie. Ile kosztuje wynajem mieszkania w Baku, jak traktowany jest obcokrajowiec w Azerbejdżanie. Czy nie ma żadnych przeszkód do inwestycji w nieruchomości przez cudzoziemca w Azerbejdżanie. Czy można kupić nieruchomość na firmę w tym kaukaskim kraju. W końcu informacje o wynajmie wakacyjnym apartamentów i domów w Azerbejdżanie. Ile się zarabia w tym kraju i ile potrzeba aby przeżyć przez miesiąc w Azerbejdżanie. Ceny w Baku i innych miastach. Weź udział w dyskusji o Azerbejdżanie.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Nieruchomości w Azerbejdżanie
przez Informator 12 lut 2018, o 14:15
0 Odpowiedzi
3598 Wyświetlone
przez Informator
12 lut 2018, o 14:15

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.