Forum nieruchomości w Bangladeszu. To ósme co do wielkości państwo na świecie pod względem ilości mieszkańców! Bangladesz zamieszkuje 157 mln mieszkańców, a prawdopodobnie prawdziwa liczba ludności jest większa. Stolicą Bangladeszu jest Dhaka z ponad 5 mln populacją. Bangladesz leży pomiędzy Indiami a Birmą. Bangladesz od wielu lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach najbardziej skorumpowanych krajów na świecie. Dane przedstawiane co roku przez Transparency International. Największe miasta tego kraju to: Kumilla, Brisal, Bogra, Radźszahi, Tongi, Srihotto, Narajangondżo, Khulna, oraz miasto Cottogram.
Regulacje i przepisy rządowe skutecznie wstrzymują zagraniczne inwestycje w Bangladeszu. Rozpocząć biznes w Bangladeszu jest bardzo trudno. Cudzoziemiec zwykle potrzebuje mnóstwo papierów, niepotrzebnych pozwoleń i licencji na jakąkolwiek inwestycję. Biurokracja i interpretacja prawa przez urzędników rządzą w tym kraju.
Nieruchomości nie są chronione przez państwo. Wbrew temu wszystkiemu rząd zachęca do budowy mieszkań i bloków mieszkalnych zamiast indywidualnych domów, głównie w dużych miastach Bangladeszu. Znasz Bangladesz? Masz odmienną opinię o kraju? Miałeś do czynienia z nieruchomościami w tym kraju? Napisz nam o cenach nieruchomości w Bangladeszu, podatkach od zakupu i wszystkich opłatach jakie dotyczą przeprowadzenia transakcji zakupu domu lub mieszkania w Bangladeszu. A jak wygląda zakwaterowanie i noclegi dla turystów w Bangladeszu? Jakie są standardy hoteli, apartamentów i domów na wynajem w Bangladeszu. Polacy w Bangladeszu i Polonia w tym kraju. Życie i praca w tym kraju. Ile się zarania w Bangladeszu. Wyraź swoje opinie Bangladeszu. Doradztwo i konsulting dla polskich firm zamierzających zainwestować w Bangladeszu, oraz posty i opisane doświadczenia podróżników którzy w swoich wyprawach po Azji dotarli do Bangladeszu. Zapraszamy na nasze forum "Dom bez Granic" - nieruchomości w Azji. Opisz nam jakie jest ryzyko inwestowania w Bangladeszu i czy warto tam pojechać.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Informacje o Bangladeszu pożądane
przez nowyinwestor 7 wrz 2016, o 17:08
0 Odpowiedzi
4491 Wyświetlone
przez nowyinwestor
7 wrz 2016, o 17:08

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.