Forum nieruchomości w sułtanacie Brunei. Dział naszego forum o inwestowaniu w Azji, poświęcony nieruchomościom w Brunei w Azji południowo wschodniej. Ze źródeł angielskojęzycznych posiadamy informację iż obcokrajowcy nie mogą kupować nieruchomości w Sułtanacie Brunei. Można tylko wynajmować nieruchomości w Brunei. Wyjątek stanowią osoby które uzyskają pisemne zezwolenie od króla/sułtana Brunei. Ziemia jest własnością króla i rodziny królewskiej. Prawo pochodzi z 1909 roku i jest zachowane do dziś.
W tym dziale forum "Dom bez Granic" inwestycje w nieruchomości na świecie - mamy nadzieję poczytać opinie i informacje od osób które podróżowały do Brunei i zachcą podzielić się z czytelnikami forum "Dom bez Granic" swoimi doświadczeniami z tego kraju. Informacje o wakacyjnych apartamentach w Brunei, hotelach i zakwaterowaniu w tym kraju. Ceny, jakość i opinie. Wynajem wakacyjny willi i apartamentów w Brunei. Polacy w Brunei i doświadczenia z podróży po tym kraju. Polskie forum dyskusyjne o Brunei. Doradztwo i praktyczny consulting on-line o nieruchomościach w Azji południowo wschodniej. Ryzyko inwestowania w tym regionie świata. Największe miasta Brunei to: Seria, Kuala Belait, Sukang, Pekan Tutong, Muara, oraz Bandar Seri Begawan.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Nieruchomości w Brunei. Zakup i wynajem
przez Informator 20 mar 2018, o 09:56
0 Odpowiedzi
3576 Wyświetlone
przez Informator
20 mar 2018, o 09:56

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.