Nieruchomości za granicą

Nieruchomości za granicą
Dziś jest 24 wrz 2023, o 20:02

Strefa czasowa: UTC + 2


 
 Dział   Wątki   Posty   Ostatni post 
Brak nieprzeczytanych postów Australia

Forum nieruchomości w Australii. Polskie forum nieruchomości na świecie związane z australijskim rynkiem nieruchomości. Dlaczego warto wyemigrować do Australii? Jak po przyjeździe wynająć mieszkanie? Jak Poak czy inny cudzoziemiec jest postrzegany w Australii. Ceny domów w Australii w poszczególnych regionach kraju. Restrykcje dla obcokrajowców co do zakupu ziemi w Australii? Gdzie jest korzystnie kupić w Australii. Ile kosztuje wynajem w Sydney a ile w Brisbane? Jesteś Polakiem w Australii? Podziel się z nami swoją wiedzą i doświadczeniami jak wynająć dom w Australii, a jak zabrać się do kupna nieruchomości w Australii. Kredyty hipoteczne w Australii.
Jak wynająć apartament wakacyjny w Australii? Podatki od nieruchomości w Australii, całkowite koszty kupna domu w Australii? Zamieść post, załóż nowy wątek na Forum "Dom bez Granic" i wypowiedz się na temat Australii. A może masz pomysł na uzyskanie wolności finansowej poprzez inwestowanie w nieruchomości na australijskim rynku. Forum o najważniejszych stanach Australii: Queensland, Wiktoria, Nowa Południowa Walia, Australia Południowa, Terytorium Północne, Australia Zachodnia, oraz Tasmania. Polskie forum nieruchomości na świecie - Australia. Zapraszamy!

6

11

1 sty 2018, o 08:45

Ibermaxx Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Fidżi

Forum nieruchomości na Fidżi. Któż z nas nie marzył o rajskich wyspach na Pacyfiku? Czy tak naprawdę jest na Fidżi, pokażą nam posty i opinie naszych uczestników forum, którzy miejmy nadzieję zachcą podzielić się z nami swoimi wrażeniami z pobytu na Fidżi. Tutaj znajdziesz informacje o cenach nieruchomości na Fidżi, podatkach i tamtejszym systemie sprzedaży i kupna nieruchomości. Informacje czy na Fidżi bez przeszkód mogą kupować obcokrajowcy. Prawo zakupu ziemi i wakacyjne apartamenty, oraz domy na wynajem na Fidżi. Największe miasta tego kraju, rozrzucone na poszczególnych wyspach to: Suva, Lautoka, Nausori, Nadi, i Nasinu. Marzysz o zamieszkaniu na Antypodach? Zobacz na forum jak kupić dom na Fidżi. Jak wygląda w praktyce transakcja nieruchomości na Fidżi. Na jakich wyspach inwestować. Najpiękniejsze zakątki wyspy. W końcu, Polacy na Fidżi i polskie środowiska emigracyjne na Fidżi. Ile wynoszą podatki od nieruchomości na Fidżi, ile się zarabia w tym kraju i ile kosztują artykuły pierwszej potrzeby i żywność na Fidżi. Jak tanio dolecieć na Fidżi z Australii. Czy w ogóle warto myśleć o Fidżi jaki miejscu na emigrację i wyprowadzkę z Polski? Dom na rajskiej plaży i realia jego utrzymania. Consulting w nieruchomościach, oraz doradztwo prawne dla inwestorów i osób szukających domu na Fidżi. Agencje nieruchomości na Fidżi. Ile kosztuje prawnik na Fidżi, ile pobiera notariusz i ile wynosi całkowita cena sprzedaży nieruchomości wraz z wszystkimi opłatami. Życie i praca codzienna na Fidżi. Jakie jest ryzyko inwestowania na wyspach Pacyfiku? Jakiej stopy zwrotu z wynajmu domu lub apartamentu wakacyjnego na Fidżi należy się spodziewać. Weź udział w dyskusji, poczytaj posty osób i podróżników które odwiedziły Fidżi.Welcome to Fiji.

1

1

2 wrz 2015, o 06:59

Natalia88 Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Kiribati

Forum nieruchomości na Kiribati. Dawna nazwa wysp to Gilbert Island. To najbardziej odizolowane wysepki na świecie! Składają się z 33 atoli, gdzie 20 z nich są zamieszkałe. Na Kiribati często są tajfuny, oraz istnieje możliwość zatopienia wysepek w niedalekiej przyszłości poprzez zwiększenie się poziomu wody w oceanach z powodu globalnego ocieplenia, jak wszystkim wiadomo. Jeżeli tutaj udało Ci się dotrzeć w swoich podróżach po Pacyfiku, nie wspominając o nieruchomościach, to koniecznie, ale to koniecznie, musisz podzielić się z nami tym na forum. Czy są Polacy na Kiribati? Jak wynająć mieszkanie, czy może kupić dom na Kiribati. Czy są do wynajęcia apartamenty wakacyjne na Kiribati? Jak egzekwowane jest prawo na wyspie i jak czuje się obcokrajowiec na tak odległej wyspie. Z moich wiadomości wynika, iż obcokrajowcy nie mogą kupować nieruchomości na Kiribati, ani stać się właścicielami nieruchomości na wyspie.
Największe miasta na wyspach to: Bairiki stolica kraju, Banraeaba, Causeway, Ambo, Bonriki, Eita, Temwaiku, Teaoraereke, oraz miasto Bikenibeo.

1

2

2 lut 2021, o 21:38

Baryla Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Mikronezja

Forum nieruchomości na wyspach Mikronezji. Wyspy Mikronezji leżą na północno zachodnim Pacyfiku w pobliżu Filipin. Państwo składa się z blisko 600 wysepek, podzielonych na cztery stany: Kosrae, Pohnpei, Chuuk, oraz Yap. Wyspy pozostają w ścisłym związku politycznym ze Stanami Zjednoczonymi, jest to tzw. Compact Free Association, który jest odnawiany co 20 lat. W ramach tego porozumienia, Waszyngton zdobył prawo do wybudowania swoich baz wojskowych w Mikronezji. W zamian za to Mikronezja otrzymuje pomoc finansową od USA. Obcokrajowcy nie mogą kupować nieruchomości na wyspach. Można tylko wynajmować, ale i to bywa problematyczne. Wysokie bezrobocie stanowi ogromny problem dla kraju, który się jeszcze pogorszył wraz z napływem nielegalnych emigrantów z Filipin, szukających pracy w Mikronezji. Stolicą Mikronezji jest miasto Palikir, a inne ważne miasta w Mikronezji to: Weno, Lelu, Tonoas, Fefen, Kolonia, Tol, Madolenihmw, Nett, oraz Kitti. Jeżeli podróżowałeś do Mikronezji lub mieszkasz na wyspach chętnie poczytamy informacje jak żyje się na co dzień w Mikronezji i jak wygląda życie codzienne w tym kraju. Gdzie się zakwaterować i co robić na wyspach. Jakie są hotele, apartamenty wakacyjne na wynajem czy inne miejsca na czas pobytu na wyspach. Jak wygląda komunikacja pomiędzy wysepkami Mikronezji. Forum dyskusyjne, doradztwo i consulting w inwestycjach i podróżowaniu po wyspach Pacyfiku.

1

1

8 sty 2018, o 10:20

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Nauru

Forum nieruchomości Nauru. To w tej chwili najmniejsze państwo na świecie, położone w zachodniej części Pacyfiku w Mikronezjiu w odległości 42km na południe od równika. Nauru ma zaledwie 21,3 km2 powierzchni. Liczy niecałe 10 tys. ludności. Obowiązującą walutą jest dolar australijski. Nauru nie posiada w ogóle miast, tylko na wyspie są mniejsze i większe osiedla, oraz osady. Nie ma także oficjalnej stolicy Nauru. Największe osady na wyspie to: Anabar, Ewa, Nibok, Meneng, Aiwo, Boe, Yaren, Buada i Anaten. Przez wiele lat Australia eksploatowała fosfor na Nauru. Ustalenie prawa własności na Nauru nawet dla obywateli tego kraju jest problemem, czytamy w Global Property Guide. Nierozwiązane problemy i dysputy o charakterze werbalnym pomiędzy mieszkaniami Nauru zniechęcają inwestorów. Na dodatek wysepka jest tak mała, iż raczej niewielki jest sens kupna jakiejkolwiek nieruchomości na Nauru. Jeżeli miałeś to szczęście odwiedzić Nauru w swoich wojażach po Oceanie Spokojnym, weź udział w naszym forum, podziel się opiniami i doświadczeniami z podróży po Nauru. Doradź gdzie przenocować i w jakim hotelu się zatrzymać na Nauru.

2

2

4 lut 2018, o 10:46

sogdanek Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Nowa Zelandia

Forum nieruchomości Nowa Zelandia. Tutaj wyrazisz swoją opinię i zdanie na temat przeprowadzki i emigracji do Nowej Zelandii. Nie ma restrykcji co do zakupu nieruchomości w Nowej Zelandii przez obcokrajowców i nawet rząd Nowej Zelandii zachęca emigrantów do osiedlania się w tym kraju. Polskie forum o mieszkaniu i nieruchomościach w Nowej Zelandii. Pracujesz w UK? Chciałbyś wyjechać do NZ?
Mieszkasz w Nowej Zelandii? Prowadzisz swój biznes? Pomóż innym zacząć nowe życie w NZ. Podziel się wiedzą i informacjami jak rozpocząć proces zakupu nieruchomości w Nowej Zelandii. Ile kosztuje prawnik i ile kosztuje metr kwadratowy nieruchomości w największych miastach Nowej Zelandii.
Forum nieruchomości w Auckland, Christchurch, Manucau, oraz w Wellington. Napisz na naszym forum jeżeli mieszkasz i pracujesz w Lower Hutt, Dunedin, Tauranga, Hamilton Waitakere i North Shore. Polskie forum o nieruchomościach w Nowej Zelandii. Zapraszamy do dyskusji i podzieleniem się swoją wiedzą z osobami pragnącymi wyjechać do Nowej Zelandii.

4

6

10 lut 2023, o 15:29

nowyinwestor Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Palau

Forum nieruchomości Palau. Z pewnością nie wszyscy z Was słyszeli w ogóle o takim państwie. To małe państewko na Pacyfiku, stowarzyszone ze Stanami Zjednoczonymi. Palau leży na Oceanie Spokojnym, oraz w części Mikronezji. Palau leży 800km na wschód od Filipin, 1160km na południe od Guam i 3200m na południe od Tokio. Palau to 250 atoli, oraz cztery największe koralowe wyspy: Sonsorol, Merir, Pulo Anna i Tobi, oraz atol Helen. W sumie wyspy posiadają ponad 250 wysepek. Nie wszystkie z nich są zamieszkałe. Największe miasta kraju to: Melekeok - stolica Palau, Koror, Airai, Meyuns, oraz miasto Kloulklubed.
Jak się mają domy, mieszkania i zakup nieruchomości na Palau? Obcokrajowcy nie mogą kupować nieruchomości na Palau, można tylko wynajmować i dzierżawić na 50 lat z możliwością przedłużenia na kolejne 49 lat. Tak czytamy na portalu międzynarodowych inwestorów w nieruchomości Global Propery Guide. Państwo do dziś polega na pomocy gospodarczej od Stanów Zjednoczonych. Państwo Palau uzyskało niepodległość dopiero w 1994 roku, do tego czasu było United Nations trust teritory - administrowane przez USA. Byłeś na Palau? Podziel się z nami swoimi opiniami o wyspach? Jak żyje się na Palau, jak najłatwiej tam dotrzeć i ile kosztuje bilet lotniczy na Palau. Twoje przygody i doświadczenia z podroży po Pacyfiku. Masz jakieś informacje o Palau? Weź udział w naszym forum, dom bez granic. Najlepsze polskie forum dyskusyjne o nieruchomościach na świecie.

1

1

8 kwi 2018, o 13:23

Informator Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Papua Nowa Gwinea

Forum nieruchomości Papua Nowa Gwinea. Kraj ten liczy blisko 6,5 mln mieszkańców, a nam głównie kojarzy się z książkami Alfreda Szklarskiego, przygodami Tomka Wilmowskiego i łowcami głów. Kraj Papua Nowa Gwinea zajmuje wschodnią część wyspy Nowa Gwinea. Zachodnia część należy do Indonezji. Papua Nowa Gwinea leży na północ od Australii. Lingwistycznie jest to najbardziej zdywersyfikowany kraj na świecie. W Papua Nowa Gwinea występuje ponad 700 języków i dialektów. Co do nieruchomości i inwestowania w tym odległym kraju, to bardzo niewielka część tego kraju posiada rejestr własności. Większość terytorium kraju, blisko 97% powierzchni nie jest zarejestrowana. Największe miasta kraju to: Port Moresby - stolica Papui Nowej Gwinei, Bulolo, Kimbe, Madang, Arawa, Kokopo, Mount Hagen, Popondetta, Mendi, Lae i Port Moresby. Spora część osób z Polski podróżuje na wycieczki do Papua Nowa Gwinea oferowane przez agencje turystyczne w kraju i za granicą. Własność nieruchomości w Papua Nowa Gwinea jest regulowana przez tradycję, a nie prawo państwowe. Z wiadomych nam informacji, nie ma restrykcji co do nabywania nieruchomości w Papua Nowa Gwinea, choć niewielu inwestorów pionierów dociera do tego kraju z Polski.
Byłeś w Papui Nowej Gwinei? Na wycieczce, wyprawie czy na przesiadce z Australii? Napisz nam o tym. Napisz opinie i bezpieczeństwu w Papua Nowa Gwinea. Jak wygląda życie codzienne w tym kraju? Ile się zarabia i ile trzeba mieć gotówki, aby się utrzymać w tym kraju w ciągu miesiąca. Polacy w Papui, oraz środowiska polonijne w tym kraju. Konsulting i doradztwo w nieruchomościach w tej części świata. Ile kosztuje wynajem? Jak wyglądają apartamenty, mieszkania i hotele w Papua Nowa Gwinea. Pokaż nam swoje zdjęcia, filmy i opowiedz historie z podróży. Wakacyjne apartamenty i domy na wynajem w Papua Nowa Gwinea.

2

2

10 lut 2018, o 08:48

Maccumba Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Samoa

Forum nieruchomości na Samoa. Dalej już się nie da ... Wysepki leżące w połowie drogi pomiędzy Nową Zelandią a Hawajami, to może być gratka dla tych którzy chcą zniknąć z cywilizowanego świata i osiąść na wysepce na Pacyfiku. Oczywiście do tego trzeba odpowiednich środków finansowych, chyba iż masz zamiar pod palmą spać i kokosowe mleko pić ... W sumie wyspy składają się z dziewięciu wulkanicznych wysepek, gdzie 99% całkowitej powierzchni z nich to wysepki: Upolo i Savai'i.
Tutaj znajdziesz opinie o Samoa. Wypowiedzi i doświadczenia Polaków którzy dotarli na Samoa? Byłaś na wyspach? Podziel się z nami swoimi opiniami, napisz jak żyje się i podróżuje po Samoa. Czy obcokrajowiec może nabyć nieruchomość? Jakie jest prawo nieruchomości na Samoa? Jakie są podatki na wyspach? Czy jest bezpiecznie i czy w ogóle warto tam jechać.
Informacje i doradztwo, oraz consulting w światowych nieruchomościach. Poinformuj czytelników forum gdzie warto się zatrzymać i jak wynająć apartamenty wakacyjne na Samoa i czy może warto tam zostać na dłużej. Polskie forum dyskusyjne - dział Samoa zaprasza. Sprawdź informacje z największych miast Samoa: Apia, Nuu, Vaiusu, Siusega, Malie, Faleula, Leauvaa, Vailele, Faleasiu i Vaitele.

1

1

7 maja 2022, o 21:57

nowyinwestor Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Tonga

Forum nieruchomości na Tonga. Królestwo Tonga leży pomiędzy Fidźi a Niue, na wschód od Australii, trochę poniżej Samoa na południowym Pacyfiku. Tonga to ostatnia Polinezyjska Monarchia na Pacyfiku. Państwo Tonga składa się z ponad 150 wysepek, które często są nazywane, "przyjacielskie wyspy", nazwa nadana im przez Kapitana Cook'a, którego przyjęto w bardzo przyjacielski sposób, kiedy odkrywał wyspy.
W przeciwieństwie do innych wysp Pacyfiku na Tonga nie istnieje system własności nieruchomości. Tonga praktykuje w dalszym ciągu feudalny system posiadania nieruchomości. Cała ziemie na Tonga należy do króla i dopiero król może nadać prawo własności innej osobie. Obcokrajowcy mogą tylko wynajmować i dzierżawić nieruchomości na maksimum 99 lat, jeżeli ich podanie zostaje zaakceptowane przez gabinet. Istnieje zakaz sprzedaży nieruchomości. Wbrew temu wszystkiemu w sieci znalazłem kilka stron angielskojęzycznych funkcjonujących jako agencje nieruchomości, oferujące możliwość zakupu domu przez cudzoziemca na Tonga. Jeżeli byłeś na Tonga i masz doświadczenie jak wygląda taki proces zakupu nieruchomości na Tonga przez cudzoziemca, chętnie poczytamy takie posty. Tutaj znajdziesz także aktualne informacje z wyspy, ceny podstawowych artykułów żywnościowych na Tonga i ceny wynajmu domów i mieszkań na Tonga. Opinie o hotelach i zakwaterowaniu na Tonga. Najłatwiejszy dojazd na wyspy i podróżowanie pomiędzy wysepkami Tonga. Doradztwo i consulting na południowym Pacyfiku. Dołącz do naszego forum poświęconego nieruchomościom na świecie i żuciu za granicą. Zapraszamy na "Dom bez Granic" - najlepsze polskie forum zagraniczne. Wymiana opinii i doświadczeń w podróżowaniu po świecie i znalezieniu swojej wymarzonej bezludnej wyspy na Oceanie Spokojnym.

1

2

7 maja 2022, o 21:58

nowyinwestor Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Tuvalu

Forum nieruchomości Tuvalu. Property Tuvalu. Państwo składa się z dziewięciu wysepek położonych na Oceanie Spokojnym. Mniej więcej leżących w połowie drogi pomiędzy Australią a Hawajami na Pacyfiku. Sąsiadami Tuvalu jest Kiribati, Samoa, oraz Fidżi. Tuvalu uzyskało niepodległość od korony brytyjskiej w 1978 roku. Jak prezentuje się rynek nieruchomości na Tuvalu? Ziemia jest największą wartością na Tuvalu tym bardziej iż Ocean Spokojny z roku na rok "pożera" coraz większe połacie ziemi na Tuvalu w związku z procesem globalnego ocieplenia. Rząd Tuvalu nie jest właścicielem ziemi na wyspie. Dzierżawi go od właścicieli nieruchomości, którymi są rodzimi mieszkańcy wyspy. Nie ma żadnych przeciwwskazań co do nabywania nieruchomości przez cudzoziemców na Tuvalu, jednak można tylko ją dzierżawić od rodowitych mieszkańców. Własność ziemi przechodzi z pokolenia na pokolenie, zwykle właścicielem i spadkobiercą staje się najstarszy syn w rodzinie. Na Tuvalu mieszka niecałe 11.000 osób, a walutą jest dolar australijski. Stolicą kraju jest miasto Vaiaku. Największe miasta Tuvalu to Kua, Savave, Lolua, Asau, oraz Vaiaku. Jeżeli w Twoich podróżach po świecie udało Ci się dotrzeć do Tuvalu, chętnie czytelnicy forum dyskusyjnego "Dom bez Granic" poczytają posty o Tuvalu. Jak dojechać na wyspę, jak wygląda życie codzienne na wyspach i czy to jest ten utracony raj na Pacyfiku, czy jednak szara rzeczywistość i życie codzienne dominuje na Tuvalu. Czy warto myśleć o inwestycji w tym kraju i czy obcokrajowcy posiadają tam swoje nieruchomości. Jakie są ceny na wyspie, ile potrzeba pieniędzy aby utrzymać się na Tuvalu. Czy są agencje nieruchomości. Jak i gdzie wynająć mieszkanie na Tuvalu i gdzie zarezerwować hotel na wyspie. Ogłoszenia, wynajem domów i mieszkań na wakacje, praktyczne porady, bezpieczeństwo i obcokrajowiec na Tuvalu. Czy są Polacy na Tuvalu.

1

1

31 sty 2023, o 16:27

_admin_ Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Vanuatu

Forum nieruchomości Vanuatu. Niezwykle ciekawe państwo na Pacyfiku, które posiada wpływy angielskie i francuskie ze względu na swoją kolonialną przeszłość. Dopiero w roku 1980 Vanuatu uzyskało niepodległość od Francji i Wielkiej Brytanii. Tuż po wyjściu z samolotu widoczne są oznaczenia ulic w języku francuskim i angielskim, zupełnie jak w kanadyjskim Quebec. Jeżeli będziesz lądował w Port Villa i będziesz się kierował w kierunku banku najpierw przejdziesz ulicę Charles de Gaulle, która prowadzi do Winston Churchill Street. Walutą Vanuatu jest vatu, a kraj zamieszkuje około 250 tys ludności. Największe miasta na wyspie to Port Vila, Lakatoro, Litslits, Lenakel, Palikulo, Isangel, Norsup, Mele, Port Olry, oraz miasto Luganville. Vanuatu składa się z 83 wysepek z których 65 zamieszkują ludzie. Wysepki są głownie pochodzenia wulkanicznego i największe z nich to Erromango, Ambrim, Efate, Malekula, Espiritu Santo. W Port Villa znajdują się świetne restauracje francuskie, a mieszkańcy porozumiewają się językiem bislama, oraz tzw. pidgin English and French. Ciekawa mieszanka tych dwóch języków. Vanuatu to bardzo ciekawy rynek nieruchomości i sporo Francuzów decyduje się tutaj na zakup nieruchomości na emeryturę. Sporo osób przeprowadza się z pobliskiej Nowej Kaledonii należącej do Francji. To drogi kraj, ale niezwykle przyjazny dla obcokrajowców. Plaże nie są tutaj najpiękniejsze, choć obok amerykańskiej bazy wojskowej - Champaign Beach, na Północnej Wyspie Santo znajduje się jedna z najlepszych plaż na Pacyfiku! Ceny nieruchomości rosną z roku na rok na Vanuatu. Na wyspie nie ma "freehold" nieruchomości, można tylko dzierżawić na 50 lat, a nieruchomości komercyjne na 75 lat. Więcej czytaj w rozdziale - Vanuatu. Byłeś na Vanuatu? Masz doświadczenia z podróży po tym kraju? A może mieszkasz na wyspie i znasz innych Polaków na Vanuatu i polską Polonię na Vanuatu. Napisz na naszym forum, podziel się informacjami, zareklamuj siebie i swoje serwisy na Vanuatu. Życie i praca na Vanuatu. Ceny za wynajem i ceny za metr kwadratowy nieruchomości. Ryzyko inwestowania, doradztwo i konsulting. Podatki, obowiązki obcokrajowca. Noclegi na Vanuatu, hotele i najlepsze doloty na Vanuatu z Australii, Nowej Kaledonii i Nowej Zelandii.

0

0

Brak postów

Brak nieprzeczytanych postów Wyspy Marshalla

Forum nieruchomości na Wyspach Marshalla. Państwo składa się z 29 atoli i liczy niecało 68 tysięcy mieszkańców. Wyspy Marshalla uzyskały niepodległość od Stanów Zjednoczonych w 1986 roku na mocy traktatu Compact Free Association. Teraz USA płaci Wyspom Marshalla roczny czynsz od użytkowania atolu Kwajalein, na którym są prowadzone badania i próby pocisków rakietowych o dalekim zasięgu. To ważna baza wojskowa USA i baza marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych na Pacyfiku. Wyspy Marshalla są także miejscem na Oceanie Spokojnym gdzie istnieje zagrożenia podniesieniem się poziomu wody w oceanach co chyba nie zachęci Was do poszukiwania tutaj nieruchomości na zakup. Nie ma restrykcji co do nabywania nieruchomości przez obcokrajowców na Wyspoach Marshalla, jednak udokomentowanie posiadania nieruchomości na wyspach jest trudne. Posiadanie nieruchomości jest uzależnione od lokalnych władz, co w praktyce może być trudne. Jeżeli posiadasz bardziej adekwatne i bardziej aktualne informacje o Wyspach Marshalla, które nam udało się znaleźć prosimy o rejestrację na naszym forum i wymianę informacji. Jednostką monetarną na Wyspach Marshalla jest dolar amerykański, a największe miasta na wyspach to: Majuro - stolica Wysp Marshalla, Ebeye, Wotje, Ajeltake, Laura, Ebeye. Jeżeli byłeś na wyspach Marshalla i prowadzisz blog podróżniczy i bliskie są Ci wyspy Pacyfiku, zachęcamy do dyskusji na naszym forum, które codzienne odwiedza setki czytelników zainteresowanych światem i inwestycjami w najdalszych zakątkach globu. Dodaj swój post, wypowiedź i zareklamuj swojego bloga o podróżach. Na pewno dotrze do niego mnóstwo czytelników zainteresowanych nie tylko nieruchomościami na Wyspach Marshalla. W tym dziale znajdziesz także informacje o lotach na Wyspy Marshalla, komunikacji pomiędzy wyspami, cenach na wyspach Pacyfiku i sprawach związanych z noclegami na Wyspach Marshalla, zakwaterowaniem i hotelami w Amjuro i innych miastach na wyspach. Ryzyko w podróży, szczepienia ochronne i klimat panujący na tych wyspach na Pacyfiku. Doradztwo w podróży i konsulting w inwestycjach na świecie. Wymiana opinii i poglądów. Największe polskie forum poświęcone nieruchomościom na świecie zaprasza do zamieszczania opinii i spostrzeżeń.

1

1

10 lut 2018, o 08:50

Maccumba Zobacz najnowszy post

Brak nieprzeczytanych postów Wyspy Salomona

Forum nieruchomości na Wyspach Salomona. Polskie forum poświęcone inwestowaniem w nieruchomości za granicą w każdym zakątku kuli ziemskiej. Czy waszym zdaniem można uzyskać wolność finansową poprzez inwestowanie w nieruchomości na świecie np. w tak odległych krajach jak Wyspy Salomona? Ponieważ większość osób szukających informacji o Wyspach Salomona poszukuje głównie wycieczek na Wyspa Salomona, szuka wczasów i ofert wypoczynku. Na naszym forum nieruchomościowym "Dom bez Granic" znajdziesz informacje o cenach nieruchomości na Wyspach Salomona, o największych tuzach światowego rynku nieruchomości, jak Remax czy Century 21. Byłeś na Wyspach Salmona? A może mieszkasz tam od lat? Pomóż nam znaleźć informacje ile kosztują domy i mieszkania na Wyspach Salomona? Gdzie szukać ogłoszeń nieruchomości z tego regionu Oceanii? Ile kosztuje wynajem, a ile kosztuje apartament lub dom wakacyjny na Wyspach Salomona? Doradztwo i consulting, forum dyskusyjne i wymiana opinii. Czy istnieje Polonia na Wyspach Salomona? Jak wygląda życie codzienne na wyspach? Ile się zarabia i gdzie mogą kupować obcokrajowcy i jak wygląda prawo rynku nieruchomości. Czy są obostrzenia dla obcokrajowców? Ile wynoszą podatki na Wyspach Salomona?
Jak czułbyś się emigrując na takie wysepki, położone pomiędzy Papua Nowa Gwinea a Vanuatu? Sprawdź forum z poszczególnych miast kraju: Honiara, Kirakira, Noro, Gizo, oraz Auki.

1

2

17 wrz 2015, o 06:51

Australek Zobacz najnowszy post
Utwórz nowy wątek  [ Wątki: 1 ] 
 Wątki   Autor   Odpowiedzi   Wyświetlone   Ostatni post 
Ogłoszenia
Brak nieprzeczytanych postów Australia i Oceania

_admin_

0

5954

21 kwi 2015, o 17:47

_admin_ Zobacz najnowszy post

Wyświetl wątki nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek  [ Wątki: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nieprzeczytane posty Nieprzeczytane posty    Brak nieprzeczytanych postów Brak nieprzeczytanych postów    Ogłoszenie Ogłoszenie
Nieprzeczytane posty [ Popularne ] Nieprzeczytane posty [ Popularne ]    Brak nieprzeczytanych postów [ Popularne ] Brak nieprzeczytanych postów [ Popularne ]    Przyklejony Przyklejony
Nieprzeczytane posty [ Zablokowane ] Nieprzeczytane posty [ Zablokowane ]    Brak nieprzeczytanych postów [ Zablokowane ] Brak nieprzeczytanych postów [ Zablokowane ]    Przeniesiony wątek Przeniesiony wątek
Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL