Forum nieruchomości w Iraku. Dziś kojarzący się nam raczej z wojną w Iraku i działaniami sił zbrojnych w Iraku, a nie nieruchomościami i inwestycjami zagranicznymi. Ale kilkanaście lat temu mnóstwo polskich firm budowało, drogi, fabryki, elektrownie, budynki mieszkalne i infrastrukturę w Iraku, a na lukratywne kontrakty wyjeżdżało mnóstwo robotników i specjalistów budowlanych, zarabiając na tamte czasy krocie. Dział forum poświęcony nieruchomościom w Iraku i wszystkim co związane z podróżą, zwiedzaniem i życiem codziennym w Iraku. Polacy w Iraku, polscy żołnierze w Iraku i historie podróżników z życia wzięte. Jeżeli trafiłeś na nasze forum i masz zamiar wypowiedzieć się na temat Iraku, zapraszamy gorąco do dyskusji i zamieszczania swoich opinii o Iraku. Mnóstwo czytelników jest ciekawych czy to bezpieczny kraj do podróży, czy w ogóle warto planować tam wyjazd i jak Polak postrzegany jest w Iraku. Polonia w Iraku i polskie działania i ślady w Iraku. Tam gdzie większość populacji widzi ruiny i zgliszcza wojenne, inteligentni inwestorzy zawsze dostrzegą okazje do zarobienia pieniędzy i inwestycji które przyniosą lukratywne zarobki. Irak to dawna Mezopotamia, którą znamy z kart historii świata.
Największe miasta Iraku to Bagdad - stolica Iraku, An-Nasirijja, An-Nadżaf, Karbala, As-Sulajmanijja, Kirkuk, Irbil, Basra, oraz miasto Mosul. Irak liczy ponad 30 mln ludności, walutą Iraku jest dinar iracki. Kraj uzyskał niepodległość od Imperium Osmańskiego w roku 1919. Znasz Irak? Byłeś w wojsku? Stacjonowałeś w Iraku podczas służby wojskowej? Napisz na forum "Dom bez Granic" swoje wrażenia z Iraku. Czy bezpiecznie tam podróżować, gdzie się zakwaterować w jakim hotelu? Czy cudzoziemiec może kupować nieruchomości w Iraku? Doradztwo i konsulting w inwestycjach w Iraku przez Polaków. Polskie środowiska emigracyjne w Iraku. Polonia w Iraku. Jak wygląda życie codzienne w Iraku i jakie są ceny w Iraku? Ryzyko podróży do Iraku i ryzyko inwestowania w Iraku. Kolebka cywilizacji, Mezopotamia to miejsce gdzie wymyślono pismo i pierwsze zasady prawa. Kiedyś najbardziej rozwinięty kraj Bliskiego Wschodu, dziś Irak po rządach Saddama Husejna i pożodze wojennej, kraj rozdarty konfliktami, o których informują codzienne dzienniki informacyjne.
Wątki STATYSTYKI Ostatni post
Nieruchomości w Iraku
przez Informator 6 maja 2018, o 12:52
0 Odpowiedzi
3447 Wyświetlone
przez Informator
6 maja 2018, o 12:52

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Twoje uprawnienia w tym dziale

Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

SPONSOR FORUM

Booking.com

SPONSOR FORUM

O FORUM

Podyskutuj o nieruchomościach zagranicznych. Forum dyskusyjne "Dom bez granic" to pierwsze polskie forum internetowe w całości poświęcone nieruchomościom w Europie i na świecie, zakupie zagranicznego domu lub mieszkania i przeprowadzce za granicę. Forum i opinie o życiu i mieszkaniu w obcym kraju. Opinie o wynajmie wakacyjnym apartamentów, domów i hoteli.

Planujesz wyjazd za granicę? Emigrację na dłużej lub krócej? Wyjazd do pracy w Europie lub w świat? Zakup nieruchomości poza Polską? Nie wiesz jak zacząć? Chcesz dobrze zainwestować i nie wiesz gdzie? Na tym forum znajdziesz odpowiedzi i opinie w jakim kraju najlepiej zainwestować. Jak żyje się i pracuje Polakom za granicą.